چگونه کامپیوتر را به اینترنت گوشی وصل کنیم؟

?>

امروزه وسایل الکترونیکی زیادی با قابلیت اتصال به اینترنت طراحی و تولید شده اند و اغلب اتصال به اینترنت یکی از اصلی ترین معیارهای افراد برای خرید لوازم الکترونیکی به حساب می آید. یکی از ویژگی هایی که امروزه در وسایل الکترونیکی میبینیم بحث اشتراک گذاری اینترنت و استفاده از اینترنت به طور هم زمان بین یک یا چند دستگاه است.

جملات انگیزشی فوق العاده تاثیر گذار

از این رو بسیاری از وسایل الکترونیکی در طراحی آنها این موضوع نیز به خوبی رعایت میشود و اغلب وسایل الکترونیکی که با انها سر و کار داریم به خوبی این قابلیت را دارد. در اغلب موارد برای همه ما پیش آمده است که در هنگام استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر اینترنتی که به ان متصل هستیم قطع میشود و در لحظه نیاز به استفاده از اینترنت داریم.

دیلیت اکانت اینستاگرام

لذا در چنین مورادی در نخستین گام استفاده از اینترنت موبایل است که میتواند به سادگی و خیلی سریع امکان اتصال به اینترنت توسط کامپیوتر را برای شما فراهم کند و بتوانید خیلی سریع از این اشتراک گذاری استفاده کنید. اغلب افرادی که از این شیوه استفاده میکنند از طریق راه های محدود و به یک یا دو روش میتوانند این کار را انجام دهند لذا در ادامه این مقاله شما را با  چهار روش ساده و راحت برای اتصال گوشی به کامپیوتر آشنا خواهیم کرد و مزایا آنها و ساده ترین روش از میان آنها برای شما معرفی خواهیم کرد لذا در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش بازنویسی محتوا

آیا استفاده از اینترنت گوشی برای کامپیوتر به گوشی موبایل صدمه میزند؟

آیا استفاده از اینترنت گوشی برای کامپیوتر به گوشی موبایل صدمه میزند؟

برای استفاده از اینترنت گوشی برای لپ تاپ و یا کامپیوتر روش های مختلفی وجود دارد و ممکن است که اغلب افراد فکر کنند که در این روش ها ممکن است که آسیب جدی به موبایل شان وارد شود لذا در ادامه همین مبحث ضمن بیان روش های مختلف برای اتصال به اینترنت موبایل مزایا و معایب روش های مختلف را برای شما مطرح خواهیم کرد و در پایان نیز بهترین و کم آسیب ترین روش را نیز برای شما ذکر خواهیم کرد تا بتوانید به صورت بهینه و درست از این روش ها استفاده نمایید.

مجموعه مارکتینگ هادی عظیمی خدمات سفارش تولید محتوا متنی را ارائه میکند.

بنابر این به صورت کلی وصل شدن به اینترنت گوشی با هر روش مزایا و معایب خود را دارد ضمن اینکه این مزایا و معایب در راستای استفاده از اینترنت است و آسیب چندانی را  به گوشی شما نمیزند اما به صورت کلی اگر از روش های اتصال بدون سیم و کابل استفاده نمایید ممکن است که استفاده از میزان باطری گوشی شما را افزایش دهد و  خیلی زود انرژی و باطری شما کک شود لذا در این شیوه استفاده باید حتما گوشی موبایل خود را به شارژ وصل کنید.

در ادامه برای ذکر هر کدام از روش های گفته شده مزایا و معایب این روش ها را نیز مطرح خواهیم کرد تا بتوانید به صورت بهینه از هر کدام از آنها استفاده نمایید لذا با ما همراه باشید.

کار در منزل برای دانش آموزان

 روش های اتصال کامپیوتر به اینترنت گوشی موبایل

همانطور که ذکر شد اغلب افرادی که از این روش برای اتصال کامپیوتر به اینترنت موبایل خود استفاده میکنند اغلب افرادی هستند که خیلی محدود از یک یا دو روش خاص استفاده میکنند لذا در این مقاله سعی داریم که به شما چهار روش را اموزش دهیم تا بتوانید در صورت بروز مشکل به هر کدام از این روش ها روش دیگری را نیز در دسترس داشته باشید. از طرفی در نظر بگیرید که با توجه به شرایط خود این شما هستید که میتوانید به راحتی هر کدام از این روش هایی که امکان دسترسی آن برای شما ساده تر و امکان پذیر تر است را انتخاب نمایید.

 روش های اتصال کامپیوتر به اینترنت گوشی موبایل

برای اتصال کامپیوتر به اینترنت موبایل شما میتوانید به دو روش اتصال مستقیم و از طریق کابل و یا بدون اتصال کابل به اینترنت موبایل خود را وصل شوید:

در اتصال از طریق کابل شما میتوانید از طریق اتصال بوسیله کابل یو اس بی به اینترنت موبایل وصل شوید و در روش های بدون سیم شما میتوانید از سه طریق:

  • اتصال از طریق وای فای یا هات اسبات
  • اتصال از طریق بلوتوث
  • استفاده از نرم افزار

در هر کدام از این چاهر روش شما میتوانید به راحتی و در هر زمانی کامپیوتر خود را به اینترنت موبایل وصل کنید.

طراحی سایت در سمنان | سئو سایت در سمنان

اتصال از طریق کابل یو اس بی

اتصال از طریق کابل یو اس بی

در این روش شما ابتدا کابل شارژر خود را به کامپیوتر و موبایل خود متصل میکنید سپس دیتای موبایل خود را نیز روشن کنید و پس اینکه به موبایل اجازه دسترسی به لپ تاپ را دادید  وارد بخش تنظیمات موبایل خود میشوید و در این قسمت وارد تنظیمات شبکه و اینترنت و میشوید و بر روی گزینه تترینگ و هات اسبات کلیک میکنید در این قسمت گزینه یو اس بی تترینگ را انتخاب میکنید و به راحتی میتوانید به کامپیوتر و یا لپ تاپ اجازه دهید تا از اینترنت استفاده نمایند. بنابراین به طور ساده میتوان گفت برای اتصال از طریق کابل یو اس بی بعد از اتصال کابل مراحل زیر را در موبایل دنبال میکنیم:

Settings > Network & internet > Hotspot & tethering

در این روش یک نکته مثبت وجود دارد آن هم اینکه زمانی که شما از طریق کابل به اینترنت متصل میشود گوشی موبایل شما نیز همزمان شارژ میشود  به طور صد در صد میتوان گفت در این روش انرژی و نیروی باطری شما نیز کاهش پیدا نمیکند بلکه بالعکس به صورت خودکار شارژ هم میشود. نقطه ضعفی که میتوان در این روش در نظر گرفت این است که در این روش چون موبایل از طریق لپ تاپ نیرو خود را تامین میکند لذا نیرو لپ تاپ نیز کاهش میابد و لذا سعی داشته باشید در استفاده طولانی مدت در این روش بهتر است لپ تاپ خود را نیز به شارژر متصل کنید تا با مشکل رو به رو نشوید.

اتصال اینترنت در این روش بسیار خوب و پر سرعت است و لذا شما میتوانید به راحتی و با اطمینان از سرعت دانلود و آپلود در این روش به کارهای خود بپردازید و به همین راحتی از اینترنت موبایل خود برای اتصال به کامپیوتر استفاده نمایید.

آموزش طراحی سایت با وردپرس پی دی اف رایگان

اتصال از طریق وای فای یا هات اسپات

اتصال از طریق وای فای یا هات اسپات

این روش یکی از ساده ترین و عمومی ترین روش هایی است که اغلب افراد از آن برای اتصال کامپیوتر به اینترنت موبایل استفاده میکنند لذا در این روش شما میتوانید به سادگی وارد تنظیمات موبایل خود شوید و از طریق تنظیمات شبکه و اینترنت وارد فضای هات اسبات و تترینگ شوید در اینجا هات اسبات خود را روشن میکنید و قبل از ان نیز سعی کنید برای خود یک رمز را نیز در نظر بگیرد تا در صورت روشن بودن نطقه اتصال افراد و دستگاه های دیگر نتوانند از اینترنت موبایل شما استفاده کنند.

پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی در ایران و جهان

زمانی که نقطه اتصال به اینترنت در موبایل روشن باشد کامپیتوتر یا لپ تاپ این عملکرد را در حکم  مودم وایرلس شناسایی میکند و لذا در قسمت اتصال اینترنت در کامپیوتر شبکه های وای فای را جستجو کنید و با ظاهر شدن نام شبکه موبایل به اینترنت متصل شوید و به راحتی از ان استفاده نمایید. لذا به صورت کلی برای استفاده از اینترنت موبایل به طریق اتصال از طریق هات اسبات مسیر زیر را در موبایل و دنبال کنید:

Settings > Network & internet > Hotspot & tethering > Portable hotspot

استفاده از این روش مستقیما بر روی نیروی باطری تاثیر گذار است لذا در صورتی که از این روش استفاده میکنید حتما موبایل خود را در شارژ قرار دهید و یا سعی کنید از این روش برای ساعت های زیادی استفاده نکنید زیر در غیر این صورت به سرعت انرژی باطری گوشی شما تخلیه خواهد شد.

در مورد سرعت اینترنتی در این روش باید گفت که این روش برای دانلود سرعت چندانی را برای شما ایجاد نمیکند و واضح تر باید گفت که در این روش سرعت دانلود ضعیف است اما در مقابل سرعت آپلود در ان بیشتر است و برای آپلود هر چیزی میزان سرعت مناسب و قابل قبولی را دارد.

به هر صورت این روش یکی از بهترین و در دسترس ترین روش هاست که به سادگی برای شما اککان پذیر است و سرعت قابل قبولی را  علی رغم کندی ناچیز، هم برای دانلود و هم برای آپلود دارد.

بهترین کسب و کار خانگی چیست؟

اتصال از طریق بلوتوث

اتصال از طریق بلوتوث

در این روش پیچیدگی بیشتری به نسبت روش های دیگر وجود دارد و اغلب برای مواردی که روش های دیگر پاسخ گو نباشند مورد استفاده قرار میگیرد ضمن اینکه این روش فقط برای سیستم هایی پاسخ گوست که قابلیت داشتن بلوتوث و اتصال به ان را داشته باشند بنابراین نخستین محدودیتی که در این روش وجود دارد همین موضوع است که در کنار پیچیدگی اتصال آن میزان محبوییت آن را نیز کاهش داده است.

لذا در این روش ابتدا باید اینترنت موبایل را روشن کنید و سپس بلوتوث لپ تاپ و موبایل را روشن کنید و این دو سیستم را باهم جفت سازی کنید سپس وارد تنظیمات گوشی خود شوید و وارد قسمت تنظیمات اینترنت و شبکه شوید و سپس وارد بخش هات اسبات و تترینگ و در اینجا گزینه بلوتوث تترینگ را فعال کنید تا به لپ تاپ اجازه دسترسی به اینترنت شما داده شود. زمانی که این اجازه برای لپ تاپ صادر شد شما میتوانید بر روی آیکون بلوتوث کلیک راست کنید و به اینترنت موبایل وصل شوید.

لیست بک لینک رایگان [ مجموعه کامل سایت ها ]

در مورد سرعت اینترنت در این روش باید گفت برای دانلود و آپلود سرعت قابل قبولی را پیش رو دارید اما به نسبت اتصال از طریق کابل در این روش سرعت پایین تری را دارید. از نظر عمر و مصرف باطری نیز باید گفت در روش استفاده از بلوتوث انرژی باطری شما بیشتر مصرف میشود و لذا برای مدت طولانی نیز نمیتوانید از این روش استفاده کنید. بنابراین میتوان گفت در روش هایی که مستقیما از طریق امکانات گوشی موبایل برای اتصال به اینترنت استفاده میشود فشار اصلی نیز بر روی موبایل خواهد بود لذا در این گونه روش ها برای مدت طولانی نباید از اینترنتی استفاده کرد لذا در عرض سه الی چهار ساعت به راحتی باطری گوشی شما نیز صفر خواهد شد.

در حقیقت این روش ها میان برهایی هستند که میتواند در شرایط بحرانی به خوبی به شما کمک کنند تا در لحظه سریع ترین راه را برای اتصال به اینترنت پیش رو داشته باشید اما همانطور که گفته شد در استفاده طولانی مدت حتما به باطری موبایل شما نیز آسیب وارد میشود لذا سعی کنید از این روش ها به صورت مداوم استفاده نکنید.

طراحی سایت در بوشهر | سئو سایت در بوشهر

  PdaNet اتصال از طریق نرم افزار

  PdaNet اتصال از طریق نرم افزار

در این روش شما باید این نرم افزار را بر روی موبایل و لپ تاپ خود نصب کنید تا بتوانید به اینترنت موبایل وصل شوید. لذا ابتدا در گوگل پلی و یا بازار رفته و این نرم افزار را از انجا دانلود کنید و سپس بر روی موبایل خود نصب کنید. بعد از ان شما میتوانید این نرم افزار را بر روی لپ تاپ خود نیز نصب کنید.

   این برنامه را ابتدا بر روی گوشی موبایل خود باز کنید و سپس گزینه زیر را انتخاب کنید:

Enable USB Tether

بعد از این از طریق کابل یو اس بی به راحتی میتوانید لپ تاپ خود را به اینترنت موبایل وصل کنید البته در نظر داشته باشید که اگر متصل نشدید میتوانید به راحتی با راست کلیک کردن بر روی آیکن این نرم افزار بر روی لپ تاپ گزینه اتصال به اینترنت را انتخاب کنید و این اجازه را صادر کنید و از اینترنت استفاده نمایید.

در این روش نیز سرعت اینترنت در دانلود و آپلود قابل قبول است و مصرف چندانی برای باطری ندارد و با خیال راحتی میتوانید از این طریق نیز به اینترنت موبایل خود متصل شوید.

رشته مدیریت کسب و کار چیست؟

بهترین و ساده ترین روش اتصال کامپیوتر به اینترنت موبایل کدام است؟

بهترین و ساده ترین روش اتصال کامپیوتر به اینترنت موبایل کدام است؟
بهترین و ساده ترین روش اتصال کامپیوتر به اینترنت موبایل کدام است؟

همانطور که گفته شد ما چهار روش متفاوت یادگرفتیم که از اینترنت موبایل خود برای اشتراک گذاری با لپ تاپ استفاده کنیم و به راحتی در مواقع حساس که احتیاج به اینترنت داریم از اینترنت موبایل استفاده نماییم اما یکی از سوالاتی که مطرح است این است که با توجه به روش های که گفته شد کدام روش بهترین و ساده ترین روش برای دسترسی به اینترنت موبایل است.

لذا همانطور که پیداست و از قبل گفته شد هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و لذا به لحاظ دسترسی راحت تر باید گفت استفاده از روش هات اسبات و تترینگ بسیار راحت تر و در دسترسی تر از روش های دیگر است اما نیاز به شارژ موبایل داریم و در طولانی مدت نمیتوان از آن استفاده کرد اما به عنوان معرفی بهترین روش برای دسترسی به اینترنت که مزایای آن بیشتر از بقیه روش هاست میتوان اتصال از طریق کابل یو اس بی را معرفی کرد زیرا در این روش عملا هم سرعت خوبی را در دانلود و آپلود پیش رو دارید و هم طول عمر باطری شما نیز صدمه نمیبیند و عملا گوشی موبایل شما به شارژر متصل است.

اما با وجود همه مزایا و معایبی که گفته شد این روش ها از آن رو معرفی شده اند که در صورتی که شما امکان اتصال و یا بروز خطا در هر روش را که داشته باشید به راحتی بتوانید در کوتاه مدت روش های در دسترس دیگری را نیز در اختیار داشته باشید و قطعا در آینده بسیاری از این معایب نیز ضعیف تر خواهند شد و بر نقاط قوت انها نیز افزوده خواهد شد.

طراحی سایت در زنجان | سئو سایت در زنجان

کلام آخر

کلام آخر  روش اتصال کامپیوتر به اینترنت موبایل

چگونگی اتصال کامپیوتر به اینترنت موبایل یکی از سوال هایی است که اغلب افراد برای استفاده از اینترنت موبایل به صورت گسترده را دارند و لذا امروزه این امکان وجود دارد تا علاوه بر روش های مختلفی که برای اتصال لپ تاپ و کامپیوتر به اینترنت وجود دارد به راحتی بتوان از اینترنت موبایل نیز استفاده کرد. وجود این امکان به راحتی به شما کمک میکند تا بتوانید در هر شرایطی که اینترنت لپ تاپ تان قطع شد خیلی سریع به اینترنت موبایل تان وصل شوید و از خدمات ان استفاده نمایید.

بهترین هکرهای دنیا

 بنابراین چهار روش مختلف وجود دارد که شما میتوانید از طریق آنها از اینترنت موبایل برای اتصال به لپ تاپ استفاده نمایید که به شرح زیر است:

  • اتصال از طریق کابل یو اس بی
  • اتصال از طریق وای فای و هات اسبات
  • اتصال از طریق بلوتوث
  • اتصال از طریق نرم افزار

در هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی وجود دارد که شما میتوانید بر حسب میزان کارایی و امکان استفاده هر کدام از انها به یکی از طرق گفته شده لپ تاپ یا کامپیوتر خود را به اینترنت وصل نمایید و به راحتی از آن استفاده نمایید اما یکی از بهترین و کم آسیب ترین راه هایی که میتوانید از طریق آن به اینترنت موبایل وصل شوید و هم از سرعت بالا در دانلود و هم از سرعت بالا در آپلود استفاده نمایید اتصال از طریق کابل یو اس بی میباشد اما اگر به دنبال دسترسی خیلی راحت تر و سریع تر هستید میتوانید از طریق اتصال بی سیم یعنی از طریق هات اسبات و وای فای موبایل استفاده نمایید.

دانلود برنامه طراحی سایت برای اندروید

به هر روی برای شما روش های مختلفی در درسترس است که میتوانید با عملی کردن آنها در هر زمانی از اینترنت موبایل برا وصل کردن لپ تاپ یا کامیپوتر خود استفاده نمایید و لذا در ابتدا مزایا و معایب هر کدام از این روش ها را در نظر بگیرید و ببیند کدام یک از این روش ها برای شما ممکن و معایب کمتری دارد.

آموزش طراحی سایت با پایتون رایگان

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *