نحوه نوشتن صفحه درباره ما [ نکات مهم در سال 2022 ]

?>

اگر قصد راه اندازی وب سایت خودتان را دارید و درباره نحوه نوشتن صفحه درباره ما اطلاعات‌تان محدود است، این متن را از دست ندهید. کارشناسان ما در این باره نکات خوبی به شما ارائه خواهند کرد. اهمیت نحوه نوشتن صفحه درباره ما، استفاده از لحن مناسب، عدم استفاده از تبلیغات، نشان دادن پشت صحنه کسب و کار و… از جمله این نکات کلیدی و کاربردی هستند. امیدواریم با خواندن این مقاله در سایت هادی عظیمی با نحوه نوشتن صفحه درباره ما آشنا شده و اولین گام خود را در مسیر موفقیت محکم بردارید.

 اهمیت نحوه نوشتن صفحه درباره ما

این تصور که مخاطب به صفحه درباره ما اهمیتی نمی دهد و متن اصلی برای او مهم است، گمان نادرستی است. بیشتر کاربرانی که قصد دارند نام خود را در لیست مشتریان دائمی شما ثبت کنند، حتما سری به این صفحه خواهند زد. از همین رو پیشنهاد ما این است که درباره متنی که در این صفحه می گذارید، دقت بیشتری داشته باشید. به عنوان مثال متن شما در سفارش تولید محتوا انگلیسی هرگز نباید خسته کننده و بلند بالا باشد. سعی کنید در چند جمله کوتاه، مختصر اما مفید هویت سایت خود را معرفی کنید.

هرگز تمام توجه خود را به صفحات اصلی سامانه معطوف نکنید. درست است، ارائه و معرفی محصولات بسیار مهم هستند اما یادتان باشد که یک سایت از بخش های مختلفی ساخته شده اند. در آناتومی سایت، صفحه درباره ما می تواند مهمترین بخش یک سامانه معرفی شود. در عصری که به سر می بریم، برندهای معروف سعی دارند تا ارتباط خوبی با مشتری برقرار کنند.

از همین رو، برای آنها نحوه نوشتن صفحه درباره ما بسیار حیاتی است. زیرا این صفحه حس شناخت و نزدیکی به کاربران القا می کند. معمولا کاربران اینترنتی پس از مدتی دوست دارند بدانند مدیر سایت چه کسی است، در چه زمینه هایی فعال است و حتی کمی از زندگی شخصی او بداند. ما در صفحه سفارش تولید محتوا سایت سفارشات شما را دریافت میکنیم و با کیفیت بسیار بالا محتوا را تحویلتان خواهیم داد.

اگر سری به سایت های معتبر و بزرگ بزنید، خواهید دید تا چه اندازه به این ارتباط دو سویه با با مشتری اهمیت می دهند. سعی کنید راه شناخت شرکت شما برای مشتری هموار باشد. نگارش یک متن عالی که بتواند اطلاعات خوبی درباره شما و شرکت تان در اختیار مشتری قرار دهد، اولین گام در این راه باشد. چنانچه ما را تا پایان این متن همراهی کنید، به موارد مهمی در زمینه نحوه نوشتن صفحه درباره ما به شما خواهیم آموخت.

نیاز و خواسته کاربران را شناسایی کنید

هر کاربری بنا به دلایلی که دارد به سایت شما مراجعه می کند. این وظیفه شماست که بدانید هدف او از این مراجعه چه بوده و دنبال چه چیزی است. به عنوان مثال، مخاطب شما ممکن است بخواهد نمونه های کارهای شما را ملاحظه کند. یا از سابقه فعالیت های شما، مدرک تحصیلی تان و سطح نوآوری و خلاقیتی که دارید، اطلاع به دست آورد. مناسب ترین مکانی که می توان این داده ها را در آن جا ثبت کرد و در اختیار مشتری قرار داد، صفحه درباره ما می باشد.

توجه داشته باشید، آن چه که در صفحه درباره ما نوشته می شود، معرفی شرکت و حوزه کاری شما نیست بلکه شما می بایست درباره مهارت هایتان، علایق، تجارب و وضعیت تحصیلی تان با خواننده صحبت کنید.

از لحن مناسب استفاده کنید

با توجه به مقالاتی که در وب سایت تان گذاشته اید، می توانید نوع لحن خود را پیدا کنید. چنانچه مخاطب شما جوانها و نوجوانان است، می توانید لحنی صمیمی به نوشته اتان بدهید. چنانچه مقالات علمی شما برای دانشگاهیان است این لحن باید رسمی باشد. برای مثال ما در تولید محتوا سایت پزشکی لحن مناسب را ارائه میکنیم. لحن مناسب در نحوه نوشتن صفحه درباره ما می تواند کمک کند تا مخاطب تا حدودی نسبت به شما شناخت خوبی پیدا کند. ­

به عنوان نمونه، چنانچه شما درباره تجهیزات علوم آزمایشگاهی فعالیت می کنید، معرفی دیگر همکارانتان، تصویری ای از گواهی نامه، محل کار، تصویری از تعداد همکاران و.. می تواند صفحه درباره ما را غنی و پربار سازد. از آنجا که محتوای بارگذاری شده شما در صفحات داخلی سایت، علمی است پس طبیعتا زبان و نوع گفتمان شما باید علمی و رسمی باشد.

تبلیغات ممنوع!

یکی از رمز و رازهای اصول نوشتن صفحه درباره ما این است که مطلقا از آوردن پیام های تبلیغاتی پرهیز کنید. در این صفحه از سایت، هیچ وقت به معرفی کالا و خدمات خود اشاره ای نداشته باشید. بلکه این جا مکانی است برای این که به مخاطب خود درباره نیات و مقاصد کاری خود گفتگو کنید.

مطالعه کنید
محتوای زرد چیست؟ چگونه تیتر زرد بنویسیم؟

شما با کمک این صفحه خواهید توانست، تفاوت های ویژه شرکت خود را با دیگر شرکت های مشابه نشان مخاطب دهید. در تولید محتوا سایت فروشگاهی نیز باید دقت کرد تا صفحه درباره ما محتوای مناسبی بر اساس اصول داشته باشد.

چند عکس از موسسه و همکارانتان بارگذاری کنید

گاهی اوقات عکس ها و تصاویر بهتر از هر قلمی می تواند گویای مطلب باشد. با نشان دادن یک تصویر از شرکت تان می توانید به مخاطب نشان دهید، مکان کاری شما چگونه است. دوستان و همکاران تان در چه رده و سطح سنی هستند. این ترفند بسیار خوبی است که تاثیر زیادی در شکل گیری ارتباطات بین شما و مخاطب می تواند داشته باشد.

ناگفته نماند، گاهی اوقات استفاده از عکس به نوع مشتری و هدف کاری شما دارد. به عنوان مثال چنانچه شرکت شما یک واحد بسته بندی مواد غذایی باشد، مشاهده محیطی تمیز و عاری از میکروب روی مخاطب تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

یا اگر مدیر یک دبستان پسرانه هستید، نشان دادن پرسنل جوان در کنار نیروهای باتجربه و کهنه کار می تواند گویای خیلی از مسایل باشد. در هر صورت این که در صفحه درباره ما چه تصاویری بگنجانید بستگی به ذوق و خلاقیت شما دارد. 

پیشنهاد می کنیم حتما از تصاویر باکیفیت استفاده کنید. حتی الامکان از یک عکاس حرفه ای تقاضا کنید تا شما را در این زمینه کمک کند.

کاربران شایسته خود را معرفی نمایید!

یکی دیگر از راه های نوشتن صفحه درباره ما، معرفی کاربران کاربران و مشتریان خوب شماست. این صفحه می تواند محل مناسبی باشد برای این که بتوانید درباره آنها با دیگر کاربرانتان صحبت کنید. علاوه براین شما می توانید از مخاطب خود بخواهید دیدگاه خود را درباره شرکت با شما در میان بگذارند. اگر شما بتوانید در این صفحه همکاران و مشتریان خود را به کاربران معرفی کنید، اعتماد خوبی بین شما ایجاد خواهد شد.

تولید محتوا سایت گردشگری نیز باید در همین زمینه صمیمانه تر صورت بگیرد تا مخاطبان درک درستی از محتوا بیایند.

تفاوت نحوه نوشتن صفحه درباره ما با «تماس با ما»

یکی از باورهای نادرست در زمینه طراحی سایت این است که بسیاری از کاربران فرقی بین صفحه درباره ما و « تماس با ما » قائل نیستند. در هر حالی که این دو با هم متمایز هستند. هدف مراجعه مخاطب به صفحه درباره ما بدست آوردن اطلاعات تماس نیست بلکه می خواهد درباره چشم انداز کاری ما مطالبی بداند.

چنانچه به گوگل آنالیتیکس سامانه خود بروید، خواهید دید بیشتر کاربران هنگامی که تصمیم به خرید دارند، به این صفحه می آیند. در واقع هدف این مراجعه، اطلاع از میزان اعتباری است که شما در بین رقبایتان دارید. لذا باید تمامی سوال های آنها را پیش بینی کرده و برای هر یک پاسخ مناسبی داشته باشید.

هزینه تولید محتوا متنی هرساله چه میزان تغییر میکند؟ با توجه به نکاتی که در مقاله مرتبط اشاره شده است میتوانید هزینه تئلید محتوا را برآورد کنید.

لوگو و نشان تجاری خود را در معرض دید قرار دهید!

قبل از هر چیزی، لوگوی شرکت یا نشان تجاری خود را به مخاطب نشان دهید. این باعث جلب اعتماد او می شود. لوگو می تواند نماد اعتبار شما در بین رقبا باشد. چنانچه نشان تجاری شما توسط سازمان های دولتی و معتبر پذیرفته شده است، این نماد را در معرض نمایش قرار دهید. وقتی شرکت شما بیش از یک یا دو نشان تجاری و نماد معتبر داشته باشد، مخاطب به راحتی می تواند به محصولات شما اعتماد کرده و دست به جیب شود.

هر مدرکی دال بر اعتبار، کیفیت، قدرت خدمات دهی و… باشد می تواند یک امتیاز خوب به شمار رود. حتی مدارک تحصیلی شما، مدارک بین المللی، گواهی نامه های جهانی نیز می تواند عاملی باشد برای کسب اعتماد بیشتر توسط مشتری.

البته داشتن همه این ها هر چند که خوب و امتیاز به شمار می رود اما نداشتنش پایان راه نیست. ما در ادامه به شما ترفندهایی آموزش می دهیم که سطح اعتماد مشتری خود را افزایش دهید.

ترفندهایی برای جلب اعتماد مشتری

در این قسمت اجازه بدهید شما را با برخی از تکنیک هایی که می تواند شما را در جلب اعتماد مشتری یاری برساند، آشنا کنیم. این ترفندها برای کسانی مناسب است که هنوز در ابتدای راه هستند و به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اند. لذا نداشتن عناوین و افتخارات داخلی و خارجی امری طبیعی است. همان طور که گفته شد، با در اختیار داشتن چند شیوه ساده می توان خیلی زود به نتیجه خوب و مثمر ثمری رسید.

مطالعه کنید
آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی [ رایگان ] + استخدام

از دیدگاه ها و نظریات مشتریان آگاهی کسب کنید!

از جمله ترفندهای نوشتن صفحه درباره ما را غنی می سازد، استفاده از نقطه نظرات مشتریان است. شما می توانید در این صفحه نظرات خوب مشتریان خود را نسبت به کالا و خدماتی که دریافت کرده اند، انعکاس دهید. این بازتات می تواند به شکل متن، تصویر، محتوای صوتی و… باشد.

این که مخاطب چه بازخوردی از کالا و نوع خدمات شما دریافت خواهد کرد، بسیار اثر مطلوبی بر ذهن او خواهد گذاشت. ناگفته پیداست، صداقت در این موضوع به کار و شیوه مدیریتی شما اعتبار بسیاری خواهد داد. لذا دچار اغراق و بزرگ نمایی نشوید.

سفارش تولید محتوا روسی را برای استفاده از خدمت تیم ما ببینید.

قصه پردازی؛ نحوه نوشتن صفحه درباره ما را شتاب می دهد!

تاثیر داستان و داستان پردازی و تاثیری که بر ذهن مخاطب می گذارد، تا حوزه طراحی وب نیز آمده است. فرقی نمی کند در چه زمینه ای می نویسید، داستان گویی همیشه جذاب است و علاقمندان زیادی دارد. در بسیاری موفقیت هایی که در حوزه کسب و کار انجام شده است، تاثیر داستان مشهود است. بهتر است چند خطی از صفحه درباره ما را به داستان برند و این که چه شد سر از این مکان در آوردید، اختصاص دهید.

منظور ما از داستان برند، بازگویی مسیری که طی کرده اید تا به این جای کار رسیده اید. این داستان می تواند برای مخاطب جذاب باشد اگر با ساختمان داستان و داستان پردازی آشنا هستید. داستان سرایی کار سختی نیست فقط کافی است به مخاطب نشان دهید که چه حوادثی پیش روی شما بود، چگونه این موانع را کنار زدید و چه ایده ها و آرزوهایی برای آینده کاری تان دارید.

چنانچه از عهده داستان برندتان برنیامدید، این کار را به نویسندگان حوزه داستانی بسپارید. آنها به خوبی داستان برند شما را این که از کجا آغاز کرده اید و به کجا می خواهید برسید، به مخاطب نشان می دهند.

اجازه بدهید دوباره گریزی بزنیم به نحوه نوشتن صفحه درباره ما، هدف ما از داستان گویی سرگرم ساختن مخاطب نیست. بلکه ما می خواهیم با ابزار داستان او را از سطح اعتبار و ارزشمندی خود در بازار آگاه کنیم.

بنابراین پیشنهاد می شود این داستان را بسیار خلاصه مفید و جذاب طراحی کنید. به نحوی که از هدف اصلی خود دور نیفتید.

پشت صحنه را نمایش بدهید!

یکی از ترفندهای جذاب در نحوه نوشتن صفحه درباره ما نشان دادن پشت صحنه کاری شماست. همیشه دیدن پشت صحنه فیلم ها جذاب هستند. در زمینه کسب و کارها نیز نشان دادن برخی از پشت صحنه ها مفید است. این موضوع می تواند حس علاقمندی او را به فعالیت های شما بیشتر کند. یا در او حس اعتماد را برانگیزد. در هر صورت نشان دادن پشت صحنه کسب و کاری که دارید، باعث برقراری ارتباطی دو سویه می شود.

درباره مجموعه خود با مشتری صحبت کنید، تعداد کارکنان را نشان مخاطب بدهید. هر کسی مشغول چه کاری است و چه مهارت هایی دارد؟ هر چه این نمایش وضوح بیشتری داشته باشد و با صداقت تمام همراه باشد، میل مخاطب به ارتباط گیری با شما بیشتر می شود.

حتی در برخی از وب سایت ها، صفحه درباره ما را با تصاویر هر یک از کارکنان همراه می کنند. برای هر کدام فیلمی کوتاه می سازند و طی آن فیلم به معرفی خود و مهارتی که دارند می پردازند. حتی اگر شده با نوشتن یک جمله می توانید، تیم خود را به مخاطب معرفی کنید.

همچنین ما سفارش تولید محتوا آلمانی را نیز قبول میکنیم.

امتیازات کارتان را نشان دهید!

همانطور که در سطور بالا نیز اشاره شد، هرگز درصفحه درباره ما از تبلیغات استفاده نکنید. اما در برابر با نشان دادن مزیت ها و امتیازاتی که کسب و کارتان در مقایسه با دیگر رقبا دارد، برتری خود را به رخ بکشید. در واقع یکی از دلایل رجوع مخاطب به این صفحه همین است. نمایش امتیازات و قابلیت های شما در حوزه کاری تان به شما اعتبار و جلوه مهمی خواهد داد.

مطالعه کنید
بهترین سیستم های مدیریت محتوا (CMS) برای فروشگاه

فراموش نکنید، فلسفه تاسیس این صفحه گرفتن رای اعتماد از سوی مشتری است. این که او را بیش از پیش پابند محصولات خود بکنید. لذا از گذاشتن هر محتوایی که القا کننده حس تشویق به خرید باشد، ممانعت نمایید.

به عنوان مثال چنانچه یکی از مزایای شرکت شما ارائه قیمت ها و جشنواره های آخر فصل است، حتما به این موارد اشاره کنید. نمایش افتخارات، عناوین کسب شده در جشنواره های ملی و بین المللی نیز می تواند ترفند خوبی در نحوه نوشتن صفحه درباره ما باشد.

در برخی از سایت هایی که آمار بازدید بالایی دارد، مدیر سایت خود را نه به عنوان یک فروشنده که به عنوان یک راهنما به مشتری معرفی می کند. از همین رو، بسیاری از کاربران اینترنتی به این سایت ها سری می زنند که تنها به اطلاعات خوبی در زمینه فلان کالا برسند. این سایت ها نقش مرجع را پیدا کرده و بین مخاطبین زبانزد می شوند.

شما نیز در عرصه کاری تان دست به ابتکار بزنید. راه های نرفته را جستجو کنید و متن هایی بنویسید که باعث جذب مخاطب شود.

سفارش تولید محتوا اسپانیایی توسط مجموعه به صورت اختصاصی برای سایت های اسپانیایی ارئه میشود.

خط مشی خود را به عرض مخاطب برسانید!

 نحوه نوشتن صفحه درباره ما گاهی اوقات نیاز به این دارد که شفاف عمل کنید. به مخاطب خود نشان دهید که منظور شما از راه اندازی و توسعه کسب و کارتان چه بوده است. می خواهید چه مسیری را طی کنید و به کجای قصه برسید. خط مشی خود را به مخاطب نشان دهید تا بدین وسیله شما را درک کرده و با شما ارتباط بگیرد. هدف از تاسیس صفحه درباره ما برانگیختن حس اعتماد مشتری است. این که دوباره با دیدن لگو و نشان تجاری شما تمایل پیدا کند و به سمت شما برگردد.

به عنوان مثال اگر شما در حوزه حفاری چاه های سپتیک فعال هستید، می توانید درباره نقش این گونه چاه ها با مخاطب حرف بزنید. به او خاطر نشان کنید که هدف شما کمک به محیط زیست است. می توانید بسیار مختصر اما مفید درباره آلودگی هایی که توسط چاه های سنتی فاضلاب بوجود می آیند، با آنها گپ و گفت داشته باشید. اما مراقب باشید این متن بر موضوع اصلی شما سایه نیندازد.

محدوده سنی و جنسی مخاطب خود را معلوم کنید!

نحوه نوشتن صفحه درباره ما این گونه است که حتما لازم است مخاطب بداند، آیا حضور او در این وب سایت منطقی است ؟ گاهی اوقات قرار است شما خدماتی به کاربرانتان ارائه دهید. ایا این خدمات خاص خانم هاست؟ آیا آقایان نیز مشمول دریافت این نوع خدمات هستند؟

به عنوان مثال لیزر مو برای مردها چه امتیازاتی خواهد داشت؟ آیا نیاز هست که کاربران خود را از نظر سنی محدود کنید. ارائه این گونه اطلاعات اگر با نوآوری و ابتکار همراه باشد، می تواند به بسیاری از سوالات مخاطب پاسخ بدهد.

طنز را چاشنی نوشته هایتان بکنید!

نحوه نوشتن صفحه درباره ما سخت نخواهد بود، اگر به کار خود خلاقیت بدهید. طنز می تواند بخشی از بار سنگین مطالب ارائه شده را به دوش بکشد. استفاده از شگردهای طنزنویسی کمک می کند تا مخاطب در بین آن همه صفحات داخلی رسمی که لحنی جدی دارد، یک زنگ تفریح داشته باشد. این موضوع در ارتباط گیری مخاطب با مدیر وب سایت و دیگر بخش های سایت بسیار کمک کننده است.

توجه داشته باشید، استفاده از این روش باید معقول و سنجیده باشد.

سوالات مخاطب را پیش بینی کنید!

قبل از این که متن صفحه درباره ما پیش روی مخاطب گشوده شود، به این موضوع فکر کنید که او چه سوالاتی از شما خواهد داشت؟ هدف او را از آمدن به این صفحه بررسی کنید و برای سوالات احتمالی پاسخ های محکمی در نظر بگیرید.

این سوالات ممکن است این موارد باشد:

  • آیا می توان به این تیم اعتماد کرد؟
  • نظر دیگر کاربران درباره این سایت چیست؟
  • آیا خدمات پس از فروش نیز به مشتری ارائه می شود؟
  • چند سال سابقه کاری دارد؟
  • از چه امتیازات، برتری ها و ویژگی های چشمگیری نسبت به دیگر رقبا برخوردار است؟
  • اصلا چرا من باید از این موسسه کالا یا خدمات دریافت کنم؟
مطالعه کنید
اشتباهات رایج در تولید محتوا مشکل ساز برای سئو سایت

هر چه بیشتر خود را به جای مشتری بگذارید، نحوه نوشتن صفحه درباره ما نیز بهتر خواهد شد. محتوایی که در این صفحه بارگذاری خواهید کرد، معتبر و ارزشمند می شود.

البته سفارش تولید محتوا ترکی استانبولی نیز توسط مجموعه تیم نویسندگی و تولید محتوا هادی عظیمی ما ارائه میشود.

تنوع در قالب محتوا و تاثیر آن در نحوه نوشتن صفحه درباره ما

در این صفحه فقط به چینش چند تا عکس و نوشتار بسنده نکنید. این فضای خوبی است برای این که بتوانید از تمامی قابلیت های موجود استفاده کنید. برای بدست آوردن اعتماد مشتری نسبت به خود از هر اقدامی فرو گذار نباشید. انواع محتوای صوتی، پادکست، فیلم، تصویر و ارائه فرمت های دیگر می تواند در جذاب شدن صفحه درباره ما تاثیر به سزایی داشته باشد.

اگر فیلم یا عکسی درباره جوایز داخلی و خارجی دارید، آنها را نشان دهید. این ها ابزار قدرتمندی هستند برای جلب اعتماد کاربران.

شبکه های مجازی را از یاد نبرید!

اگر در دیگر رسانه های مجازی فعالیت دارید، حتما در صفحه درباره ما به این موضوع اشاره کنید. اجازه بدهید پل های ارتباطی بین شما و کاربرانتان متنوع و گسترده باشد. حتی می توانید از کاربرانتان بخواهید تا صفحات مجازی شما را به دوستان و دیگر همکاران خود همرسانی کنند.

هر چه دایره ارتباطات شما وسیع تر شود، فهرست مشتریان شما طویل تر خواهد شد. با اعتمادسازی بین آنها برند خود را خواهید ساخت و سر زبانها خواهید افتاد. ­

محتوای صفحه درباره ما را به چند بخش تقسیم کنید

همانطور که می بینید، گام های نوشتن صفحه درباره ما بسیار متنوع است. یکی از این شیوه ها که می تواند به غنای وب سایت شما کمک کند، تقسیم بندی محتوایی است که می نویسید. صفحه درباره ما باید به گونه ای نوشته شود که مطالبش هرگز از نظر خواننده خسته کننده و بی روح به نظر نرسد. برای این که متنی را که نوشته اید، به چند بخش متفاوت تقسیم کنید.

برای هر بخش یک درون مایه مستقل در نظر بگیرید. سعی کنید این درون مایه های مستقل در معنا و مفهوم با نوع کار شما و فعالیت ها و افتخاراتی که آفریدید، هماهنگ باشد. سپس با قلمی جذاب هر کدام از این بخش ها را بهم چفت و بست بدهید.

یکی دیگر از شیوه های مطلوب نوشتن صفحه درباره ما، به روزرسانی محتواهایی است که بار گذاری می کنید.

آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی را بخوانید اگر نمیدانید چگونه باید یک مقاله انگلیسی بنویسید.

کلام آخر

موضوع و عنوان این مقاله، نحوه نوشتن صفحه درباره ما بود. امیدواریم توانسته باشیم با ارائه نکات آموزشی شما را یاری کرده باشیم تا یک صفحه درباره ما خوب و جذاب بسازید. اگر با ما همراه بوده باشید، دانستید که هدف از ایجاد چنین صفحه ای جلب اعتماد مخاطب است. گفتیم، قرار نیست در این صفحه به تبلیغ کالا یا خدمات بپردزایم. هرگونه تشویق کاربر برای خرید ممنوع است.

 همچنین صفحه درباره ما طراحی نشده است تا در آن جا راه های ارتباطی و شماره های تماس خود را بگنجانیم. اگر این متن را به این جا دنبال کرده باشید، هدف و فلسفه ایجاد صفحه کاربردی و بسیار موثر درباره ما را دانسته اید.

امیدورایم با خواندن این مقاله که در آن نکات آموزشی قابل تاملی در آن گنجانده شده بود، بتوانید یک محتوای خوب بنویسید. این محتوا مسلما صفحه درباره ما را اعتبار داده و وجه شما و فعالیت اقتصادی تان را بهبود می دهد.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ها

چک لیست سئو 2022 [ چک لیست جامع SEO ]

[…] بیشتر بخوانید: نحوه نوشتن صفحه درباره ما […]

نکات طلایی تولید محتوا برای سایت مهم ترین نکات تولید محتوا 2022

[…] که کلیت محتوای شما را به یک نظر به مخاطب نشان می دهد. نحوه نوشتن صفحه درباره ما را نیز برای یاد گرفتن برخی از اصول […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *