طراحی سایت نوبت دهی آنلاین

?>

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین در حال حاضر رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. طراحی وب سایت نوبت پزشکی یکی از بهترین و مهم ترین خدماتی است که توسط شرکت های خاصی ارائه می شود. این ممکن است بارها برای شما اتفاق افتاده باشد. شما به عنوان یک پزشک با مشکل رزرو نوبت مواجه شده اید. علاوه بر اتلاف وقت که در این مورد باید داشته باشید، خطایی که در نوبت دهی توسط منشی پزشک رخ داده است. شما باید فرض کنید که موضوع آشکار در نقش شما با دیگران تداخل دارد. در نهایت عدم وجود سیستم های هماهنگی مانند سایت های نوبت دهی آنلاین یا نرم افزارهای نوبت دهی آنلاین نارضایتی زیادی را بین مراجعین و پزشکان به دنبال دارد. برای پزشکی که ممکن است برند معروف و حرفه ای داشته باشد بسیار بد است. بنابراین درک این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . یکی از راه های اصلی جذب مشتریان جدید به پزشکان، ارجاع آنها از سایر مشتریان است. و این نکته هر چقدر هم که باشد می تواند در صورت وجود مشتریان ناراضی تاثیر بسیار بدی بر پزشکان بگذارد.

مجوز های مورد نیاز کسب و کار اینترنتی

طراحی سایت نوبت دهی اینترنتی برای پزشکان

یکی از مشکلاتی که مدام بیماران و پزشکان را نگران می کند مسئله نوبت دهی می باشد  که مشکلات زیادی دارد. اما با پیشرفت تکنولوژی، روش نوبت دادن به صورت تلفنی قدیمی شده است و بسیاری از پزشکان ترجیح می دهند آن را به صورت آنلاین انجام دهند. بسیاری از مردم شروع به طراحی یک وب سایت پزشکی کردند که به صورت آنلاین قابل مشاهده است و روش سنتی را رها کردند و مشکلاتشان کم شد. همه پزشکان، بیمارستان ها، درمانگاه ها و کلینیک ها می توانند با طراحی سایت نوبت دهی آنلاین به راحتی مشتریان خود را مدیریت کنید.

طراحی سایت در اردبیل

نکات مربوط به طراحی سایت نوبت دهی اینترنتی

مواردی که رعایت کردن آنها در طراحی سایت نوبت دهی آنلاین ضروری است شامل موارد زیر می شود.

امکان تعیین وقت یا رزرو نوبت

نوبت ها باید به گونه ای رزرو شود که بیمار بتواند در تمام طول ماه یا سال تمام اوقات فراغت پزشک را ببیند و به موقع نوبت بگیرد. فقط سعی نکنید رزرو قرار روزانه را فعال کنید و کاربر حداقل قادر باشد همیشه این کار را انجام دهد. همه وقت های  خالی که در ماه جاری وجود دارند را مشاهده نماید.

امکان ایجاد حساب کاربری

به طور کلی هنگام ایجاد سایت پذیرش یا نوبت دهی آنلاین باید این کار را انجام داد تا افراد بتوانند به راحتی حساب کاربری خود را داشته باشند که تمامی مراجعات را در پرونده پزشکی بیمار ثبت می کند و همچنین کلیه پرداخت ها را مشاهده کند.

مطالعه کنید
طراحی سایت در سمنان | سئو سایت در سمنان

درباره ما

همه پزشکان باید گذشته و سوابق و تمام تجربیات و تحصیلات خود را در این قسمت ثبت کنند تا شرایطی فراهم شود تا بیماران به آنها اعتماد کنند.

تماس با ما

وجود این قسمت در تمامی وب سایت ها ضروری و الزامی است. در این قسمت باید تمامی راه های ارتباطی خود و مشتری را ذکر کنید. به طور خاص، آدرس مرجع باید ارائه شود تا مشتری بتواند به راحتی بخش دوستیابی آنلاین وب سایت شما را مشاهده کند و سوال دیگری در این زمینه نداشته باشد.

ارزیابی صف انتظار

همیشه این مشکل وجود دارد که بیمار لزوماً در ساعت نوبت با پزشک ملاقات نمی کند، زیرا این امر غیرقابل پیش بینی است و مدت زمان هر نوبت با توجه به شرایط بیمار متفاوت است، وب سایت رزرو نوبت آنلاین باید بر این اساس طراحی شود. اینکه پس از هر بار مراجعه فرد مورد نظر از صف انتظار خارج می شود، می توانید صف انتظار را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

پرداخت آنلاین

در مواقعی شاهد بوده ایم که برخی از پزشکان از دستگاه های کارتخوان استفاده نمی کنند و باعث ناراحتی مشتریان می شوند. با طراحی وب سایت نوبت دهی آنلاین، می توانید به راحتی هزینه نوبت خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید و از دردسر پول یا اتلاف وقت برای پرداخت نوبت در مراکز درمانی شلوغ جلوگیری کنید.

ارسال اس ام اس به صورت خودکار

با توجه به مشغله زیاد بسیاری از پزشکان، ممکن است بیماران بتوانند در ماه های آینده نوبت خود را رزرو کنند که ممکن است باعث از دست دادن نوبت برخی افراد شود. شما باید بتوانید 48 ساعت قبل از ویزیت بیمار یک یادآوری قرار ملاقات خودکار ارسال کنید.

گزینه لغو قرار ملاقات

بهتر است این ویژگی را هنگام طراحی سرویس دوستیابی آنلاین خود لحاظ کنید تا در صورت لغو جلسه، سیستم تاریخ و زمان را برای استفاده دیگران ذخیره کند. حتما شرایطی را در سایت قرار دهید که در صورت عدم مراجعه بیماران باید نوبت خود را لغو کنند.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در نظر داشت. زیرا بسیاری از افراد، طبق آمار گوگل، بیش از نیمی از جستجوگران در گوگل، کاربران موبایل هستند. اگر وب سایت شما به راحتی در تلفن های همراه نمایش داده نشود، مشتریان زیادی را از دست خواهید داد. بنابراین رعایت اصول این موضوع که باید به کارگروه ارائه شود بسیار مهم است.

طراحی سایت در سمنان

طراحی وب سایت نوبت دهی اینترنتی و مزایای آن

امروزه، از مراکز درمانی و بیمارستان ها گرفته تا آرایشگاه ها، باشگاه های ورزشی، بانک ها و بسیاری از مراکز دیگر همه به طراحی سایت نوبت دهی آنلاین روی آورده اند. با توجه به اینکه مردم بیشتر وقت خود را صرف گوشی های هوشمند، تبلت ها و رایانه ها می کنند، جای تعجب نیست که مردم از نوبت دهی آنلاین راضی باشند. مردم راحتی را دوست دارند و می خواهند همه چیز را 24 ساعته در دسترس داشته باشند. مزیت های اصلی و مهم راه اندازی وب سایت نوبت دهی اینترنتی شامل موارد زیر می شود.

مطالعه کنید
شرکت طراحی سایت

دسترسی آسان

هنگامی که بیماران برای پرس و جو در مورد خدمات شما از وب سایت شما بازدید می کنند، به آنها یک قرار آنلاین پیشنهاد دهید. در این مرحله، دکمه تبدیل یک مشتری بالقوه به مشتری واقعی را زده اید. یکی از مشکلاتی که بیماران اغلب با آن مواجه هستند این است که با شماره تماسی که در وب سایت قرار داده اید تماس می گیرند اما به دلایلی نمی توانید پاسخ دهید. در این حالت، بیمار به بیمارستان دیگری می رود.

گزارش های نوبت دهی

سیستم های هم ترازی گزارش های دقیقی را برای به حداکثر رساندن کارایی کسب و کار شما ارائه می دهند. از جمله اطلاعات کاربردی و گزارشات سامانه پذیرش: نمایش و نوشتن سابقه قرارهای اعلام نشده برای هر دوره خاص، تعداد قرارهای رزرو شده، تعداد قرارهای ثبت شده در نتیجه تبلیغات بازاریابی و سابقه قرار ملاقات. صبور علاوه بر این، هنگامی که یک قرار ملاقات فعال می شود، اطلاعات بیمار در دسترس خواهد بود. به این ترتیب به راحتی و آسانی می توان با بیماران ارتباط برقرار کرد.

 مدیریت راحت تقویم کاری

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین به شما این امکان را می دهد که تعداد قرار ملاقات ها را کنترل کنید. سیستم نوبت دهی آنلاین زمان هایی را که بیشترین درخواست ها وجود دارد را نشان می دهد و پزشکان هوشمند از این فرصت برای استخدام پرسنل بیشتر برای استفاده بهتر از این حجم از درخواست ها استفاده می کنند.

کارکنان شما زمان بیشتری دارند

به جای تماس تلفنی زمانی که منشی جلسه و عواقب آن را مطرح می کند. تمامی این اطلاعات به راحتی به صورت آنلاین در اختیار بیماران قرار خواهد گرفت و منشی می تواند کارهای دیگری را انجام دهد.

طراحی سایت در بوشهر

جذب بیمار بیشتر

بیمارانی که به صورت آنلاین وقت رزرو می کنند، 99 درصد شانس ویزیت دارند. اگر بیمار شما نیاز به لغو قرار ملاقات خود داشته باشد، این کار را می توان به راحتی به صورت آنلاین انجام داد و نوبت به طور خودکار آزاد می شود و به بیمار آینده نگر دیگری اختصاص می یابد. بیماران با دیدن زمان در دسترس برای رزرو نوبت، بهترین زمان را برای خود رزرو می کنند و از نوبت مورد نظر خود راضی هستند.

دسترسی 24 ساعته

مشتریان صرفاً در طول روز کاری در مورد یک قرار ملاقات تصمیم نمی گیرند. شاید آنها در زمان خورن شام، رفتن به مهمانی و غیره نوبت گرفتن را به خاطر بیاورند.  هنگامی که یک قرار آنلاین ارائه می دهید، مشتریان با ثبت قرار آنلاین، خدمات مورد نظر خود را دریافت می کنند.

مطالعه کنید
طراحی سایت در زنجان | سئو سایت در زنجان

صرفه جویی در زمان

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشک امکان رزرو 24 ساعته را برای مشتریان فراهم می کند و باعث صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه می شود. در گذشته تنها راه برای رزرو وقت مراجعه به دفتر یا تماس با شما بود و منشی دفتر یا دستیاران شما زمان زیادی را برای پاسخگویی به سوالات و رزرو نوبت بعدی می گذاشتند. با راه اندازی وب سایت نوبت دهی اینترنتی مناسب برای از بین بردن احتمال خطای انسانی با تعویض نوبت دو نفر به طور همزمان این مشکل را برطرف کنید.

 استفاده بهینه از ساعات کاری

با کمک این نرم افزار می توانید ساعات کاری خود را با دقت بیشتری برنامه ریزی کنید. به این ترتیب، لازم نیست یک روز منتظر بمانید تا مشتری بعدی وارد شود، در حالی که گاهی اوقات با انبوهی از بیماران در درب منزل روبرو هستید. با نرم افزار نوبت دهی پزشک زمان ویزیت بیمار سازماندهی می شود و می توانید از زمان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.
ساعات خاصی از شبانه روز وجود دارد که افراد کمتری به صورت خودجوش به مطب دکتر مراجعه می کنند و در آن زمان کلینیک و مطب همیشه خالی است، همه امکانات برای خدمات مهیا است و به موقع همه چیز خراب می شود. نمی دانید چه چیزی را ترجیح می دهید؟ با کمک یک سیستم کامپیوتری پیشرفته که در اینترنت اجرا می شود، همه چیز شکل می گیرد و این لحظات پرمشغله به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

طراحی سایت در زنجان

 کاهش تعداد قرارهای لغو شده و گزارش نشده

وقتی خود مشتری بر اساس اجازه شما به صورت آنلاین قرار دیگری می گیرد، احتمال لغو قرار به شدت کاهش می یابد. همچنین اپلیکیشن نوبت پزشک به شما این امکان را می دهد که با ارسال پیامک یا ایمیل، نوبت بعدی را به بیمار اطلاع دهید تا برای مراجعه به موقع برنامه ریزی کند. پیش از این در برخی از کلینیک های پزشکی فردی قرار می شد که چند روز قبل از مراجعه با هر فرد تماس گرفته و زمان ویزیت را یادآوری کند تا از نوبت های از دست رفته کاسته شود این کار وقت و انرژی زیادی می گرفت. ، اما امروزه به کمک سیستم های استخدام به صورت خودکار انجام می شود و نیازی به فرد خاصی برای انجام این کار نیست که باعث اتلاف وقت در روز می شود.

مطالعه کنید
بهترین سایت طراحی کارت ویزیت

دلیل نیاز به طراحی وب سایت نوبت دهی آنلاین

شاید شما به مطب دکتر رفته اید و منشی آنقدر شلوغ بوده که جواب شما را نمی دهد یا گاهی اوقات تلفن مطب درگیر بوده و نمی توانید صحبت کنید. همه این موارد به همراه کیلومترها سفر به مطب از جمله الزاماتی است که برنامه نویسان را به فکر طراحی سایت نوبت دهی آنلاین می اندازد. از سوی دیگر، بسیاری از افراد قبل از انتخاب پزشکی که می خواهند، قطعا به دنبال پزشک می گردند.

بنابراین، قرار دادن یک وب سایت پزشکی در اینترنت که بیوگرافی و سوابق پزشک را نشان می دهد می تواند بسیاری از نگرانی ها را برطرف کند. به طور کلی، طراحی سایت نوبت دهی آنلاین یا پزشکی می تواند شروعی عالی برای بازاریابی و تبلیغات پزشکی باشد، زیرا گامی اساسی برای دور شدن از طب سنتی و تطبیق و حرکت رو به جلو با فناوری است. در طراحی چنین سایت هایی باید نیازهای بیماران خود را بشناسیم و سایت را بر اساس آنها راه اندازی کنیم تا سایت لازم را پیدا کنیم تا از نظر گوگل رتبه خوبی کسب کنیم.

در این راستا طراحی سایت رزرو آنلاین پزشکی هر یک از مواردی از قبیل مشاوره آنلاین، تماس با منشی، نوبت دهی از راه دور، مشاهده رزومه و مقاله های مرتبط می تواند جایگاه طراحی سایت شما را در موتورهای جستجو متمایز کند.
البته در کنار طراحی سایت رزرو آنلاین پزشکی، تبلیغ یا آگهی پزشکی نیز ایجاد می شود که خدمات آن پزشک را از همتایان خود متمایز می کند. امروزه شاهد هستیم برخی از پزشکان برای ویزیت از راه دور به سراغ بیماران خود می روند و مشکلات آنها را در ارتباط با امکانات پزشکان آنلاین حل می کنند.

سخت ترین زبان های برنامه نویسی

سخن پایانی

به طور کلی در طراحی سایت نوبت دهی آنلاین باید به این نکته توجه داشته باشید که گروه های مختلف باید سایت شما را از دستگاه های مختلف ببینند، بنابراین این سایت باید برای همه گروه ها قابل درک باشد و با استفاده از هر وسیله الکترونیکی امکان مشاهده آن وجود داشته باشد. پنل پیامک یکی دیگر از قابلیت هایی است که به طور کلی می توان آن را به عنوان گزینه های طراحی این سایت ها در نظر گرفت. نکته مهم دیگر این است که طراحی با توجه به نیاز بیمار و کاربر انجام شود. گاهی اوقات لازم است که بیمار بتواند سوابق پزشکی خود را در وب سایت آپلود کند، بنابراین باید بخشی برای این کار در نظر گرفته شود. به طور کلی طراحی وب سایت پزشکی برای مشاهده نتایج خوب نیاز به ارائه اصول سئو و برنامه نویسی و همچنین ارائه خدمات پزشکی دارد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *