راه اندازی کسب و کار با ده میلیون تومان

?>

این روزها راه اندازی کسب و کار از اهمیت زیادی برخودار است و اغلب افرادی که علاقمند به کار آفرینی هستند این دغدغه را دارند که چگونه میتوان یک کسب و کار با سرمایه کم را شروع کرد. زیرا همان طور که میدانید برای راه اندازی هر کسب و کاری نیازمند سرمایه های زیادی هستیم و حداقل این میزان میتواند 100 ملیون تومان باشد. از این رو اغلب افرادی که سرمایه کم دارند نسبت به این موضوع نگرانی هایی دارند.

در این زمینه باید گفت ایده های زیادی برای راه اندازی مشاغل با سرمایه کم نیز وجود دارد زیرا با توجه به گستردگی نیازهای مردم خدمات زیادی در قالب شغل های مختلف نیز ایجاد شده است که میتواند برای افراد ایجاد درآمد داشته باشد. مشاغلی که نیاز به سرمایه کم دارد و از طرفی سود رسانی مناسبی را نیز دارد. در این مقاله نیز ما سعی داریم تا کسب و کارهایی را که نیاز به سرمایه کم دارند را برای شما معرفی نماییم. در ادامه با ما همراه باشید.

مجوز های مورد نیاز کسب و کار اینترنتی

آیا با ده میلیون تومان میتوان کسب و کار راه انداخت؟

در وهله اول، اولین سوالی که برای افراد کار آفرین پیش می آید این است که آیا با ده ملیون تومان امکان ایجاد شغل وجود دارد؟ طبیعتا با توجه به اینکه هزینه شروع کار با در نظر گرفتن نوسانات اقتصادی موجود در بازار زیاد است، ممکن است این امر ناممکن به نظر به رسد اما باید گفت امکان ایجاد شغل با هزینه و سرمایه کم وجود دارد. کسب و کارهای زیادی وجود دارد که شما میتوانید با سرمایه کم ان را شروع کنید و به درامد مناسب برسید.

ده ملیون تومان ممکن است هزینه بسیار کمی باشد اما قطعا برای افرادی که علاقه به کار آفرینی دارند بسیار عملی و شدنی خواهد بود در این مقاله نیز تعدادی از ایده های کسب و کار معرفی میشوند که این امکان را برای شما ایجاد کرده است و شما باید در ایجاد آنها تلاش و پشت کار داشته باشید.

مطالعه کنید
طراحی سایت در زنجان | سئو سایت در زنجان

معرفی چند ایده برای کسب وکار با ده میلیون تومان

در این مقاله تعدادی از مشاغل را برای شما معرفی میکنیم که نیاز به سرمای کم دارند لذا این مشاغل اغلب به صورت خانگی و یا دور کاری هستند تا بتوان با حذف اجاره مکان و سایر هزینه های جانبی با حداقل هزینه یک شغل مناسبی را ایجاد کرد لذا در ادامه به معرفی چند نمونه از این مشاغل خواهیم پرداخت:

طراحی سایت در اردبیل

تدریس و آموزش

یکی از مشاغلی که شما میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید بهره مندی از تخصص خود در رشته ها ی مختلف در زمینه تدریس است در این زمینه شما نیاز دارید تا یک مکان مناسب و لوازم مورد نیاز مثل تخته سیاه، فضای کلاسی مناسب و… را با هزینه کم تهیه نمایید و با جذب چند دانشجو کار خود را شروع کنید. شما به راحتی میتوانید در این زمینه به ویژه آموزش زبان که متقاضیان زیادی دارد به خوبی فعالیت خود را شروع کنید و در صورت بازدهی مناسب نیز میتوانید مسیر رو به رشدی را پیش رو داشته باشید.

مجوز های مورد نیاز کسب و کار اینترنتی

 تولید نوشیدنی های گرم یا سرد

در این زمینه شما میتوانید لوازم مورد نیاز برای نوشیدنی های گرم مثل قهوه ساز، مواد اولیه برای تهیه قوه و انواع نوشیدنی های گرم را تهیه نمایید و از طرفی برای نوشیدنی های سرد نیز میتوانید مواد لازم را تهیه نمایید و به صورت یک دکه و یا به صورت سیار با حداقل هزینه کار خود را شروع کنید در این زمینه نیاز به دریافت مجوز از سازمان بهداشت و غذا دارید که به راحتی میتوانید ان را تهیه نمایید و کسب و کار خود را شروع کنید.

مطالعه کنید
آموزش طراحی سایت با وردپرس پی دی اف رایگان

تهیه ترشی

یکی از مشاغلی که از دیرباز مورد توجه بوده است و به صورت خانگی نیز امکان انجام دارد ترشی های خانگی است در این زمینه شما میتوانید به هزینه مناسب لوازم مورد نیاز خود را که اغلب تهیه مواد اولیه و سبزیجات است به راحتی به تولید انواع ترشی بپردازید همچنین میتوانید با ارتقا فرایند تولید ترشی فعالیت خود را گسترش دهید و در فروشگاه های بزرگ نیز محصولات خود را به فروش برسانید.

تولید شمع و عود

یکی از لوازمی که امروزه به شدت مورد استفاده مردم قرار میگیرد شمع و عود است که در مراسمات مختلف و شرایط زیادی از آن استفاده میکنند. از طرفی تولید این کالاها به دلیل فرایند ساده ای که دارند به صورت خانگی و توسط همه افراد نیز قابل تولید است از این رو شما میتوانید به راحتی و با خرید مواد اولیه لازم برای تهیه شمع و عود فعالیت خود را در این زمینه شروع کنید. همچین در صورت افزایش کیفیت و تولیدات خود میتوانید زمینه سوداوری مناسبی را برای خود ایجاد نمایید.

طراحی سایت در سمنان

تولید گوش پاک کن

ممکن است اینطور به نظر برسد که تولید گوش پاک کن در کارخانجات بزرگ و به صورت پیچیده امکان پذیر است اما باید گفت شما نیز میتوانید به راحتی و با تهیه مواد اولیه آن و خرید یک دستگاه مناسب برای تولید گوش پاک کن فعالیت خود را شروع کنید. در این زمینه با توجه به مواد اولیه کم میتوان گفت یک شغل مناسب و سوداور برای شما خواهد بود.

کسب درآمد از روبیکا

تولید ظروف یک بار مصرف

در این زمینه نیز باید گفت این تولیدات نیز امکان انجام با سرمایه کم را نیز دارد و شما میتوانید به راحتی و با سرمایه کم این فعالیت خود را شروع کنید.  شما نیاز دارید تا دستگاه های مناسب برای آن را خریداری نمایید که در این زمینه میتوان گفت نیاز به سرمایه متوسط خواهید داشت تا بتوانید سوداوری مناسبی را نیز ازآن داشته باشید.

مطالعه کنید
بهترین سایت طراحی کارت ویزیت

بسته بندی حبوبات

در این زمینه شما میتوانید حبوبات مورد نظر خود را تهیه نمایید و به صورت تمیز و مرتب بسته بندی نمایید  و در اختیار مشتریان خاص خود قرار دهید. بسته بندی محصولات در هر زمینه ای نیاز به سرمایه اولیه بسیار کم دارد در حالی که شما میتوانید با توسعه کار خود سودآوری مناسبی را از آن داشته باشید.

جمع آوری و فروش گیاهان دارویی

یکی از مشاغل دیگری که به راحتی میتوان با کمترین میزان هزینه از ان کسب درآمد داشت جمع آوری و بسته بندی گیاهان دارویی است. در این زمینه شما میتوانید در صورت دسترسی به مواد دارویی به صورت طبیعی بدون هزینه خرید برای مواد سودآوری خالص داشته باشبد اما در صورت عدم دسترسی به این مواد میتوانید به صورت عمده ان ها را خریداری کنید و با تمیز کردن و بسته بندی آن فروش مناسبی را از آن به دست آورید.

همچنین شما میتوانید به راحتی در فضای مجازی نیز محصولات خود را نیز به فروش برسانید و با جذب مخاطب از سراسر کشور سودرسانی بالایی را نیز داشته باشید.

طراحی سایت در بوشهر

تهیه غذا

در این زمینه نیز اگر مهارت آشپزی دارید به راحتی میتوانید با تهیه چند مدل غذا به صورت خانگی فروش محصول داشته باشید. دقت داشته باشید که در این زمینه شما باید غذاهایی خاص و خوشمزه را در لیست غذاهای خود قرار دهید و با جذب مشتریان بیشتر بازار کار مناسب و سودآوری را برای خود ایجاد نمایید.

مشاغل با سرمایه کم تا چه میزان بازدهی دارند؟

در نظر بگیرید شغل هایی که تاکنون برای شما معرفی شد هیچ کدام نیاز به سرمایه چندان زیادی نداشت. از طرفی همه این مشاغل در صورت رشد و توسعه به خوبی میتوانند بازدهی مناسبی را برای شما ایجاد نمایند. نمیتوان گفت دقیقا کدام یک از این مشاغل برای چه افرادی مناسب خواهد بود بلکه شما میتوانید با درنظر گرفتن شرایط، استعداد، علاقه مندی و خیلی پارامترهای دیگر شغل مورد نظر را انتخاب نمایید و با کوشش در مسیر رشد و ترقی کار خود گام بردارید و سوداوری هایی بیش از آنچه که تصور میکرده اید خواهید داشت.

مطالعه کنید
طراحی سایت در همدان

یکی از نکاتی که شما میتوانید در این زمینه در نظر بگیرید این است که با در نظر گرفتن گسترش فضای مجازی شما نیز از این فرصت استفاده نمایید و هر کسب و کاری را که دارید در فضای مجازی نیز تبلیغات مورد نظر را برای کسب و کار خود انجام دهید. در این زمینه با توجه به گستردگی فضای مجازی شما میتوانید مشتریان زیادی را برای خود داشته باشید و توسعه روز افزونی را در صورت بالا بردن سطح کیفی کار خود داشته باشید و سودآوری خود را به صورت صعودی داشته باشید.

طراحی سایت در زنجان

کلام آخر

راه اندازی کسب و کار با ده ملیون تومان میتواند یک شرایط بسیار ایده ال برای افرادی باشد که در تلاشند تا با استفاده از سرمایه کم کارآفرینی مورد رضایتی را برای خود ایجاد نمایند. در این مقاله برای شما ایده هایی برای کسب و کار با سرمایه حداقلی بیان شد که شما میتوانید با در نظر گرفتن شرایط و توان مالی و عملی خود در این زمینه اقدامات درستی داشته باشید.

سفارش طراحی سایت

مشاغلی که نیاز به سرمایه کم دارند به خوبی راه را برای پیشرفت و ترقی خواهند گشود زیرا در صورت شکست ضربه مالی شدیدی را تحمیل نخواهد کرد و لذا فرصت خوبی است تا بتوان آزمون و خطای مناسبی را پیش رو داشت تا در صورت موفقیت به پیشرفت و توسعه در کار رسید. بنابراین میتوان گفت این مشاغل برای شروع با هر سرمایه مناسب هستند و شما میتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *