جملات انگیزشی فوق العاده تاثیر گذار

?>

همانطور که میدانید امروزه شرایط زندگی افراد و یا به طور کل شرایط زندگی در همه جوامع به گونه ای است که اغلب افراد در بالا و پایین های این شرایط دچار ضعف و نقصان برای ادامه زندگی خواهند شد و این موضوع نیز تقریبا برای همه ما اتفاق افتاده است. اما ساخته شدن جملات انگیزشی فوق العاده تاثیر گذار میتواند برای تحمل و تجربه بهتر شما از زندگی در جهت بهبود خودتان مورد استفاده قرار بگیرد.

در برخی مواقع شرایط به گونه ای پیش میرود که افراد دچار نوعی یاس و دلزدگی نسبت به ادامه مسیر میشوند و این خود نیازمند موتور محرکی برای ایجاد انگیزه است. در چنین مواقعی اغلب افراد به دنبال این هستند تا راهی بیابند تا انگیزه را در خود بیدار کنند تا بتوانند با قدرت تر به ادامه مسیر بپردازند. لذا در چنین زمانی یکی از راهکارهایی که میتواند به صورت آنی تاثیر گذار باشد جملات انگیزشی است که میتواند تاثیر فوق العاده ای را به صورت آنی در فرد ایجاد نماید.

چگونه یک برنامه ریزی درسی خوب داشته باشیم؟

جملات انگیزشی البته کوتاه و  مفید به سرعت فرد را تحت تاثیر قرار میدهد و این تاثیر نیز در گام اول در ضمیر ناخوداگاه افراد مینشیند و باعث میشود فرد قدرت و توان خود را برای انجام فعالیت هایش متمرکز کند و نتایج مطلوبی را نیز از آن به دست آورد. به طور کلی ممکن است که جملات انگیزشی سطوح بالایی از امید و انگیزه را در فرد ایجاد نمایند و از همین منظر است که روانشناسان کتب انگیزشی زیادی را برای ارتقا سطح انگیزه و امیدواری نوشته اند و اغلب آنها نیز در انجام رسالت خود موفق عمل کرده است.

از طرفی خواندن کتاب انگیزشی ممکن است برای اغلب افراد ممکن نباشد و یا شرایط خواندن کتاب را نداشته باشند؛ لذا جملات کوتاه انگیزشی در چنین زمانی به خوبی میتوانند ایجاد انگیزه نمایند و در کوتاه مدت تاثیر ایجاد نمایند لذا در ادامه با این بحث بیشتر آشنا خواهیم شد و برای بهبود شرایط جملاتی انگیزشی را نیز مطرح خواهیم کرد لذا با ما همراه باشید.

جملات انگیزشی فوق العاده از زبان هادی عظیمی

در زیر تعدادی از جملات انگیزشی فوق العاده از زبان هادی عظیمی را درج کردیم. احساسات خود را در جهت بهبود خودتان صرف کنید و توجهتان را به جملات انگیزشی زیر بدهید. لطفا با ذکر نام در رسانه خود از مطالب استفاده کنید.

  • با برداشتن مداوم گام های کوچک و عملی به سمت اهداف خود و آموختن از تجربیات خود، می توانید آینده ای پربار و موفق برای خود بسازید.
  • پتانسیل شما برای موفقیت بی حد و حصر است، به شرطی که به خود ایمان داشته باشید و مایل به انجام کارهای سخت باشید.
  • اجازه ندهید ترس شما را از دنبال کردن رویاهایتان و زندگی کردن به زندگی ای که واقعاً آرزو دارید باز دارد.
  • انتخاب هایی که امروز انجام می دهید آینده شما را شکل می دهند، پس عاقلانه انتخاب کنید و هر تصمیمی را در نظر بگیرید.
  • موفقیت به دست کسی داده نمی شود، آن را با عزم راسخ، سخت کوشی و پشتکار به دست می آورند.
  • کنترل زندگی خود را به دست بگیرید و اجازه ندهید شرایط آینده شما را دیکته کند، فرصت های خود را ایجاد کنید.
  • یک طرز فکر مثبت ابزار قدرتمندی برای جذب فراوانی و رفاه به زندگی شما است.
  • هر شکست فرصتی برای یادگیری و رشد است، پس چالش ها را بپذیرید و هرگز از رویاهای خود دست نکشید.
  • تنها محدودیت موفقیت شما میزان تلاش و فداکاری است که برای آن انجام می دهید.
  • روی خودتان سرمایه گذاری کنید، مهارت ها و دانش خود را به طور مستمر بهبود بخشید و پاداش ها به دنبال خواهد داشت.
مطالعه کنید
چگونه با گوشی برنامه ریزی کنیم؟ + معرفی نرم افزار گوشی موبایل

دلایلی که انسان ها نیاز دارند تا جملات انگیزشی را بخوانند

دلایلی که انسان ها نیاز دارند تا جملات انگیزشی را بخوانند

امروزه یکی از علومی که به نسبت قرن های گذشته از اهمیت زیادی برخودار شده است و پیشرفت های ان نیز تاثیرات به سزایی داشته است علم روانشناسی است این علم که رسالت آن بررسی و کندوکاو ذهن و روان انسان است به بشر ثابت کرد که روح و روان انسان نیز به مانند جسم او ممکن است بیمار شود و بسیاری از مسائل و مشکلات زندگی بشر نخستین آسیب را به روح آدمی وارد میکنند و از این روست که ممکن است فرد دچار بی انگیزگی، افسردگی و یا به اصطلاح دلمردگی شود.

بنابراین علم روانشناسی اهمیت روان و روح ادمی را برای بشر آشکار کرد و لذا افراد در مواقعی که احساس میکنند روح آنها آزرده و یا دچار نوعی بی انگیزگی است اغلب به دنبال خواندن کتاب ها و یا جملات انگیزشی هستند تا بتوانند در چنین مواقعی احساس بهتر و انگیزه ای رو به جلو داشته باشند. بنابراین حتی به لحاظ علمی نیز تاثیر جملات انگیزشی بر روح و روان ادمی نیز تایید شده است و حتی به صورت عملی نیز تاثیر آن را بر زندگی مشاهده خواهیم کرد.

بهترین کتاب های انگیزشی [ خلاصه و نکات ]

بنابراین به صورت کلی دلایلی که انسان ها نیاز دارند تا جملات انگیزشی را بخوانند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

پیچیدگی و شرایط زندگی امروز

پیچیدگی و شرایط زندگی امروز

زندگی اجتماعی امروز به نسیت قرن ها و سالهای پیش از پیچیدگی های زیادی برخوردار است و اغلب افراد را به صورت ناخوداگاه دچار نوعی خستگی روح میکند و این خستگی های روحی ممکن است در طول روز چندین بار به سراغ افراد بیایند لذا در چنین مواقعی داشتن و خواندن جملات انگیزشی در طول روز میتواند برای افراد ایجاد انگیزه نماید.

غم و اندوه فقدان دوستان و عزیزان

غم و اندوه فقدان دوستان و عزیزان

در اغلب مواقع فقدان دوستان و عزیزان از مهم ترین مشکلاتی است که فرد را دچار بی انگیزگی میکند و احساس یاس و نا امیدی را در فرد تقویت میکند در چنین زمان هایی نیز جملات انگیزشی میتوانند بهترین راه کار برای التیام درد باشند و با بیدار کردن انگیزه در فرد راه را برای ادامه دادن هموار نمایند.

شکست های عاطفی و یا شغلی و...

شکست های عاطفی و یا شغلی و...

شکست ها همیشه پلی هستند به سمت بی انگیزگی لذا بهتر است در چنین مواقعی شکست ها را عاملی برای رسیدن به پیروز های بزرگ دانست و با خواندن جملات انگیزشی امید را در خود بیدار نگه داریم. جملاتی که در زمینه ایجاد انگیزه و مقابله برای شکست ارائه شده است آنقدر زیاد است که خواندن هر کدام از انها به تنهایی میتواند انبوهی از انگیزه را در فرد ایجاد نماید. در پایان همین مطلب مواردی من باب نمونه ذکر شده است.

چگونه با گوشی برنامه ریزی کنیم؟

آیا میتوان انتظار داشت که جملات انگیزشی حقیقتا تاثیر گذار باشند!؟

آیا میتوان انتظار داشت که جملات انگیزشی حقیقتا تاثیر گذار باشند!؟

همانطور که میدانید زمانی که شما به پزشک مراجعه میکنید و برای درد جسمانی شما دارو تجویز میشود در نخستین گام این تلاش و مقاومت شماست که میتواند تاثیر داروها را در بدن شما افزایش دهد و یا به زبان ساده تر تاثیر واقعی را خواست و اراده شما برای خوب بودن و خوب شدن دارد. لذا نمیتوان انتظار داشت که زمانی که شما دچار نوعی بی انگیزگی شده اید با خواندن چند جمله انگیزشی حالتان به کل دگرگون شود و مشکلاتتان بر طرف شود.

مطالعه کنید
بهترین کتاب های انگیزشی [ خلاصه و نکات ]

بنابراین این خود شما هستید که با استفاده از این جملات انگیزشی که نقش موتور محرک برای ادامه دادن را دارد میتوانید نتایج مطلوبی را به دست آورید و انطور که بایسته است از جملات انگیزشی تاثیر بگیرید. در غیر این صورت هر چقدر که جملات انگیزشی پر قدرت تر باشند اما بازهم  تا شما نخواهید شرایط را تغییر دهید هیچ تاثیری برای شما نخواهند داشت لذا اولین و مهم ترین تاثیری که جملات انگیزشی برای شما دارد نقش محرک بودن آن است تا بتواند شما را گام به گام به پیروزی و پر انگیزه بودن نزدیک کند.

چگونه از جملات انگیزشی استفاده مفیدی داشته باشیم؟

چگونه از جملات انگیزشی استفاده مفیدی داشته باشیم؟

بهتر است برای اینکه از جملات انگیزشی استفاده درست و مفیدی را ببرید در طول روز مدام آن ها تکرار کنید و یا از جملات انگیزشی زیادی را در طول روز به خودتان یادآوری کنید برای مثال به چند راهکار استفاده از جملات انگیزشی در زیر اشاره خواهیم کرد:

راز موفقیت در زندگی برای انواع شخصیت ها

نوشتن جملات انگیزشی بر روی وسایلی که مدام با انها سر وکار دارید

نوشتن جملات انگیزشی بر روی وسایلی که مدام با انها سر وکار دارید

برای مثال میتوانید بک گراند گوشی موبایل خود را با یک جمله انگیزشی پوشش دهید تا در طول روز بارها جملات انگیزشی را پیش چشم خود داشته باشید.

نوشتن جملات انگیزشی بر روی آینه

نوشتن جملات انگیزشی بر روی آینه

در طول روز ممکن است چندین بار از آینه در منزل و یا محل کار خود استفاده نمایید لذا سعی کنید بر روی آن نیز جملات انگیزشی بنویسید تا بتوانید در طول روز از ان را مشاهده نمایید و در خود تقویت نمایید.

مشخص کردن زمان مناسب برای خواندن جملات انگیزشی

مشخص کردن زمان مناسب برای خواندن جملات انگیزشی

در طول روز نیز میتوانید طی یک برنامه ریزی درست ساعاتی را به خواندن جملات انگیزشی اختصاص دهید تا بتوانید برای خود ایجاد انگیزه نمایید. برای مثال هنگام صبح و قبل از شروع فعالیت های روزانه خود از جملات انگیزشی نیز استفاده نمایید تا بتوانید روز پر از انرژی را برای خود ایجاد نمایید.

بهترین روش برنامه ریزی روزانه

نمونه ای از بهترین جملات تاثیر گذار در زندگی

نمونه ای از بهترین جملات تاثیر گذار در زندگی

حال که با مبحث انگیزه و جملات انگیزشی بیشتر آشنا شدیم اکنون به برخی از زیباترین جملات انگیزشی اشاره ای خواهیم داشت:

 کسی که می گوید می توانم و کسی که می گوید نمی توانم، هر دو درست می گویند. کانفیوشز:

مارک کوبان: فقط کافی است که روی خودتان تمرکز کنید و به توانایی های خود اعتماد داشته باشید و قضاوت دیگران را نادیده بگیرید.

جوشا مارین: چالش ها چیزی هستند که زندگی را هیجان انگیز می کنند و غلبه کردن به آن ها چیزی است که به زندگی شما معنا می دهد.

رابرت اف کندی: فقط کسانی که جرات شکست خوردن را دارند، می توانند به چیزهای زیادی دست پیدا کنند.

نلسون ماندلا: همیشه همه چیز غیر ممکن به نظر می رسد تا زمانی که آن ها را انجام دهید.

وینست ونگوگ: اگر ندای درونی به شما می گوید که نمی توانید با تمام قوا به انجام کاری بپردازید، مطمئن باشید که آن صدا کم کم از بین می رود.

من شاید کند را بروم اما هرگز توقف نمیکنم. آبراهام لینکلن

اگر ما شجاعت دنبال کردن خواسته ها را داشته باشیم، همه رویاهای ما می توانند محقق شوند. والت دیزنی

وقتی تلاش می کنیم از آنچه هستیم بهتر میشویم، همه چیز در اطراف ما نیز بهتر می شود. پائولو کوئیلو

کسی که بر خود غلبه می کند، قوی ترین جنگجو است. کنفوسیوس

سعی کنید مرد موفقی نشوید، بلکه مرد ارزشمندی شوید. آلبرت انیشتین

مطالعه کنید
راز موفقیت در زندگی برای انواع شخصیت ها + 15 تجربه بزرگان

اگر جاده ای پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. فرانک کلارک

شما فقط یک بار زندگی می کنید، اما اگر این کار را به درستی انجام دهید، یک بار کافی است. مای وست

تنها راه برای انجام کارهای بزرگ، دوست داشتن کارهایی است که انجام می دهید. اگر هنوز آن را پیدا نکرده اید، به جستجوی خود ادامه دهید. تسلیم نشو. استیو جابز

بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. مارک زاکربرگ

وقتی می خواهید موفقیت خود را ارزیابی کنید ببینید چه چیزی را از دست داده اید که این را به دست آورده اید. دالایی لاما

آدم های موفق، همیشه به دنبال فرصت هایی برای کمک به دیگران هستند افراد ناموفق همیشه می پرسند
این کار، چه سودی برای من دارد؟ برایان تریسی

یک اتفاق خوب تنها با انگیزه حاصل نمی شود بلکه حاصل توالی اتفاقات کوچکی است که کنار هم ردیف می شوند. وینسنت ون گوگ

برخی افراد می خواهند چیزی اتفاق بیفتد، برخی آرزو می کنند که اتفاق بیفتد و بعضی دیگر باعث رخ دادن آن می شوند. مایکل جردن

رای عالی بودن لازم نیست به عقب برگردید، کافی است که الان شروع کنید.حسرت خوردن بابت این که چرا زودتر شروع نکرده بودید یک حواس پرتی بزرگ سر راه رسیدن به رویاهایتان است. جان اکوف

هر عملی که انجام میدهید امتیازی است به شخصی که میخواهید به آن تبدیل شوید. هیچ کاری به تنهایی نمی تواند باورهای تان را دگرگون کند. اما این اعمال کوچک روزانه تان هستند که شخصیت جدید شما را می سازند.
جیمز کلیر

مردم اغلب می گویند که انگیزه دوام نمی آورد …خب، شستشو در حمام هم همینطور است. به خاطر همین است که ما آن را به طور روزانه توصیه می کنیم. زیگ زیگلار

فقط بخاطر داشته باشید : همیشه اون بیرون افرادی هستند که بیشتر از شما خوشحالند درحالی که کمتر از شما دارند. اریک توماس

چیزی را که دارید را دوست داشته باشید. چیزی را که می خواهید، بهش نیاز داشته باشید. چیزی را که دریافت میکنید را بپذیرید. هرچقدر میتوانید انفاق کنید؛ و همیشه بخاطر داشته باشید از هر دستی بدهید از همان دست میگیرید. آنتونی رابینز

از هرچیز و هرکسی که که از شادی شما را میکاهند، دوری کنید. زندگی بسیار کوتاه تر از این است با احمق ها سروکله بزنید. ریچارد برانسون

گرچه کسی نمیتواند برگردد به عقب و شروعی عالی داشته باشد، اما هرکسی میتواند از الان شروع کند و یک پایان عالی داشته باشد. کارل بارد

هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. لری ویجت

تنها شکافی که بین شما و رویایتان قرار دارد با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر میشود. جویل براون

درد امروزتان، میتواند تبدیل به نقطه قوت تان در آینده تان شود، برای هر چالش، رویارویی با آن فرصتی برای رشدتان خواهد بود. لس براون

وقتی میگید سخته مترادف جمله “من به قدر کافی قوی نیستم تا براش بجنگم” است، بس کنید این حرف های مزخرف رو، مثبت باشید و هرچقدر هم سخت باشه، باید بروید بیرون و بدستش بیارید. وینس لومباردی

عمر کوتاه است پس زندگی کنید. عشق کمیاب است، پس به چنگش بیاورید. خشم بد است، عاشق شوید.
ترس ترسناک است، تا زمانی که باهاش مقابله نکردید. خاطرات شیرینند پس قدرشان را بدانید. اوژن فودور

مطالعه کنید
30 جمله انگیزشی از زبان هوش مصنوعی برای مردم ایران

از همه افرادی که در زندگیم دست رد به سینه ام زندند سپاس گذارم، به همان علت بود که کارهایم را خودم انجام دادم و الان در این جایگاه قرار دارم. آلبرت اینشتین

بهترین انتقام، یک موفقیت عظیم است. فرانک سیناترا

جاهایی بروید که مورد توجه واقع شوید، نه مورد تحمل اگر آنها ارزش واقعی شما را نمیداند پس دیگر وقتش است یک شروع جدید در روابطتان داشته باشید. جیم ران

افرادی که صبر خوبی دارند، اتفاقات خوبی برایشان رخ میدهد و اتفاقات عالی برای افرادی که اتفاقات عالی را خودشان با تلاش خودشان محقق میکنند. جورج فورمن لوکاس

چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی. جاشوه جی مارین

هر وقت ناامید می‌ شوم به یاد می‌ آورم که در طول تاریخ حقیقت و عشق همیشه پیروز شده‌ اند. گاندی

عمل کلید اساسی همه موفقیت هاست. پیکاسو

برخی افراد می خواهند چیزی اتفاق بیفتد، برخی آرزو می کنند که اتفاق بیفتد و بعضی دیگر باعث رخ دادن آن می شوند. مایکل جردن

کتاب های ثروتمند شدن در ایران

سولات متداول

آیا جملات انگیزشی موثر تر است یا خواندن کتاب های انگیزشی؟

در پاسخ باید گفت خواندن کتاب های انگیزشی برای افرادی که تمایل به خواندن کتاب و فرصت و شرایط لازم را دارند بسیار موثر است. از طرفی جملات انگیزشی دارای تاثیر آنی است و شما میتوانید در لحظه از تاثیر و احساس خوشایندی که در شما ایجاد میکند استفاده نمایید.

بهترین جملات انگیزشی کدامند؟

بهترین جملات انگیزشی انهایی هستند که بیشترین تاثیر را بر فرد بگذارند و این موضوع نسبت به افراد و اشخاص مختلف نیز متفاوت است. گاه یک جمله انگیزشی میتواند مسیر زندگی یک شخص را تغییر دهد و گاه میشود با خواندن کتاب های زیاد هم به نتیجه ای که میخواهید نرسید. لذا در ابتدا باید به خود و وتوانایی خود تکیه کرد.

چگونه جملات انگیزشی فرد را از بحران بی انگیزگی رها میکند؟

به صورت کلی نمیتوان انتظار داشت که صد در صد جملات انگیزشی برای همه افراد تاثیر یکسان و مناسبی را ایجاد میکند بلکه از فردی تا فردی دیگر و از شرایط روحی تا شرایط روحی دیگر میزان تاثیر جملات انگیزشی متفاوت است.

مشاوره کسب و کار اینترنتی

سخن پایانی

سخن پایانی جملات انگیزشی

جملات انگیزشی میتوانند به صورت فوق العاده بر روی فرد تاثیر گذار باشند و فرد را از ورطه بی انگیزگی و نومیدی رهایی بخشند زیرا برخی از این جملات دارای چنان قدرتی است که میتواند ضمیر ناخوداگاه فرد را نیز تحت تاثیر قرار دهد و این ضمیر ناخواگاه نیز چنان قدرتی را به فرد میدهد تا او بتواند در سخت ترین شرایط نیز با انگیزه و انرژی مضاعف به مسیر خود ادامه دهد.

لذا توصیه میشود که همیشه در طول روز و به ویژه در شرایط سخت زندگی همواره از تاثیر جملات انگیزشی غافل نشوید و تا میتوانید جملات انگیزشی را پیش چشم خود نگاه دارید تا بتوانید همواره تاثیر آن را بر فکر و روح خود احساس نمایید. تاثیر جملات انگیزشی در زندگی به نوعی موتور محرک است و فرد بی انگیزه را حرکت میدهد تا بتواند مسیر های سخت و ناهمور زندگی را بعد از شکست، درد، رنج و اندوه هموار کند و انگیزه کافی برای ادامه دادن را در فرد ایجاد نماید. لذا تا میتوانید در هر شرایطی از هر چیزی که به شما انگیزه و قدرت میدهد استفاده نمایید.

طراحی سایت در اردبیل

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *