ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی [معرفی نرم افزار] سال 2022

?>

ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی درواقع برنامه نویسی را بذار کنار و بازی های هیجان انگیز برای خودت بساز! هر چیزی که برای ساخت بازی بهش نیاز دارین در فضای بصری و مجازی قابل خواندن و یاد گرفتن است.

به جای یاد گرفتن زبان برنامه نویسی می توانید روی طراحی آن تمرکز کنید. این خصوصیت برای تازه کارها خیلی مطلوب است و مهارت کار رو هم بالا می برد.

دانلود برنامه های موبایل همه جای دنیا مخصوصا ایران خیلی طرفدار دارد چون اکثر افراد گوشی های پیشرفته اندروید دارند و تولید برنامه های اندروید هم هدف توسعه دهندگان حرفه ای ایرانی است.

آیا بهترین زبان های برنامه نویسی در سال 2022 را خوانده اید؟ پیشنهاد میکنیم پس از اتمام این مقاله آن را بخوانید.

با زیاد شدن طرفداران اپلیکیشن ها بازار برنامه های موبایل هم در حال زیاد شدن و وسیع شدن است نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی یکی از دغدغه های دوستداران ساخت بازی است.

یک سری بازی های معروف مثل GTA و Pubg توسط بازی سازان ماهر تولید شده است، بنابراین این دغدغه به وجود می آید که افراد مبتدی که مهارت برنامه سازی و کدنویسی را ندارند ولی علاقه مند به بازی های گوشی و رایانه هستند چطور می توانند این آرزوی خود را به واقعیت تبدیل کنند؟! برای ساخت بازی می توان از برنامه بازی سازی اندروید استفاده کرد.

نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی

نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی

ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی، چرا این موضوع مهم است؟ اگر به فکر درست کردن بازی فقط برای تفریح هستید یا اگر قصد درست کردن بازی های مبهم را ندارید، آموزش برنامه نویسی واجب نیست.

با وجود موتور های بازی سازی اندروید، رایانه و کنسول که در ادامه میگوییم، می توانید بی آنکه یک خط کد بنویسید بازی درست کنید. ولی اگر بازی سازی روبه طورحرفه ای و به عنوان کسب و کار بهش فکر می کنید مسلط بودن به زبان های برنامه نویسی واجب و قطعی است.

البته باید بگوییم که یاد گرفتن برنامه نویسی توانایی ها و اسباب بیشتری را برای درست کردن بازی در اختیار شما می گذارد. همینطور می توانید با فراغ بال بیشتری فاکتور و اجزای داخل بازی خود را تغییر داده و کیفیت آن رازیاد کنید.

ولی اگر در اول راه بازی سازی هستید یا به آن به صورت هدفمند فکر نمی کنید، استفاده ازامکانات آماده برای درست کردن بازی انتخاب خوبی است. قبل از آن که نرم افزارساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی را به شما معرفی کنیم، فکر کنید که عناصر سازنده یک بازی آجرها یا قطعه سنگی هستند.

هر بازی از صدها یا حتی هزاران قطعه درست شده است. یک موتور بازی سازی، به غیر از نشان دادن این قطعات ۳ استفاده دیگر نیز دارد. در ابتدا موتور بازی سازی خصوصیات ویژه ای را به اجزای بازی نسبت می دهد. بعد به آن ها این امکان را می دهد که طبق ضوابط مشخصی با یکدیگر در فضای بازی سروکار داشته باشند. و در آخر امکان سروکار داشتن بازیکن با این عناصر را مهیا می کنند.

آیا نام متاورس به گوش شما رسیده است؟ میدانید که میتوان درآمد از متاورس داشت؟ حتما مقاله کامل آن را برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی؛ شگفتی اسکریپت نویسی

پدیده اسکریپت نویسی بصری یکی از راه های دوست داشتنی برای نرم افزارساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی است که نیاز به آموزش زبان های نا مفهوم و کد نوشتن ندارد. اسکریپت نویسی بصری به استفاده کنندگان خود اجازه می دهند تا در یک فضای کاربری ویژه با بلوک های فراهم شده از کد، برنامه نویسی کنند.

برای نمونه نمایش گرافیکی ضوابط بازی با استفاده از فلوچارت ها یکی از مدل های اسکریپت نویسی بصری هستند که در آن شما احتیاج به آموزش سینتاکس یک زبان برنامه نویسی ندارید.

این شگفتی در واقع عنصری است که زبان های برنامه نویسی نامفهوم مثل ++C را برای افراد نا وارد با آن ترجمه می کند. استفاده از این راه برای درست کردن بازی و برنامه اندروید و آی او اس به قدری آسان است که به خیلی از کودکان هم تعلیم داده می شود. همین طور بسیاری از گرافیست ها و تهیه کننده های بازی که لزوما با کد نوشتن آشنایی ندارند از این راه برای خلق ایده های خود بهره می برند .

مطالعه کنید
اولین بازی ساخته شده توسط هوش مصنوعی چیست؟ ویژه کامپیوتر و لپ تاپ | انقلاب تکنولوژی

در خیلی از موتور های بازی سازی که ویژه افراد ناوارد با برنامه نویسی طراحی شده اند، پنجره ای وجود دارد که این ضوابط در آن ها نوشته شده اند. شما می توانید قاعده مورد نظر را از پنجره یاد شده بردارید، آن را بکشید، در فضای موتور بازی سازی بیاندازید تا به شخصیت یا عنصر مورد نظر واگذار شود.

دقت داشته باشید که تمام این روند بدون نوشتن حتی یک خط کد مقدور است. در ضمن نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی را به خاطر بسپارید!

بازی بساز بدون برنامه نویسی

 در اینجا ابزاری را معرفی کنیم که در عین توانا بودن، آموزش طرز کار با آن ها و درست کردن بازی در محیطشان برای افراد تازه کار راحت باشد. همین طور اکثر این ابزارها مجانی بوده و برای بازی سازان ایرانی که شرایط پرداخت قیمت های سنگین دلاری را ندارند بسیار ایده آل هستند.

موتور بازی سازی BUildbox یکی از توانا ترین عنصرها و موتور ها برای نرم افزارساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی است. این موتور امکان درست کردن بازی های چند بعدی را در اختیار استفاده کنندگان خود قرار می دهد.

در فضای این نرم افزار عناصر و فرم های مهیا و جذابی برای تولید بازی وجود دارند که روند طراحی بصری ابزار بازی مانند تصاویر بک گراند، ساختمان، درخت، و موردهایی از این دست را تسریع می بخشد. همین طور استفاده از Buildbox به دلیل ساده بودن محیط کاربری آن برای افراد تازه کار راحت تر از بقیه موتور های بازی سازی است.

شما برای تولید بازی در Buildbox نیازی به نوشتن کد ندارید و می توانید با امکاناتی مثل برنامه نویسی بصری بازی خود را درست کنید. بازی هایی که با استفاده از Bulidbox تولید شده اند را می توانید در وبسایت آن تماشا کنید.

موتور بازی سازی Construct یک نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی است که مخاطبان اشخاصی هستند که در زمینه برنامه نویسی ناوارد هستند. این موتور بازی ساز توانایی انداختن، کشیدن و برنامه نویسی بصری برای ساخت بازی ها را دارد. و در آرشیو این موتور ضوابطی مثل پرش و راه رفتن اجرا شده است.

بازی سازی میکنید تا ثروتمند شوید؟ بهترین دوره های ثروت سازی را بخوانید شاید علایق جدید خود را پیدا کردید.

بدون نرم افزار بازی بساز

موتور بازی سازی Gamemaker Studio از نظر خیلی ها مناسب ترین نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی آی او اس، کنسول و… برای تازه کارها در برنامه نویسی است. با خصوصیات زیادی مثل کشیدن و انداختن هر موردی به محیط بازی نه تنها می توانید به آسانی محیطی زیبا و سنجیده برای بازی خود طراحی کنید، بلکه می توانید در راه درست کردن بازی، برنامه نویسی را نیز به مرورآموزش ببینید.

از مزایای این نرم افزار می شود به توانایی اجرای بازی های درست شده شده توسط آن در پلتفرم های متنوع اشاره کرد.

موتور بازی سازی Unity برای بیشتر افراد کوشا در دنیای بازی های تصویری نام آشنایی است. خیلی از استودیوهای بزرگ برای تولید بازی های پر تقاضای خود از این موتور بازی ساز بهره می برند. اگر شما از افراد تازه کار و یا کاملا ناوارد با برنامه نویسی هستید می توانید با دانلود Unity و آموزش آن به راحتی راه نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی را باز کنید.

ابزار و امکانات آماده بازی که در فروشگاه یونیتی هستند به شما این فرصت را می دهد که بدون یک خط کدنوشتن جهانی با جزئیات برای بازی خود بیافرینید.

یکی از عناصرهای یونیتی که آرزوی شما را به واقعیت تبدیل می کند، ابزار Bolt است. سیستم اسکریپت نویسی بصری Bolt یکی از عناصرهای دوست داشتنی افرادی است که برنامه نویسی نمی دانند اما با این حال اشتیاق زیادی برای بازی سازی دارند.

همین طور افرادی که در بازی سازی با کاربرد کدنویسی نیز وارد هستند می توانند از این ابزار کارگشا برای تولید نمونه ابتدایی بازی خود در کمترین زمان استفاده کنند. نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی در این نرم افزار ها را فراموش نکنید!

مطالعه کنید
اولین بازی ساخته شده توسط هوش مصنوعی چیست؟ ویژه کامپیوتر و لپ تاپ | انقلاب تکنولوژی

ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی؛ با این دو نرم افزار بازی بساز

Playmaker نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی و یک ابزار توانا، برای تولید پرتوتایپ یا نمونه ابتدایی بازی ها بدون کدنویسی است. شما می توانید بدون داشتن علم برنامه نویسی پروتوتایپ بازی خود را دیزاین کنید و بعد برای تولید نسخه کامل آن یا برنامه نویسی را آموزش ببینید یا درست کردن آن را به افراد کارشناس بسپارید.

اما برای امتحان کردن ایده ابتدایی خودتون Playmakerj یکی از بهترین انتخاب ها است. طراحی روش بازی در این نرم افزار با استفاده از متصل کردن بلوک های مهیا شده از کد، انجام می شود.

با چیدن صحیح این بلوک ها می توانید روش و ارتباط باب طبع را بدون دانستن سینتکس کد و زبان برنامه نویسی درست کنید. توانایی اسکریپت نویسی بصری این نرم افزار تولید بازی های مشهوری مثل HOLLOWKNIght و Hearthstone را مقدور کرده است. یکی دیگر از ابزارهای خوب، نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی، نرم فزار GameSalad است.

این نرم افزار همانند GameMaker Studio از توانایی کشیدن و انداختن مورد ها برخوردار است که تازه کار ترین افراد هم می توانند به آسانی با استفاده از آن بازی درست کنند.

از مزایای خاص این نرم افزار می توان به کتابخانه وسیع آن اشاره کرد.کاربران با استفاده از منبع های این کتابخانه می توانند به راحتی روابط و روش هایی را برای شخصیت های بازی خود توصیف کنند. در صورت توصیف و طراحی آن ها در زبان های برنامه نویسی وقت زیادتری صرف می شد و امکان نمود خطا نیز در آن بالاتر می رفت. تا الان هزار مدل بازی با استفاده از GameSalad تولید شده اند که بیشتر آن ها شانس خوبی در بازار بازی های گوشی داشته اند. و نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی شانس بزرگی در این برنامه ها است!

زبان های برنامه نویسی پولساز تر از نرم افزار های ساخت بازی خواهند بود، پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی در ایران را برای آشنایی با این زبان ها بخوانید.

نرم افزار تولید بازی سه بعدی

Struckd – 3D Game Creator  نرم افزارساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی بی مانندی می باشد که در آن کاربران با هر رده سنی می توانند بازی های خود را تولید و اشتراک گذاری کنند. این نرم افزار شهرت زیادی دارد. شما می توانید برای تولید بازی ها، موردها و چیز های دلخواه خود را بکشید و درون فضای بازی بیاندازید.

به اشتراک گذاشتن جهانی بازی ها به راحتی صورت می گیرد و بازی های تولید شده را می توان بر روی پلتفرم های متنوع گسترش داد. صدها عنصر متنوع برای استفاده در بازی های برایتان مهیا شده است، می توانید از شخصیت ها، موجودات، پهلوان ها، آدمک ماشینی، خودرو ها، مکان های مختلف، ابزار گوناگون، بناها، و خیلی دیگر در بازی های خود استفاده نمایید.

 Struckd – 3D Game Creator شرایط اضافه کردن طرح های سه بعدی که خودتان در اختیار دارید را نیز مهیا کرده است.

ویژگی های این نرم افزار: نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی؛ تولید بازی های سه بعدی با مرغوبیت بالا؛ شرایط درست کردن باز ی های آنلاین در رو نوشت های آینده؛ مجمعی بزرگ شامل افراد گوناگون در همه سن؛ بیشتر از 1 میلیون استفاده کننده در سراسر جهان؛ امکان تولید بازی ها در گونه های مختلف.

واسطه کاربری Drag & Drop؛ امکان اضافه کردن طرح های سه بعدی خصوصی در نسخه های پیش رو؛ وجود آبجکت های گوناگون برای اضافه کردن. نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی اصل داستان است.

پلتفرم های نرم افزاری طراحی برنامه

 انتخاب نقشه یا نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی منبع باز شما به سیستم عامل، خصوصیات و پلتفرمی که می خواهید برای آن برنامه درست کنید بستگی دارد. دوست داشتنی ترین برنامه ها عبارتند از: برنامه های بومی؛ برنامه های بومی از زبان های برنامه نویسی ویژه ای استفاده می کنند و برای سیستم عامل ها و برنامه های موبایل خاص دیزاین شده اند.

 توسعه دهندگان Apple/iOS از Swift و Objective-C بهره می برند؛ توسعه دهندگان اندروید از جاوا و XML بهره می برند؛ توسعه دهندگان برنامه های ویندوز از HTML5،NET، C# و CSS3 بهره می برند. برنامه های وب مثل برنامه های بومی عمل می کنند و برنامه های رایانه ای سرویس گیرنده-سرور هستند که به مرورگر احتیاج دارند CCSجاوا اسکریپت و  HTML5 برنامه هایی هستند که توسعه دهندگان اکثرا برای تولید این برنامه ها از آنها استفاده می کنند.

مطالعه کنید
اولین بازی ساخته شده توسط هوش مصنوعی چیست؟ ویژه کامپیوتر و لپ تاپ | انقلاب تکنولوژی

چند الگو از برنامه های وب عبارتند از: خرده فروختن آنلاین؛ مزایده آنلاین؛ قالب های آنلاین؛ صفحات وسیع؛ تبدیل فایل؛ واژه پردازها؛ برنامه های هیبریدی/کراس پلتفرم. این برنامه ها می توانند روی چندین سیستم عامل و پلتفرم کار کنند و ابزار برنامه های بومی و وب را با هم تلفیق کنند. همین طور می توانند دارای خصوصیات سیستم عامل باشند و از تکنولوژی های وب متقابل هماهنگ استفاده کنند. برنامه های کراس پلتفرم معمولاً زودتر از برنامه های بومی گسترش می یابند و به بازسازی ومراقبت کمتری نیاز دارند.

در صورتی که این برنامه ها به شتاب برنامه های بومی نیستند و درمقایسه با آنها دارای سختی های بیشتر و مرغوبیت پایین تری هستند، می توانند عملکردهای نوینی را در چندین رونوشت از برنامه به دست آورند. زیرا توسعه دهندگان می توانند آنها را بر اساس یک پایه درست کنند .نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی در این مبحث را فراموش نکنید!

دقت کنید چگونه بلاگر شویم؟ بلاگر کیست؟ میتواند مسیر جدید و چه بسا بهتر از ساخت بازی با نرم افزار را برای شما رقم بزند.

عالی ترین نرم افزارهای تولید برنامه 2022

این نرم افزارهای متن باز و مجانی دارای مجموعه ای وسیع از توانایی ها هستند و بهترین واسطه کاربری را به شما ارائه می دهند تا به شتاب برنامه خود را به واقعیت تبدیل کنید. توجه کنید بعضی از این موارد پلتفرم هستند نه نرم افزار، دلیلش هم ساده است.

کسی که چنین پلت فرم مهمی می سازد، آن را در قالب نرم افزار عرضه نمی کند که بعدا به صورت کرک شده سر از همه جای دنیا در بیاورد! در ضمن همه نرم افزارهای تولید برنامه اندروید زیر رایگان هستند !

بعضی از نکات زیر هم نرم افزار ویندوزی برای تولید اپلیکیشن دارند هم نرم افزار موبایل. باید سرچ کنید، یعنی اسم نرم افزار را به انگلیسی وارد گوگل کنید و یک کلمه”نرم افزار” مقابل آن بگذارید Appy Pie .

نرم افزارساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی با میزبانی ابری که در میان توسعه دهندگان برنامه های گوشی معمولی و تجاری-محور بسیار دوست داشتنی است و به هیچ حرفه ی برنامه نویسی نیاز ندارد اولین نرم افزار موجود در لیست ما است.

این برنامه دارای تعداد زیادی شکل و ویژگی های از پیش تعریف شده است که سطح دلخواهی از خدمات را ارائه می دهد. قالب های داخلی دامنه وسیعی از صنایع گوناگون را پوشش می دهند، مانند برنامه های دوست یابی، برنامه های کافه، برنامه های ریاست و موارد دیگر. خصوصیات کلیدی: آمیختن رسانه های اجتماعی؛ آگهی های فشاری و تقویم ماجراها.

توانایی کشیدن و آزاد کردن برای تولید برنامه های سفارشی شده؛ بدون احتیاج به کد و علم فنی؛ آمیختن Google Analytics برای ملاک های زمان واقعی. فراموش نکنید این برنامه نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی است!

نرم افزار AppMySite و AppstronautME

 این نرم افزار AppMySite نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی است و وب سایت های موجود را در یک فضای کاربر دوست که نیازی به علم کدنویسی ندارد، به برنامه های موبایل تبدیل می کند.

این پلتفرم با درک اهمیت برنامه ها برای معامله، برنامه های بومی را برای پلتفرم های اندروید و iOS درست می کند که می توان آن ها را با توجه به ماهیت و تصاویر برند مورد نظر اختصاصی کرد. این برنامه امکان ایجاد اپلیکیشن مجانی در عرض چند دقیقه و نصب سه مرحله ای ساده را به کاربران خود می دهد

ویژگی های کلیدی :بدون نیاز به کدنویسی؛ ویژگی های پریمیوم؛ تحویل سریع برنامه؛ پشتیبانی از چند پلتفرم؛ ادغام رسانه های اجتماعی؛ پشتیبانی درگاه پرداخت و نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی! با استفاده از AppstronautME، توسعه دهندگان و شغل ها می توانند در عرض چند دقیقه برنامه درست کنند.

مطالعه کنید
اولین بازی ساخته شده توسط هوش مصنوعی چیست؟ ویژه کامپیوتر و لپ تاپ | انقلاب تکنولوژی

این پلتفرم احتیاجی به کدنویسی ندارد، با این حال، می توانید چهره ی برنامه خود را باHTML و CSS خصوصی سازی کنید. تنها چیزی که نیاز است ایجاد یک حساب کاربری در پلتفرم، بار گذاری محتوا و تصاویر خود و سپس منتشر کردن آن است.

ویژگی های کلیدی :عرضه بیش از 110 قالب و 100 خصوصیت؛ خریدهای درون برنامه ای؛ پادکست ها؛ آگهی های فشاری؛ ارائه و اشتراک گذاری ویدئوها؛ جی پی اس و یک دست سازی مکان ها؛ اسکن کدهای .QRنرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی این ویژگی مهم را از یاد نبرید!

نرم افزارهای کاربردی NativeScript و Flutter

NativeScript که از TypeScript، Vue.js و جاوا اسکریپت برای نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی و iOS استفاده می کند سفارش بعدی ما است. این نرم افزار مجموعه ای از محصولات وخدمات حرفه ای مانند تعلیم حضوری، تجزیه و تحلیل کارکرد، گزارش های عیب جویی و کمک به کدنویسی را عرضه می کند.

این اپلیکیشن تولید برنامه منبع باز برای درست کردن سریع برنامه در iOS و Android بسیار سودمند است زیرا با مجموعه ای از عناصرهای چند پلتفرمی همراه می باشد. ویژگی های کلیدی: مضمون های داخلی؛ امکان ایجاد مضمون برای سفارشی سازی؛ api های پلتفرم که مستقیما از طریق کد قابل دست یافتن هستند و به خاطر داشته باشید نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی هستند!

 Flutterبه عنوان یکی از محصولات Googleبرنامه های اندرویدی دسکتاپ، وب و بومی تلفن همرا ه گسترش می دهد. این پلتفرم منبع باز کاملا مجانی است و از Skia Graphics Engine، Dart، C و C++ ببهره می برد. همین طور قابل استفاده در لینوکس، مک او اس و ویندوز و iOS، اندروید و گوگل فیوشا است.

واسطه بصری Flutter و تجربه کاربری خوب متکی به ویجت های کاملا قابل تنظیم آن گسترش سریع برنامه های بومی را بسیار راحت و سریع می کنند. ویژگی های کلیدی: نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی! رندر بسیار سرعتی و فرآیند طراحی انعطاف پذیر؛ کتابخانه قسمت عمده ای از این پلت فرم است.

ویژگی های کلیدی: استفاده راحت؛ عملکرد بدون مشکل؛ عالی برای برنامه های تجاری و بازی. شانس بزرگ در این نرم افزار ها نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی است!

نرم افزار کلیدی Ionic

 Ionic به عنوان یک نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی منبع باز جاوا اسکریپت برای توسعه برنامه های تلفن همراه ترکیبی بکار می رود. این اپلیکیشن برای راه اندازی به Node.js نیاز دارد و برنامه هایی درست می کند که روی کد وب و کد بومی کار می کنند.

واسطه کاربری برنامه دسترسی کامل به کارکرد های بومی را مهیا می کند و امکان ساخت برنامه های کاربردی برای اندروید، iOS و وب را به کاربر می دهد.

این نرم افزار از یک رابط بصری بهره می برد که فرآیند توسعه را سرعت می بخشد، و همین طور بیش از 100 خصوصیت بومی و عناصر از پیش تعیین شده بهره می برد. ویژگی های کلیدی: یادگیری و استفاده راحت؛ گنجایش یکپارچه سازی عالی؛ دارای مجوز .MIT امکان تولید برنامه مبتنی بر Cordovaو نرم افزار ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی!

ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی؛ سوالات متداول

آیا بدون برنامه نویسی ساخت بازی ممکن است؟

بله ما در این مقاله به تمام نرم افزار هایی که توانایی ساخت بازی بدون یادگیری برنامه نویسی خاصی را ارائه میکنند، معرفی کردیم.

جدیدترین روش ساخت بازی بدون کدنویسی در 2022 چیست؟

استفاده از برنامه هایی که گاه در کامپیوتر ها و گاه در گوشی های موبایل نصب میشوند توانایی ساخت انواع بازی را به شما میدهند که ما در این مقاله آن ها را کاملا معرفی کردیم.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه‌ها

راه اندازی کمپین تبلیغاتی موفق شرکتی و فروشگاهی در سال 2022

[…] ساخت بازی اندروید بدون برنامه نویسی میتواند برای شما مفید […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *