افزایش ورودی گوگل [تضمینی] تکنیک و روش های افزایش بازدید سایت در سال 2022

?>

افزایش ورودی سایت از گوگل، یکی از مهم‌ترین مسائلی است که امروزه صاحبان سایت در تلاش هستند که به افزایش ورودی گوگل دست یابند. درواقع همه‌ی ما می‌دانیم که از مهم‌ترین ملاک‌های رتبه‌ای سایت، ترافیک ورودی موتور‌های جستجو‌گر گوگل می‌باشد. امروزه با پیشرفت کسب و کار‌ها و فعالیت بیشتر در خرید و فروش آنلاین، بسیار مهم است که ما بتوانیم جایگاه خوبی را در این زمینه نیز بدست آوریم. همچنین بتوانیم که با افزایش ورودی گوگل، به اهداف سئویی خود برسیم.

حال برای رسیدن به این جایگاه مناسب و افزایش ورودی گوگل، لازم است که ما به چند تکنیک مسلط باشیم و با استفاده و به‌کارگیری از آن‌ها بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه‌ی دلخواهمان برسیم. در سال‌های اخیر رقابت برای کسب بهترین نتایج در رده‌ی گوگل بسیار افزایش یافته است و همگی در تلاش هستند که با انجام دادن و در نظر گرفتن برخی از معیار‌ها و فاکتور‌ها همانند سفارش تولید محتوا متنی سایت بتوانند که نظر گوگل را جذب نمایند.

افزایش ورودی گوگل چه اهمیتی دارد؟

افزایش ورودی گوگل چه اهمیتی دارد؟

در دنیایی که اکثر مردم کسب‌وکار آنلاین خود را راه‌اندازی می‌کنند و تمام تلاش خود را می‌کنند که در اینترنت باشند تا بازدیدها و ترافیک بیشتری داشته باشند، گوگل بزرگترین موتور جستجوی جهان است که تعداد زیادی مخاطب برای ملاقات دارد. گوگل می‌تواند به شما کمک نماید و نیاز‌های شما را برطرف سازد. همین دلیل سبب گردیده که بسیاری از کسب و کارها به دنبال افزایش ترافیک سایت خود از گوگل هستند تا فروش خود را افزایش دهند؛ بنابراین، می توان نتیجه گرفت که افزایش ترافیک گوگل یک هدف مشترک برای همه در این صنعت می‌باشد.

همه فروشندگان و مدیران اجرایی استراتژی هایی را برای رشد مشتریان خود توسعه می دهند و همین سبب می‌گردد که یک کسب و کار روز به روز بیشتر به موفقیت دست یابد. بر این اساس، تعداد مشتریان در اینترنت ارتباط تنگاتنگی با تعداد بازدید از وب سایت شما دارند و همچنین درصدی از ترافیک ورودی وب سایت را ایجاد می نمایند. از طرفی جالب است که بدانید شما با افزودن وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود به لیست سایت های پیشنهادی گوگل، هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد و این برای شما ضرری در پیش نخواهد داشت؛ بنابراین لازم نیست که برای این موضوع نگران باشید.

مزایای افزایش ورودی گوگل

مزایای افزایش ورودی گوگل

دریافت ترافیک و افزایش ورودی گوگل، درواقع به عنوان عامل تعیین کننده رشد کسب و کار اینترنتی محسوب می‌شود و مزایای زیر را به شما می‌دهد:

افزایش ترافیک گوگل، به عنوان یک شاخص بسیار عالی به شما کمک می کند تا استراتژی بازاریابی خود را مقایسه کنید و خود را بسنجید؛ همچنین اطلاعاتی در مورد الگوهای رفتاری کاربر و علایق دریافت خواهید کرد که قطعا برایتان بسیار سومند خواهد بود.

لازم است که بدانید از مزایای دیگر افزایش ورودی گوگل این مورد می‌باشد که سبب می‌گردد در موتور جستجو قدرتمند گوگل، نرخ کلیک بسیار بیشتر شود و از همین رو مشتریان نیز بیشتر گردد. قطعا این مزایا برایتان بسیار سومند خواهند بود زیرا که هر مقدار هر نوع کسب و کاری بتواند مشتریان خود را بیشتر نماید، فروش و سود بیشتری نیز دریافت خواهد کرد.

تکنیک‌های ساده افزایش ورودی گوگل

تکنیک‌های ساده افزایش ورودی گوگل

یکی از مهم ترین اقداماتی که می توان برای افزایش بازدید گوگل انجام داد این مورد است که شما کسب و کار و سایت خود را از نظر سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو، کنترل نمایید و برای افزایش ترافیک گوگل و ترافیک سایت اقدام نمایید. بدین گونه با انجام این روش‌ها شما می‌توانید که ارگانیک سهم بیشتری از کاربران و مشتریان را به دست می آورید؛ اما سئو روشی طولانی مدت است و برای موفقیت باید حوصله و زمان بیشتری داشته به خرج دهید. در ادامه توضیحات مفصل تری در مورد این دو روش خواهیم داد.

مطالعه کنید
کارشناس تولید محتوا کیست؟ چه وظایفی دارد؟ + استخدام

راه های دیگری نیز برای دریافت ترافیک به سایت از منبعی غیر از گوگل وجود دارد. برای مثال، برخی سایت ها مدتی است که ترافیک گوگل را می فروشند؛ یعنی این ربات ها به صورت تصادفی کلمات کلیدی خاص مربوط به شما یا نام وب سایت شما را در گوگل از آدرس های IP مختلف و از پیش تعریف شده جستجو می کنند و به سایت شما می آیند.

با به روز رسانی الگوریتم های هوش مصنوعی، گوگل رفتار کاربر را تجزیه و تحلیل می کند و تفاوت بین بازدید طبیعی توسط یک انسان و بازدید از یک ربات ایجاد شده توسط نرم افزار بهینه سازی بازدید گوگل را درک می کند. این روش خرید بازدید گوگل دردسرهای زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت؛ یعنی علاوه بر پرداخت هزینه و عدم بهره مندی از آن، با جریمه گوگل و افت شدید رتبه سایت نیز مواجه خواهید شد.

کسب درآمد از اینترنت

از سوی دیگر، افزایش ترافیک گوگل زمانی ارزشمند است که کاربر برای هدفی خاص به سایت شما کلیک کند. اگر باید توسط یک ربات انجام شود، نمی توانید انتظار خرید و کسب درآمد از نرم افزار یا روبات را داشته باشید و قطعا این‌گونه کسب و کارتان به پیشرفت دست نخواهد یافت. بازدید از گوگل چیزی جز یک کلاهبرداری نیست؛ بنابراین اگر ترافیک بیشتری دریافت کنید، در صورتی که سایت شما ارگانیک باشد، جعلی و با کیفیت نباشد، اعتبار، رتبه و جایگاه شما در گوگل را نیز افزایش می‌دهد که این یک موفقیت بسیار عالی محسوب می‌شود.

خرید بازدید گوگل از روش نوین

خرید بازدید گوگل از روش نوین

جذب ترافیک از گوگل از طریق تبلیغات گوگل، راهی سریع برای هدایت ترافیک بیشتر به وب سایت شما از سوی کاربران هدف است. زمانی که کاربر به جستجوی جست و جوی شما می پردازد، گوگل تمامی سایت هایی را که کلمات کلیدی در آنها رقابت کیفی دارند رتبه بندی می کند و سعی می کند با استفاده از گوگل ادز هزینه سایت شما را پرداخت کند. برای نمایش در بالای نتایج جستجو برای کلمات کلیدی خاص. همچنین تنها زمانی که کاربر روی تبلیغ شما کلیک کند، هزینه ای از حساب شما کسر می شود. مبلغ پرداختی به گوگل به دلار است و با توجه به اینکه دلار دائما در نوسان است، هزینه این روش نیز متفاوت است.

شما باید تمام جنبه های جذب کاربران به کلمه کلیدی خاصی را که تبلیغ می کنید در نظر بگیرید. سعی کنید محتوای کاملی ارائه دهید تا کاربر با کلیک بر روی تبلیغ شما پاسخ شما را دریافت کند و تمایلی به مشاهده صفحات دیگر نداشته باشد. به هدف فروش یا ارائه خدمات خود دست یابید.

جایگزین الکسا چیست؟

استفاده از سئو برای افزایش ترافیک سایت

استفاده از سئو برای افزایش ترافیک سایت

قطعا شما امروزه کلمه‌ی سئو را در مکان‌های بسیاری مشاهده خواهید کرد، آن‌ هم به این سبب بوده است که بهینه‌سازی موتور‌های جستجو، بی‌شک یکی از بهترین راه‌ها برای دستیابی به موفقیت و افزایش ترافیک و بازدید بیشتر سایت است.

مطالعه کنید
تولید محتوا برای کسب و کار اینترنتی چه اهمیتی دارد؟

سئو برعکس روش خرید گوگل و بسیار ارزانتر برایتان محاسبه خواهد شد و همچنین برای هر سایتی تقریبا ضروری است. این بهینه سازی از شما می خواهد که روی مضامین و عناصری که کاربران به دنبال آن هستند کار کنید زیرا هدف شما از ترافیک وب سایت این است که کاربران بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید. هدایت کردن به این معنی است که حتما کسانی به احتمال زیاد مشتری می‌شوند. افزایش بازدید از گوگل مستلزم رعایت و اجرای تمامی اصول سئو از تولید محتوا گرفته تا تجربه کاربری و از درج متا تگ های صحیح تا دریافت بک لینک های با کیفیت است. با سئو، شما قطعا اطمینان بیشتری دارید که وب سایت شما بازدید و کلیک بیشتری از گوگل دریافت خواهد کرد.

سئو سایت مناسب، فاکتور و معیار‌های بسیار زیادی را دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم نمود:

در سایت‌تان به سئوی داخلی بپردازید

در سایت‌تان به سئوی داخلی بپردازید

وقتی می‌گوییم که در سایت‌تان به سئوی داخلی بپردازید یعنی این‌که سعی نمایید که با انجام دادن سئو بهینه‌سازی سایت، به رتبه‌ی سایت خود کمک کنید و کاری کنید تا وب‌سایت‌شما در جایگاه اول قرار گیرد. شما می‌تواند با روش کمک‌گیری از موتور‌های جستجو‌گر، به سرعت به ترافیک گوگل خود کمک نمایید. برخی از عناصر سئوی درون صفحه عبارتند از عنوان صفحه، عنوان فرعی، توضیحات متا، توضیحات متن-تصویر (ALT) و URL. توضیحات متا در زیر URL در نتایج جستجو ظاهر می شود.

بک لینک‌ها را ایجاد کنید.

بک لینک‌ها را ایجاد کنید.

بک لینک‌ها برای وبسایت‌ها امروزه بسیار مهم واقع شده است و درواقع بک لینک‌ها، لینکی به وب سایت شما از یک وب سایت دیگر پیوست می‌زنند که بخش مهمی از سئو در همین مرحله می‌باشد. پیوندهایی که از یک وب سایت دیگر به وب سایت شما پیوند داده می شوند، نه تنها کسب و کار شما را به کاربران بیشتری معرفی می کنند، بلکه باعث افزایش بازدید از گوگل به وب سایت شما می‌شوند. همچنین گوگل از بک لینک ها استفاده می کند و دیدن سایر وب سایت های مورد اعتماد که به سایت شما لینک می دهند باعث افزایش اعتماد آن ها به کسب و کار شما می‌گردد. درواقع اعتماد بیشتر گوگل، سبب می‌شود که شما به رتبه‌های بالاتری قرار بگیرید و ترافیک بیشتری را شامل شوید.

محتواهای جذاب را در پلتفرم‌های جذاب به اشتراک بگذارید

محتواهای جذاب را در پلتفرم‌های جذاب به اشتراک بگذارید

از محبوب ترین ابزارهای بازاریابی رایگان در جهان، رسانه های اجتماعی در افزایش بازدید وب سایت شما نقش دارند. از فیس بوک، اینستاگرام و لینکدین برای تبلیغ پست های وبلاگ و سایر صفحات مفید در سایت خود استفاده کنید. به این ترتیب می توانید فالوورهای شبکه های اجتماعی خود را با کاربران به اشتراک بگذارید. وب سایت خود را به سایتی تبدیل کنید که می توانید محتوای قابل اشتراک گذاری را منتشر کنید و از شبکه های خود ترافیک دریافت کنید

استفاده از کلمات کلیدی

استفاده از کلمات کلیدی

الگوهای جستجوی کاربر بیش از هر زمان دیگری توصیفی شده است. کلمات کلیدی و عبارات طولانی‌تر اکنون بیشتر توسط کاربران جستجو می‌شوند و حائز اهمیت هستند. علاوه بر این، با توسعه موتورهای جستجو و قابلیت های جستجوی صوتی، مردم از عبارات خاص تر و طولانی تر برای جستجوی آنلاین استفاده می کنند. به لطف الگوریتم های پیشرفته گوگل، این موتور جستجو قادر به شناسایی مترادف ها و کلماتی است که در یک جهت و دارای معنای مشترک هستند. درواقع کلمات کلیدی در محتواهای وبلاگ‌تان دارای اهمیت بسیاری زیادی هستند و از نظر معنایی بهتر است که از کلمات مترادف کلمات کلیدی‌تان نیز در سایت‌تان استفاده نمایید. شما با کمک از کلمات کلیدی، می‌توانید به بالا آمدن سایت‌تان نیز کمک بسیاری را انجام دهید.

مطالعه کنید
مشاوره سئو سایت فروشگاهی، شرکتی و مجله‌ای ارزان

از رپورتاژ آگهی‌ها استفاده نمایید.

از رپورتاژ آگهی‌ها استفاده نمایید.

برخی دیگر می توانند از ویژگی بک لینک برای افزایش بازدید وب سایت خود با انتشار وبلاگ در وب سایت خود استفاده کنند. به نوبه خود، می توانید کسب و کارهای مکمل را در کسب و کار خود شناسایی کنید که مخاطبان آنها با کسب و کار شما مرتبط است و محتوای آنها را در وب سایت خود منتشر کنید. افزایش ترافیک گوگل از جستجوی ارگانیک و همچنین تبلیغات برای آن محتوا (در صورت انتشار به عنوان یک گزارش آگهی) ناشی می شود. این همچنین می تواند به تنوع بخشیدن به محتوای وب سایت و افزایش تعامل کاربر کمک کند. محتوای شما برای کاربران شما مرتبط و مفید است

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

هبود سرعت وب سایت نه تنها رضایت کاربر را افزایش می دهد بلکه می تواند به طور مستقیم بر رتبه جستجوی شما تأثیر بگذارد. در واقع سرعت صفحه یکی از معدود فاکتورهایی است که گوگل تایید کرده است. همانطور که سرعت صفحه برای جستجوی دسکتاپ مهم است، گوگل آن را بسیار مهم می داند. برای دستگاه های تلفن همراه مهم است

به‌روزرسانی محتوایی متن

به‌روزرسانی محتوایی متن

یکی از بهترین روش های هک سئو، به روز رسانی محتوا است که می توانید از آن برای افزایش دید وب سایت و کلیک های گوگل استفاده کنید. کاربران سایت هایی را که هرگز محتوای جدید اضافه نمی کنند یا صفحات قدیمی خود را به روز نمی کنند، نمی خواهند. سایت های قدیمی که دیگر استفاده نمی شوند را تست کنید. آنها را از سایت خود حذف کنید و محتوای جدید را با نظرات، پیشنهادات و نظرات کاربران در مورد محصولات یا خدمات خود ارائه دهید. با ارسال مداوم نظرات کاربران و خریداران، محتوای صفحه خود را به روز نگه دارید.

استراتژی تولید محتوا چیست؟

بازاریابی به روش ارسال ایمیل

بازاریابی به روش ارسال ایمیل

ارسال ایمیل‌های معمولی و تبلیغ پیشنهادات ایمیل، راهی عالی برای تعامل با مشتریان است و همچنین می‌تواند ترافیک وب‌سایت شما را از طریق Google افزایش دهد. اگر شما بتوانید این‌کار را به صورت منظم انجام دهید، قطعا نتیجه‌ی بسیار خوبی خواهید گرفت. شما باید سعی کنید اطلاعات مفید و پیوندهایی به صفحات وب سایت خود ارائه دهید تا افراد بتوانند درباره برند شما اطلاعات بیشتری کسب کنند، مانند پست های وبلاگ و صفحات فرود برای پیشنهادات خاص؛ البته توجه نمایید که زیاده روی نکنید. همچنین به موضوع ایمیل خود توجه داشته باشید.

از تجزیه‌وتحلیل خود بیاموزید

از تجزیه‌وتحلیل خود بیاموزید

استفاده از گوگل آنالیتیکس رایگان است و اطلاعاتی که جمع آوری می کند می تواند به شما کمک کند تا ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید. از لینک های ردیابی شده برای کمپین های بازاریابی خود استفاده کنید و به طور منظم تجزیه و تحلیل وب سایت خود را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید شناسایی کنید که کدام استراتژی ها و انواع محتوا ترافیک گوگل شما را بیشتر افزایش داده است و کدام یک برایتان مناسب نبوده است.

مطالعه کنید
چک لیست سئو 2023 [ چک لیست جامع SEO 2022]

آیا ممکن است که افزایش ورودی گوگل به ضرر ما نیز تمام شود؟

آیا ممکن است که افزایش ورودی گوگل به ضرر ما نیز تمام شود؟

در تبلیغات گوگل و سئو، بسیار مهم است که روی کدام کلمات کلیدی تمرکز می کنیم و از طریق آن می خواهیم ترافیک گوگل را افزایش دهیم. گاهی اوقات با این خطا مواجه می شویم که کلمات کلیدی مناسب را انتخاب نمی کنیم. مهمترین فاکتور در انتخاب کلمات کلیدی، مربوط بودن کلمه کلیدی است. برای محصول و خدمات وب سایت شما و همچنین میزان رقابت برای وارد کردن یک کلمه کلیدی در موتورهای جستجو، اما در عوض تعداد کاربرانی که برای جستجوی آن عبارت وارد وب سایت شما می شوند بیشتر است.

هنگام انتخاب کلمات کلیدی، به خاطر داشته باشید که کاربرانی که به سایت شما می آیند و این کلمات کلیدی را جستجو می کنند، ممکن است سود ببرند یا نه ممکن است هزینه هایی در مواد و زمان داشته باشند

سخن پایانی

سخن پایانی افزایش ورودی گوگل

تا اینجای کار فکر می‌کنیم توانسته باشیم، هر‌آنچه لازم است که شما درباره‌ی افزایش ورودی گوگل در سایت هادی عظیمی بدانید را برایتان ذکر کرده باشیم و به شما کمک کنیم که چگونه می‌توانید با رعایت کردن برخی از تکنیک‌های ساده بازاریابی به نتیجه‌ی مطلوب‌تان برسید. درواقع افزایش ورودی گوگل، یک مسئله‌ی مهم برای کسب و کار‌ها می‌باشد که شما باید به آن توجه‌ی بسیاری داشته باشید؛ زیرا که زمانی که شما ترافیک بیشتری برای سایت می‌گیرید، به همین منوال مشتری‌های بیشتری را نیز جذب خواهید نمود و تمامی این‌ها سبب درآمد بیشتر شما خواهند شد.

سوالات متداول

سوالات متداول افزایش ورودی گوگل
با خرید بازدید افزایش ورودی گوگل، تاثیری بر روی وب‌سایت خود می‌گذاریم؟

بله اما قطعا هم هزینه برایتان به عمل خواهد آورد و هم احتمال دارد که گوگل شما را جریمه نماید.

چگونه ما می‌توانیم آمار بازدیداز سایت خود را متوجه شویم؟

با برنامه‌ها و ابزار‌ّ‌های حرفه‌ای به راحتی می‌توانید که آمار بازدید سایت خود را متوجه گردید.

به چه دلیل محتواهایی که تولید می‌کنیم به ورودی گوگل، راه پیدا نمی‌کند؟

زیرا که قطعا شما به معیار‌ها و اصول سئو توجه نمی‌کنید و همین موضوع سبب می‌گردد که محتواهایی که تولید می‌نمایید وارد ورودی گوگل نشود.

آیا برنامه‌های افزایش بازدید، به افزایش ورودی گوگل کمک می‌نماید؟

ما و همکاران ما این برنامه‌هارا پیشنهاد نمی‌کنیم زیرا که هیچ‌گونه تضمینی برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است.

 

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *