طراحی سایت عمده فروشی

?>

همانطور که میدانید امروزه بسیاری از کسب و کارها برای کسب درآمد و خدمات بیشتر از طریق اینترنت و فروشگاه های اینترنتی اقدام به فروش محصولات خود میکنند. در حقیقت یکی از شیوه های بازاریابی، فروش محصولات به صورت اینترنتی و انلاین است. به این ترتیب میبینم که برخی از فروشگاه ها علاوه بر فروش حضوری فروش اینترنتی را نیز در نظر گرفته اند تا بتوانند به حوزه وسیع تری نیز ارائه خدمات داشته باشند. خدمات سفارش تولید محتوا مجموعه مارکتینگ هادی عظیمی را پس از استفادده از خدمات طراحی سایت عمده فروشی استفاده کنید.

از طرفی برخی از فروشگاه ها به صورت کلی اینترنتی هستند و فروش حضوری ندارند و از آنها با عنوان انلاین شاپ یاد میشود که خدمات غیر حضوری و آنلاین را در اختیار خریداران و مشتریان زیادی قرار میدهند. لذا میتوان گفت فروش اینترنتی و انلاین با توجه به کاهش هزینه های جانبی که هم برای خریداران و هم برای فروشندگان دارد یکی از روش های خرید و فروش نوین است که توانسته تحولی عظیم در صنعت خرید و فروش و افزایش بازدهی و سود رسانی ایجاد کند.

بنابراین یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر گرفت طراحی یک سایت مناسب است تا بتواند خدمات یک فروشگاه را به صورت دقیق و کامل ارائه کند و با معرفی و تبلیغات هدفمند و گسترده طیف وسیعی از مشتریان را جذب نماید. طراحی سایت برای اغلب عمده فروشان یکی از اصلی ترین روش های سود رسانی و کسب درآمد است و امروزه اغلب عمده فروشان بیشتر سود خود را از طریق فروش آنلاین و اینترنتی به دست می آورند.

لذا در این مقاله قصد داریم تا از مزایای طراحی سایت عمده فروش برای رسیدن به سود مناسب و بالا صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای طراحی سایت عمده فروشی

طراحی سایت عمده فروشی دارای مزایای زیادی است که اغلب فروشندگان عمده بدان توجه خاص دارند که از مهم ترین این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

بیشتر بخوانید: سفارش طراحی سایت ارزان

صرفه جویی در هزینه های جانبی

داشتن یک مغازه برای فروش هر نوع محصولی دربردارنده هرینه های جانبی زیادی از جمله اجاره مغازه، هزینه آب و برق و گاز، پرداخت دستمزد همکاران و فروشندگان، عوارض، مالیات و… است که همه این ها تقریبا بخشی از درامد را به خود اختصاص میدهد. اما زمانی که شما به صورت اینترنتی و انلاین قرار باشد محصولات خود را بفروشید هزینه هیچ کدام از این ها را متحمل نخواهید شد و به راحتی و با صرف هزینه کم میتوانید به فروش محصولات خود بپردازید.

مطالعه کنید
طراحی سایت نوبت دهی آنلاین

صرفه جویی در زمان

با توجه به گستردگی و حجم فعالیت های روزانه صرفه جویی در زمان یکی از اصلی ترین الویت ها هم برای خریداران و هم برای فروشندگان است. لذا خرید از طریق سایت ها و به صورت اینترنتی میتواند به خوبی زمان را برای شما سازماندهی کند و به خوبی میتوانید در زمان کم یک خرید و یا فروش ایده ال را تجربه کنید.

دسترسی به طیف وسیعی از خریداران و مشتریان

فروش از طریق سایت عمده فروشی به نسبت عمده فروشی حضوری به قطع طیف وسیعی از خریداران و مشتریان را به همراه دارد زیرا خرید انلاین خارج از مرزهای مکانی و زمانی این امکان را به شما میدهد تا در مناطق مختلف مشتریان خاص خود را جذب نمایید و به همان نسبت فروش و سود رسانی بالایی را نیز برای خود ایجاد نمایید.

امکان تجارت وسیع و سودمند

یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی سایت برای عمده فروشان حائز اهمیت است  این است که آنها امکان دیده شدن و تجارت بین المللی را نیز خواهند داشت و خریداران زیادی از نقاط مختلف نمونه محصولات انها را میبیند و گستره وسیع تری برای عمده فروشان ایجاد خواهد شد و به راحتی میتوانند از این طریق مشتریان عمده فراوانی را در نقاط مختلف جهان داشته باشند و به صادرات محصولات خود بپردازند.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت در اردبیل

مهم ترین خدماتی که طراحی سایت برای فروش عمده ارائه میدهد

طراحی سایت برای عمده فروشی باید ویژگی های خاص خود را داشته باشد و خدمات زیادی را برای جلب رضایت مشتریان ارائه دهد لذا به این منظور یک سایت عمده فروش دارای ویزگی های زیر است:

مطالعه کنید
آموزش طراحی سایت با وردپرس پی دی اف رایگان

طراحی چشم نواز و جذب کننده سایت

در مرحله اول یک سایت مناسب برای عمده فروشی باید از یک طراحی مناسب و چشم نواز برخوردار باشد  و بتواند در یک ثانیه حیاتی مخاطب را جذب کند. در حقیقت این جلوه های بصری سایت است که مخاطب را جذب میکند که محتوا را بخواند و از محصولات دیدن کند و نهایتا او را برای خرید نیز ترغیب کند.

بنابراین در مرحله اول باید در طراحی سایت و نوع رنگ ها و گرافیک دقت کافی را به خرج داد تا بتوان مشتری را جذب کرد ارائه طرح های خسته کننده و بدون جذب کنندگی لازم به زودی مشتریان را خسته میکند و از پرداختن به جزئیات سایت و محصولات باز میدارد.

ارائه کاتالوگ از تمامی محصولات

اصلی ترین مسئه ای که باید در طراحی یک سایت مناسب به ان توجه کرد ارائه کاتالوگ کامل از تمامی محصولات است. مهم تر اینکه اگر عمده فروشی در شاخه های مختلفی به فروش محصول پرداخته است باید به صورت دسته بندی شده و متناسب نمونه محصولات خود را در دسترس مشتریان قرار دهد. به این منظور باید سعی شود تمامی نمونه عکس و فیلم ها از نزدیک و در نور پردازی مناسب انجام بگیرید و از بزرگنمایی بیش از حد که منجر به تفاوت اصل جنس با عکس ان میشود خود داری شود تا از این طریق بتوان به جلب رضایت مشتریان نیز دست پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: پولدار ترین فرد جهان 2022

امکان ثبت خرید راحت و شیوه پرداخت مطمئن

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی سایت عمده فروشی امکان ثبت خرید راحت و هدایت درست به درگاه های خرید اینترنتی است به این منظور باید دقت شود تا مشتری بتواند به راحتی و با اولین تلاش امکان پرداخت را داشته باشد. از طرفی یکی از نکات مثبتی که میتواند در راستای خدمات بهتر به مشتریان در سایت در نظر گرفته شود امکان سبد خرید برای مشتریان است.  به این معنی که اعلانی را برای سایت در نظر گرفت تا در صورتی که کالای مورد نظر مشتریان در انبار موجود نبود بتوانند با فعال کردن گزینه اعلان در صورت موجود شدن کالای مورد نظر مطلع شوند و به راحتی بتوانند اقدام به خرید نمایند.

مطالعه کنید
طراحی سایت در همدان

دارا بودن پنل های مناسب برای حساب کاربری مشتریان

بهتر است در طراحی سایت عمده فروشی حتما امکان پنل مدیرت خریداران و کاربران و همچنین امکان دارا بودن از حساب کاربری برای آنها ایجاد شود تا مشتریان به راحتی بتوانند بر روی خرید و سابقه خرید خود مدیرت کافی را داشته باشند. در حقیقت مشتریان با داشتن حساب کاربری مجزا در فروشگاه اینترنتی حس اعتماد خود را به فروشگاه خواهند داشت و به راحتی میتوانند ارتباط خود را با فروشگاه حفظ کنند و مدیریت کافی را بر روی فعالیت ها و خرید های خود داشته باشند.

امکان ثبت نظرات و انتقادات و پیشنهادات

یکی از اصولی که در طراحی سایت عمده فروشی باید در نظر گرفت ایجاد امکان ثبت نظرات و انتقادات و پیشنهادات کاربران و خریداران است زیرا شما میتوانید با در نظر گرفتن انتقادات و پیشنهادات مشتریان در راستای ارائه خدمات بیشتر و جلب رضایت و اعتماد مشتریان گامی اساسی بردارید.

در حقیقت اغلب سایت هایی که به فروش محصولات در زمینه های مختلف می پردازند از این امکان برخودار هستند و با استفاده از همین نظرات و پیشنهادات است که توانسته اند به رشد و توسعه قابل قبول دست پیدا کنند بنابراین برای فروش بیشتر جلب رضایت مخاطب در الویت قرار دارد.

بیشتر بخوانید: کسب درآمد از روبیکا

اصول و روش های طراحی سایت عمده فروشی

با توجه به انچه که گذشت به خوبی میتوان گفت برای داشتن یک سایت خوب ومناسب که توسط مخاطبان زیادی دیده و دنبال شود و بتوان فروشگاه اینترنتی را به خوبی هدایت کرد یک سری نکات و اصول باید رعایت شود تا به نتیجه مطلوب و دلخواه رسید که مهم ترین اصول و روش های طراحی سایت عمده فروشی به قرار زیر است:

  • در نظر گرفتن نوع کالا و فعالیت خود در سایت
  • در نظر گرفتن نیاز مخاطب
  • طراحی سایت مناسب و جذب کننده
  • ارائه خدمات مناسب از طریق سایت
  • جلب اطمینان و رضایت خریداران برای تداوم همکاری از طریق سایت

بیشتر بخوانید: مشاوره کسب و کار اینترنتی

طراحی سایت عمده فروشی؛ کلام آخر

طراحی سایت عمده فروشی یکی از خدماتی است که به خوبی میتواند برای جذب مخاطب و مشتریان و رسیدن به سود دهی مناسب کمک کننده باشد. از این رو اگر به دنبال ایجاد کسب و کار اینترنتی و فروش عمده محصولات به صورتی اینترنتی هستید میتوانید به راحتی و با صرف هزینه کم این امکان را برای خود ایجاد نمایید به این شکل که شما میتوانید در ابتدا با صرف یک هزینه برای طراحی یک سایت اقدام کنید و متناسب با استراتژی و هدفی که دارید اقدام به ساخت یک سایت نمایید که بتواند به درستی و به صورت دقیق خواسته و هدف شما را ارائه دهد.

مطالعه کنید
طراحی سایت در سمنان | سئو سایت در سمنان

در مرحله بعد نیز باید به تهیه محصولات مورد نظر خود برای فروش اقدام کنید به این منظور میتوانید کارخانه ها و تولیدی های مناسب را شناسایی کنید و محصول مورد نظر را از آنها خریداری کنید تا در نهایت بتوانید به ایجاد یک فروشگاه اینترنتی مناسب و پر مخاطب دسترسی پیدا کنید و از این طریق درامد مناسبی را نیز برای خود داشته باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *