خرید دستگاه اینترنت ماهواره ای استارلینک

?>

استارلینک اسپیس ایکس یک ارائه دهنده اینترنت ماهواره ای پهن باند است که بسته به اینکه اینترنت ماهواره ای مسکونی یا اینترنت ماهواره ای برای وسایل نقلیه می خواهید، سرعت های سریع و داده های نامحدود را با 110 تا 500 دلار در ماه ارائه می دهد. همچنین این یک راه جدید برای دسترسی به وب در هنگام سفر است.

خرید دستگاه اینترنت ماهواره ای استارلینک

با اینترنت ماهواره ای استارلینک از اینترنت سریع در خانه لذت ببرید. به راحتی راه اندازی می شود و نیازی به قرارداد یا تعهد طولانی مدت ندارد، بنابراین یک جایگزین عالی برای کسانی است که خط ثابت ندارند. ما آن را به کسانی که در مناطق روستایی یا دور افتاده هستند توصیه می کنیم که گزینه های اینترنت مانند DSL، کابل یا فیبر ندارند.

اینترنت ماهواره ای  استارلینک سرعت فوق العاده سریعی را برای تمام نیازهای آنلاین شما با قیمت ماهیانه مناسب فراهم می کند. با فناوری منحصربه‌فرد ماهواره‌ای ما، سرعت دانلود تا 1 گیگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود تا 500 مگابیت در ثانیه بدون محدودیت داده را دریافت می‌کنید! آیا به سرعت بیشتری نیاز دارید؟ می‌توانید طرح اینترنت خود را برای سرعت‌های بالاتر بدون نیاز به قرارداد ارتقا دهید.

ایلان ماسک و اسپیس ایکس سرویس اینترنت ماهواره‌ای خود را برای RVs و کمپینگ‌ها راه‌اندازی کرده‌اند، یک طرح ماهانه 135 دلاری با 100 گیگابایت داده که می‌تواند در مقایسه با برنامه‌های سنتی اینترنت ماهواره‌ای، در هر ماه صدها نفر را برای شما صرفه‌جویی کند. این اولین باری است که ایلان ماسک جایگزینی برای هیوز نت ارائه می دهد که در حال حاضر انحصار اینترنت ماهواره ای در ایالات متحده را در اختیار دارد.

چگونه می توانید خرید استار لینک را انجام دهید؟

استارلینک یک ماهواره کاملاً جدید است که در هر کجا که هستید اینترنت پهن باند را در اختیار شما قرار می دهد. هنگامی که منطقه شما تحت پوشش قرار گرفت، به سادگی کیت استارلینک خود را سفارش دهید، و ظرف 2 هفته مستقیماً برای شما ارسال می شود.

اگر در یک منطقه دور افتاده زندگی می کنید، اینترنت ماهواره ای یک راه عالی برای ماندن در ارتباط است. ما پیش‌سفارش‌های استارلینک را به‌صورت آنلاین می‌فروشیم تا همه بتوانند همزمان استارلینک را دریافت کنند.

ما می دانیم که ممکن است سوالات زیادی در مورد اینترنت ماهواره ای استارلینک داشته باشید. بنابراین، ما این بررسی استارلینک را ایجاد کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم تصمیمی آگاهانه در مورد اینکه آیا این سرویس اینترنت مناسب برای خانه شما است یا خیر.

اگر در مکانی زندگی می کنید که پوشش سلولی خوبی ندارد، استارلینک ممکن است بهترین گزینه شما برای دسترسی به اینترنت باشد. در این راهنما، نحوه مقایسه آن با اینترنت ماهواره ای سنتی و هزینه آن را پوشش خواهیم داد.

بزرگترین تفاوت بین استارلینک و سایر ارائه دهندگان اینترنت ماهواره ای، میزان داده ای است که دریافت می کنید. استارلینک داده های نامحدودی را ارائه می دهد، در حالی که رقابت دارای محدودیت های داده است. این بدان معنی است که اگر از داده های زیادی برای کار یا پخش آنلاین استفاده می کنید، دیگر نگران رسیدن به محدودیت ماهانه نخواهید بود. اگر در گذشته از سرعت اینترنت ماهواره ای ناامید شده اید، اینترنت ماهواره ای استارلینک می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

داده نامحدود این بهترین راه برای توصیف ارائه خدمات پرچمدار استارلینک است. با داده های نامحدود، تمام مشکلات اینترنت روستایی شما حل می شود: سرعت، امنیت و از همه مهمتر دسترسی نامحدود!

در دسترس بودن اینترنت ماهواره ای استارلینک

اسپیس ایکس در حال حاضر در یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های جامعه اینترنت روستایی: دسترسی، کوتاهی کرده است. در حالی که برنامه های ایلان ماسک برای یک صورت فلکی در گردش متشکل از هزاران ماهواره ارائه دهنده اینترنت جاه طلبانه و هیجان انگیز است، بیایید برای ما زمینیان جهان اول به نتایج امیدوار باشیم.

اینترنت ماهواره ای استارلینک یک سرویس اینترنتی مقرون به صرفه، قابل اعتماد و سریع است. ما مرتباً از راکت‌های اسپیس ایکس برای پرتاب ماهواره‌های بیشتری برای افزایش دسترسی جهانی استفاده می‌کنیم (آخرین تعداد به 2000 عدد نزدیک می‌شود).

تجهیزات اینترنت ماهواره ای استارلینک

شما باید هزینه تجهیزات را در نظر بگیرید. استارلینک از شما می خواهد که بین 599 تا 2500 دلار برای کیت استارلینک(به علاوه حمل و نقل) بپردازید. تفاوت قیمت بستگی به این دارد که  کسب و کار استارلینک را انتخاب کنید یا خیر. Viasat و HughesNet  گزینه های لیزینگ مقرون به صرفه تری را ارائه می دهند.

از شنیدن اینکه نیازی به قرارداد با اینترنت Starlink Sat ندارید، خوشحال خواهید شد. و اگر تجهیزات را در شرایط خوب برگردانید و ظرف 30 روز از تاریخ سفارش خود را لغو کنید، استارلینک به شما بازپرداخت کامل خواهد داد. منتظر چی هستی؟ خدمات اینترنت ماهواره ای را با شرایط خود دریافت کنید!

سرعت دانلود بین Starlink و Viasat

در مقایسه با Viasat، Starlink سرعت سرویس بسیار بالاتری دارد. اما این تا حدی به دلیل شبکه در حال توسعه و کمتر قابل اعتماد آن است. سرویس کسب و کار استارلینک نوید اتصال قوی تر با پهنای باند اولویت دار و تجهیزات اینترنت ماهواره ای ضد آب و هوا را می دهد.

با کسب و کار استارلینک، مشتریان اینترنت ماهواره‌ای یک اتصال اینترنت پرسرعت دریافت می‌کنند که به اندازه کافی سریع است تا فیلم‌ها را در صورت تقاضا دانلود کنند یا از نتفلیکس یا آمازون پخش کنند. اینترنت ماهواره ای استارلینک دارای سرعت های کلاس 5G با ظرفیت اختصاصی برای هر مشتری است، بنابراین هیچ مشکل شبکه یا محدودیت داده وجود ندارد.

برنامه های اینترنتی استارلینک

اگر به دنبال سرویس اینترنت ماهواره ای سریع و مطمئن هستید، استارلینک شما را تحت پوشش قرار داده است. از دانلودهای نامحدود، بدون محدودیت داده، و سرعت سریع فقط از 110 دلار در ماه لذت ببرید.

بسیاری از منتقدان می گویند که از اتصال اینترنت استارلینک خود راضی هستند. با این حال، پوشش شرکت محدود است و هزینه تجهیزات می تواند بالا باشد. همچنین، سرعت اینترنت استارلینک بسته به محل زندگی شما و وجود هرگونه انسداد سیگنال (مانند درختان یا سازه ها) در اطراف خانه، به شدت نوسان می کند یا به طور کامل کاهش می یابد.

کسب و کار اینترنت ماهواره ای استارلینک

در استارلینک، ما سخت کار می‌کنیم تا سریع‌ترین و مطمئن‌ترین تجربه اینترنت ماهواره‌ای ممکن را برای شما به ارمغان بیاوریم. و از زمان معرفی خدمات تجاری ما، به نیازهای شما گوش داده و به‌روزرسانی‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌کنیم. اکنون زمان آن رسیده است که با کسب و کار استارلینک همه چیز را ارتقا دهید – ارائه اینترنت پرسرعت جدید ما شامل همه ویژگی‌هایی که می‌دانیم از Premium دوست دارید، به‌علاوه ویژگی‌های جدیدی که برای کمک به رونق کسب و کار شما طراحی شده‌اند.

در حالی که استارلینک به طور کلی یکی از بهترین گزینه های اینترنتی است، می توان گفت که تغییر نام تجاری تماس خوبی بود، زیرا هزینه های Starlink Premium به قدری بالا است که ما فقط می توانیم آن را به عنوان یک گزینه برای صاحبان مشاغل و مشاغل کوچک توصیه کنیم. اما برای آن جمعیت، این یک انتخاب عالی است.

 کسب و کار استارلینک به گونه ای طراحی شده است که خدمات اینترنتی ثابت و سریعی را به شما ارائه دهد. استارلینک یک تیم اختصاصی پشتیبانی مشتری دارد که آماده کمک به شما 24 ساعته و ارائه خدمات عالی به مشتریان است. یک راه حل همه کاره، کیت استارلینک شامل استارلینک (ظروف ماهواره ای)، روتر و منبع تغذیه Wi-Fi، کابل ها، تجهیزات اضافی و پایه است. همچنین باید 2500 دلار پیش پرداخت بعلاوه ارسال برای کیت بپردازید.

ایلان ماسک اخیراً گفت که اسپیس ایکس قصد دارد هزینه ترمینال را 250 دلار کاهش دهد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این کاهش هزینه چه زمانی اعمال شود. در واقع، به نظر می رسد برعکس باشد، زیرا استارلینک اخیرا قیمت ها را افزایش داده و دلیل آن را تورم عنوان کرده است.

از اینترنت ماهواره ای استرالینک دریایی بیشتر بدانید

اگر صاحب یک قایق تفریحی هستید، یک تجارت دریایی یا یک خط سفر دریایی هستید، استارلینک دریایی ممکن است برای شما جالب باشد. اینترنت پرسرعت ما را می توان در کشتی شما نصب کرد و توسط ما مدیریت می شود.

اینترنت ماهواره ای یک گزینه عالی برای دسترسی به اینترنت بی سیم در قایق شما است. سه ارائه دهنده بزرگ وجود دارد که اینترنت را روی قایق ها ارائه می دهند: استارلینک دریایی، Viasat و هیوز نت. هزینه ها از استارلینک دریایی ماهیانه 5000 دلار است، اما یک بار نصب سخت افزاری 10000 دلاری برای دو دیش ماهواره ای که روی قایق شما نصب شده است. بدیهی است که این برای افراد عادی دور از دسترس است، اما می تواند در موقعیت های ناامید کننده مفید باشد. اگر در بند پول نقد هستید و نیاز به دسترسی به اینترنت در قایق خود دارید، Viasat تنها گزینه دیگری است که از طریق ماهواره در دسترس است.

رویال کارائیب اخیراً برای مسافران خود از Viasat به WiFi استارلینک تغییر داده و نصب ماهواره‌های پرتوان جدید و سیستم اینترنت هیبریدی باند Ku/Ka را در اوایل سال 2021 آغاز خواهد کرد.

خرید بسته های اینترنتی استارلینک

سرویس اینترنت ماهواره ای Starlink از HughesNet یک ارائه دهنده زمینی است که برای مناطق روستایی و مشاغل با خدمات اینترنت ثابت یا غیرقابل استفاده طراحی شده است. سرعت دانلود بالای آن و استفاده از ماهواره به جای دکل های تلفن همراه به این معنی است که می توانید از برنامه های با پهنای باند بالا مانند Netflix استفاده کنید و ویدیوهای HD را بدون هیچ مشکلی در خانه پخش کنید. این برای کسانی که در مناطق روستایی زندگی می کنند، و همچنین افرادی که از راه دور کار می کنند و ممکن است دسترسی آسان به اتصال اینترنت تلفن ثابت نداشته باشند، ایده آل است.

اگر به گزینه های بسته اینترنت ماهواره ای فوری نیاز دارید، بهتر است از Viasat یا HughesNet استفاده کنید. Viasat  و HughesNet هر دو خدمات VoIP را ارائه می دهند. اینها همیشه با هم فروخته می شوند، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد سفارش و نصب یک دستگاه اضافی برای دریافت بهترین قیمت در سیستم های ماهواره ای اینترنتی وجود ندارد.

اگر می‌خواهید تلویزیون خود را با استارلینک همراه کنید، بهترین گزینه این است که DISH یا DIRECTV را تهیه کنید. DISH و DIRECTV هر دو در همه جا در دسترس هستند، اما از ترکیب اینترنت استارلینک با تلویزیون، هیچ تخفیف بسته ای دریافت نخواهید کرد.

چیزهایی که در مورد اینترنت استارلینک دوست دارید بدانید

اینترنت استارلینک کجا در دسترس  است

ارائه دهنده جهانی دسترسی به اینترنت ماهواره ای، استارلینک دائما در حال گسترش است. در حال حاضر در ایالت های شمالی ایالات متحده و چند منطقه دیگر در سراسر ایالات متحده گسترش یافته است. با این حال، این شرکت در کانادا، استرالیا، نیوزیلند، دانمارک، اتریش، بلژیک، فرانسه و آلمان نیز حضور دارد.

پروژه اینترنت ماهواره ای استارلینک که هدف آن ارائه پوشش جهانی است، باید با دیگر سرمایه گذاری های Space X رقابت کند. تلاش‌های اخیر این شرکت با پیش‌سفارش‌های بدون مجوز در پاکستان و هند مطمئناً جاه‌طلبی‌های آن برای پوشش جهانی را به تأخیر می‌اندازد. در همین حال، در ایالات متحده، SpaceX از کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) برای شبکه استارلینک تأییدیه دریافت کرده است. با این حال، SpaceX اکنون به دنبال مجوز اضافی FCC برای گسترش شبکه به بیش از 30000 ماهواره است – که به معنای افزایش چشمگیر پوشش و عملکرد برای ایالات متحده است.

نصب اینترنت استارلینک

پس از پرداخت 599 تا 2500 دلار برای تجهیزات، کیتی برای شما ارسال می شود که شامل موارد زیر است:

استارلینک شما برای نصب در اکثر پشت بام ها تایید شده است و راه اندازی و راه اندازی اینترنت ماهواره ای شما آسان است. تنها چیزی که نیاز دارید یک منظره واضح از آسمان است که برای حفظ بهترین عملکرد اینترنت استارلینک شما ضروری است. برای نصب استارلینک خود، می توانید راهنمای نصب استارلینک را دنبال کنید و برنامه اینترنت استارلینک را برای iOS یا اندروید دانلود کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا دید واضحی از آسمان داشته باشید، که برای حفظ بهترین عملکرد اینترنت ماهواره ای استارلینک شما ضروری است. همچنین می توانید پس از ثبت سفارش، تجهیزات نصب اضافی را در فروشگاه استارلینک خریداری کنید.

آیا اینترنت استارلینک برای شما مناسب است؟

اگر با پرداخت هزینه‌های گزاف تجهیزات و رفع مشکلات خدمات با گسترش شبکه اسپیس ایکس مشکلی ندارید، می‌توانید از داده‌های نامحدود و برخی از سریع‌ترین سرعت‌های اینترنت روستایی موجود لذت ببرید.

اینترنت ماهواره ای استارلینک به طور فعال توسط بسیاری از مردم در سراسر اوکراین استفاده می شود. با این حال، با تحولات اخیر در اوکراین و روسیه، استفاده از استارلینک به طور بالقوه می تواند خطر حملات سایبری را افزایش دهد زیرا اینترنت استارلینک تنها سیستم ارتباطی غیر روسی است که در اوکراین استفاده می شود. هنوز مشخص نیست که آیا این حملات به همان میزان حملات در اوکراین بر کاربران آمریکایی تأثیر می گذارد یا خیر، اما قطعاً ارزش این را دارد که درگیری همچنان ادامه دارد.

سوالات متداول در مورد خرید اینترنت ماهواره ای استارلینک

خرید اینترنت استارلینک در ایران

امکان واردات و فروش قانونی دستگاه و دیش اینترنت ماهواره ای استارلینک در ایران وجود ندارد. ما آمادگی کامل برای واردات و فروش این دستگاه را داریم و پس از صدور مجوز قانونی اقدام به اینکار خواهیم کرد. شماره تماس پشتیبانی: 09941951750 | 800 دلار خرید تجهیزات + 110 دلار اشتراک ماهانه

اینترنت استارلینک چیست؟

اینترنت ماهواره ای استارلینک یک شبکه فضایی است که خدمات پهنای باند سریع، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را به خانه ها، مشاغل و مدارس در سراسر جهان ارائه می دهد. استارلینک از ماهواره های مدار پایین زمین برای انتقال پهنای باند از فضا استفاده می کند.

کسب و کار استارلینک چیست؟

کسب و کار استارلینک خطی از خدمات اینترنتی لوکس است که سرعت دانلود اینترنت ماهواره ای را از 150 تا 500 مگابیت بر ثانیه ارائه می دهد. هزینه آن 500 دلار در ماه است و به 2500 دلار هزینه تجهیزات نیاز دارد. این سرویس برای وب سایت های پربازدید و دفاتر راه دور با نیازهای آپلود بالا عالی است.

آیا می توانید از استارلینک در RV استفاده کنید؟

اینترنت ماهواره ای استارلینک به زودی به پارک های RV می آید، بنابراین می توانید اینترنت پرسرعت نامحدودی را در RV خود داشته باشید. خبر خوب: اگر در منطقه شما موجود است، می‌توانید امروز در وب‌سایت استارلینک برای اینترنت استارلینک ثبت‌نام کنید و در طول سفر در ارتباط باشید.

سرعت اینترنت استارلینک چقدر است؟

کسب و کار استارلینک اتصال سریعتر و سازگارتر را برای مشاغل ارائه می دهد. وعده سرعت 150 تا 500 مگابیت بر ثانیه و پشتیبانی سخت افزاری را در صورت نیاز می دهد. به‌عنوان یک مشتری تجاری، می‌توانید از برنامه‌های داده نامحدود نیز استفاده کنید، که اگر کارمندان شما مکرراً به اینترنت دسترسی داشته باشند یا فایل‌های بزرگ را در حالی که در دستگاه خود هستند دانلود کنند، عالی هستند.

اینترنت استارلینک چنده؟

در قبض اینترنت خود صرفه جویی کنید و به اینترنت پرسرعت در هر نقطه از کشور دسترسی داشته باشید. اینترنت ماهواره ای استارلینک ماهانه 110 دلار هزینه دارد و شامل هزینه تجهیزات یکباره 599 دلاری است. هزینه اینترنت RV 135 استارلینک دلار در ماه، با هزینه یک بار تجهیزات 599 دلار است.

طراحی سایت و 1 ماه سئو فقط 6 میلیون

طراحی سایت حرفه ای با 3 ماه هاست و پشتیبانی رایگان + 1 ماه سئو فقط 6 میلیون تومان این پیشنهاد تا پایان آذر معتبر خواهد بود. لازم به ذکر است که این پیشنهاد برای حمایت از کسب و کار ها ارائه شده است.