بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

?>

این روزها با توجه به گسترش رو به رشد شبکه های مجازی و به ویژه اینستاگرام، بستر مناسبی برای تبلیغات در زمینه کسب و کار ایجاد شده است. با توجه به این که مخاطبان اینستاگرام روز به روز در حال افزایش هستند لذا به خوبی میتوان از این افزایش مخاطبان در جهت توسعه کسب و کار نیز استفاده نمود. مشاوره کسب و کار اینترنتی رایگان!

بسیاری از افراد در صفحات مجازی فعالیت هایی را در قالب های مختلف انجام میدهند و بر اساس نوع فعالیت و حوزه ای که کار میکنند میزان دنبال کنندگان مختلفی را را نیز برای خود جمع آوری نموده اند. پیج ها  یا صفحات مختلف در اینستاگرام در حوزه های مختلفی فعالیت میکنند و شما میتوانید به راحتی در هر حوزه ای یک پیج با دنبال کنندگان بالایی را پیدا کنید.

اینگونه پیج ها با توجه به میزان دنبال کنندگان و تعاملات سازنده ای که با مخاطبان خود ایجاد نموده اند فضایی مناسب برای تبلیغات را ایجاد میکنند و از این رو هم کسب و کار اینفلوئنسرها و افراد فعال در اینستاگرام افزایش داده شده است و هم راهی برای معرفی و گسترش کسب و کارهای مختلف است.

در حقیقت هر کسب و کاری بر اساس نوع فعالیت و هدف خود برای دسترسی به درامد بالا راه های زیادی را پیش رو دارد که یکی از راه هایی که به صورت سریع موجب افزایش درامد و یا به نوعی توسعه کسب و کار میشود تبلیغات است. که این روزها تبلیغات از طریق پیج های مختلف و فعال در اینستاگرام راهی آسان و سریع برای رسیدن به افزایش درامد و توسعه کسب و کار به حساب می آید.

بنابراین در این مقاله نیز سعی داریم برخی از پیج های مناسب برای تبلیغات را به شما معرفی نماییم تا بتوانید چنانچه قصد دارید از این شیوه برای توسعه کسب و کار خود اقدام نمایید راه کار های مناسبی را پیش رو داشته باشید.

برای انتخاب پیج مناسب برای تبلیغات باید چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

برای انتخاب یک پیج مناسب برای تبلیغات باید نکات زیادی را در نظر بگیرید که در ادامه به مهم ترین آنها اشاره خواهیم کرد:

مطالعه کنید
دیلیت اکانت اینستاگرام آموزش [گام به گام] روش حذف دائمی اکانت اینستاگرام سال 2022

تعداد بالای فالوور یا دنبال کنندگان

اگر به دنبال تبلیغ برای افزایش دنبال کنندگان هستید و به همان نسبت افزایش درامد خود در اینستاگرام، بهتر است به دنبال پیج هایی باشید که تعداد دنبال کنندگان زیادی داشته باشد و با لایک و کامنت های خود تعامل سازنده ای را ایجاد کرده باشند. دفتر برنامه ریزی سالانه کسب و کار و تحصیل!

دنبال کنندگان واقعی و تعامل مناسب

ممکن است شما با پیج هایی رو به رو باشید که تعداد دنبال کنندگان بالایی داشته باشد اما تعامل مناسب و سازنده ای در پیج حاکم نباشد. به این معنی که دنبال کنندگان نسبت به محتوای پیج چندان علاقه ای نشان نمیدهند و فعالیت های محدودی در صفحه فرد دارند.

همخوانی فعالیت پیج با کسب و کار و هدف شما

در نظر داشته باشید که برای انتخاب یک پیج مناسب برای تبلیغات بهتر است بر اساس هدف و زمینه کاری خود نیز به دنبال پیج هایی باشید که در راستای هدف شما باشد. در نظر داشته باشید که اگر حوزه فعالیت شما در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی است انتخاب پیج هایی که در زمینه هایی مغایر و متفاوت با هدف شماست قطعا نتیجه ای معکوس و یا بی نتیجه را برای شما ایجاد میکند. بنابراین سعی کنید ابتدا هدف و نوع فعالیت خود را در نظر بگیرید و سپس به دنبال صفحه مناسب برای تبلیغ باشید.

برای تبلیغات چگونه باید پیج مورد نظر خود را انتخاب کرد؟

صفحات مختلفی در اینستاگرام فعالیت دارند که بر اساس موضوعات مختلف فعالیت هایی را در اینستاگرام انجام میدهند به این معنی که اگر بخواهیم به صورت دسته بندی شده فعالیت های اینستاگرام را معرفی کنیم بر اساس دسته بندی موضوعی زمینه های مختلفی  به صورت زیر فعالیت دارند:

  • سرگرمی و فعالیت های کمدی
  • فعالیت های آموزشی
  • فعالیت های مربوط به روزمرگی و سبک زندگی
  • فعالیت های مربوط به مد و زیبایی
  • فعالیت های مربوط به سلامت و بهداشت
  • فعالیت در زمینه معرفی غذاها و انواع خوراکی ها
  • فعالیت های مربوط به گردشگری و سفر و…
مطالعه کنید
آمار اینستاگرام ایران در سال 2023 | اینستاگرام بدون کاربر ایرانی!

این موضوعات اغلب بیشترین موضوعات پر مخاطب در اینستاگرام هستند که توانسته اند نظر تعداد زیادی از مخاطبان را جلب نمایند. شما میتوانید بر اساس اهداف و استراتژی های از قبل مشخص شده یک پیج مناسب با موضوع مرتبط با کسب و کار خود را انتخاب نمایید تا در راستای تبلیغات درست و هدفمند به نتایج مطلوب برسید. چک لیست سئو 2022 کاربردی و تضمینی!

معرفی چند نمونه از پیج های مناسب برای تبلیغات

اکنون به تعدادی از پیج های معروف و پر مخاطب در اینستاگرام میپردازیم که همه این پیج ها هم تعداد دنبال کنندگان ان بالاست و هم دارای تعامل سازنده و مفید با مخاطبان هستند و هم در زمینه تبلیغات به صورت موفق عمل کرده اند. در ادامه با ما همراه باشید.

در زمینه فعالیت های مربوط به سبک زندگی و روزمرگی ها میتوان به صفحه خانم سپبده بزمی پور همسر شاهرخ استخری(بازیگر سینما و تلوزیون) اشاره کرد. ایشان اغلب در مورد روزمرگی های خود و فرزندانش استوری هایی را برای مخاطبان خود ارائه میدهد و از این طریق توانسته است تعامل بسیار سازنده و فضای دوستانه ای را در صفحه خود ایجاد نماید و با جذب مخاطبان زیاد زمینه مناسبی را برای تبلیغات در زمینه های مختلف فراهم نماید.

در زمینه طنز و فعالیت های سرگرم کننده و کمدی میتوان به صفحه هومن ایرانمنش اشاره کرد که ایشان در قالب ویدیو ها و کلیپ های مختلفی در نورد موضوعات مختلف به ایجاد یک فضای کمدی و سرگرم کننده در صفحه خود پرداخته است. لذا دارای تعداد زیادی دنبال کننده و تعامل بالاست و میزان کامنت ها و نظرات در این صفحه با توجه به تعداد دنبال کنندگان نیز در رتبه قابل قبولی قرار داشته است. کسب درآمد از روبیکا پیامرسان ایرانی!

در زمینه آموزشی نیز پیج های زیادی هستند که به آموزش در زمینه های مختلف زبان، مهارت نرم افزاری، فتوشاپ، عکاسی و… پرداخته اند و در این زمینه نیز تعداد دنبال کنندکان بالایی را نیز داشته اند برای مثال صفحه آقای محمد هدایت فر که در زمینه فتوشاپ فعالیت دارند نیز میتواند گزینه مناسبی برای تبلیغات باشد. ایشان آموزش های خود را در قالب های کاملا خلاقانه ارائه داده اند و لذا توانسته اند شرایط مناسبی را نیز در تعامل با مخاطبان خود ایجاد نمایند.

مطالعه کنید
بهترین آنفالویاب اینستاگرام

در زمینه فعالیت های مربوط به آشپزی و خوراکی ها نیز پیج های زیادی فعالیت دارند که در این زمینه میتوان به صفحه آقای میلاد کلانتری ملقب به میلاد تیستر اشاره کرد ایشان حوزه فعالیتشان در زمینه معرفی رستوارن های تهران است . لذا با توجه به فضای مناسبی که در صفحه خود ایجاد کرده است فضای مناسبی را نیز برای تبلیغات را نیز فراهم نموده است.

در زمینه مد و زیبایی نیز صفحات زیادی فعالیت های گسترده ای دارند. مد و زیبایی یکی از فعالیت های بسیار مورد توجه توسط آقایان و خانم هاست لذا افراد زیادی نیز توانسته اند با ایجاد شرایط مخاطب پسند در زمینه مد و زیبایی در صفحات خود تعاملات سازنده ای را ایجاد نمایند در این زمینه میتوان به صفحه خانم ملینا تاج اشاره کرد که ایشان دارای دو ملیون مخاطب هستند که میزان بازدید از ویدیو ها و پست ها در این پیج نشان دهند موفقیت این صفحه دارد.

در زمینه سفر و گردشگری نیز میتوان به پیج های زیادی اشاره کرد مانند صفحه واندرز که در زمینه جاهای گردشگری به صورت استوری و پست های موقت فعالیت دارد و تعداد زیادی مخاطب به صورت فعال در صفحه خود دارد و زمینه تبلیغات خوبی را ایجاد نموده است..

تعرفه تبلیغات در پیج ها بر اساس چه عواملی تعیین میشود؟

نکته دیگری که در مورد تبلیغات در پیج های محتلف حائز اهمیت است بحث تعرفه های مختلف در پیج هاست. در این زمینه عوامل زیادی بر روی نرخ تعرفه  تاثیر گذار هستند مانند: تعداد فالورها، تبلیغات به صورت ویدیویی یا به صورت عکس، نوع فعالیت و تبلیغ شما و… از مهم ترین عواملی هستند که بر روی نرخ تعرفه تبلیغات تاثیر گذار هستند.

مطالعه کنید
شغل ادمینی اینستاگرام چیست؟

در این میان برای یافتن بهترین و مناسب ترین گزینه بهتر است لیستی از تمامی فعالان در اینستاگرام که با موضوع و زمینه کاری شما مطابقت دارد را پیدا و مورد بررسی قرار دهید  و بهترین و مناسب ترین گزینه را برای تبلیغات کار خود انتخاب نمایید.

کلام آخر

بهترین پیج هایی که در اینستاگرام برای تبلیغ مناسب هستند در حقیقت آنهایی هستند که در راستای کار و فعالیت شما قرار دارند به این معنی که اگر شما به یک پیج بسیار پر بازدید دسترسی داشته باشید اما در راستای هدف و فعالیت شما نباشد نتیجه مطلوبی را نخواهید داشت.

بنابراین برای معرفی و تبلیغ کاری خود میتوانید به سراغ پیج هایی بروید که در راستای هدف شما باشد، دارای دنبال کنندگان واقعی باشد، بازخوردهای مثبت در تبلیغات داشته باشد، تعرفه های معقولانه ای را برای شما در نظر بگیرند و… در این زمینه اگر بتوانید چنین شرایطی را برای خود ایجاد نمایید به خوبی میتوانید از فضای اینستاگرام در جهت بهبود و توسعه کسب و کار خود استفاده نمایید. سفارش تولید محتوا حرفه ای و ارزان!

در این مقاله تعدادی از پیج های پر مخاطب معرفی شد که این میزان با توجه به دسته بندی موضوعی که برای شما ارائه شده در تعداد بالا و با بازدهی های مختلف وجود دارد که شما میتوانید بر اساس هدف و نوع فعالیت خود لیستی گسترده تر را در اختیار داشته باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *