پشتیبانی سئو سایت | هرآنچه که برای سایت خود نیاز دارید!

?>

معمولاً افراد متخصص و حرفه‌ای جهت حفظ رتبه سایت و نگهداری آن به بهینه سازی سایت روی می‌آورند. این افراد پس از رسیدن صفحه وب به جایگاه مناسبی از پشتیبانی سئو سایت استفاده می‌کنند. توجه داشته باشید به کارگیری تکنیک‌های سئو نوشته شده در چک لیست سئو برای رسیدن به صفحه اول گوگل بسیار حائز اهمیت بوده؛ بنابراین مدیران وب‌سایت‌ها از کارشناسان سئو برای پشتیبانی کمک می‌گیرند.

آژانس‌هایی که کار پشتیبانی سایت را انجام می‌دهند از روش‌های متفاوتی جهت افزایش بازدید، ترافیک و رتبه سایت استفاده می‌کنند. این روش‌ها شامل تولید محتوای باکیفیت، کیورد ریسرچ، استفاده از سئو محلی، به کارگیری سئو فنی و تکنیکال، سئو داخلی و خارجی، لینک سازی و آنالیز وب‌سایت و … می‌شود.

چه زمانی باید پشتیبانی سئو سایت متوقف شود؟

متاسفانه برخی افراد فکر می‌کنند زمانی که سایت به رتبه ایده‌آلی رسید دیگر می‌توانند از نگهداری آن دست بکشند. چنینی اشخاصی توجه داشته باشند حفظ جایگاه و وضعیت سایت بسیار سخت‌تر بوده و تنها با انجام خدمات پشتیبانی سایت امکان پذیر می‌باشد. در  وب‌سایت‌هایی که از کارشناسان سئو کمک گرفته نمی‌شود نرخ ترک کردن صفحه بالا می‌رود.‌ به علاوه مدت زمان ماندگاری کاربران در سایت نیز کاهش می‌یابد.

گوگل سریعا چنین تغییراتی را ثبت خواهد کرد و طی مدت زمان کوتاهی سایت دچار افت جایگاه می‌شود. کارشناسان با پشتیبانی سئو سایت از رخ دادن چنین اتفاقاتی پیشگیری خواهند کرد. توجه داشته باشید جلب نظر کاربر و تبدیل آن به مشتری کالا یا خدمات سایت از مجموعه تلاش‌های یک پشتیبان سئو است.‌ اگر نمیدانید سئو خارجی چیست؟ مقاله کاملی در این خصوص نوشتیم.

پشتیبانی سایت چه تاثیری در رتبه کلمات کلیدی دارد؟

سایتی که بتواند در کلمات کلیدی از سئو محلی استفاده کند و در آن‌ها رتبه به دست بیاورد پیشرفت چشمگیری داشته است. سئو محلی یعنی هر شخص با استفاده از هر کلمه مرتبط با محتوای شما جستجویی انجام دهد سایتتان در جایگاه اول باشد. اگر مدیر یک کسب و کار می‌خواهد در مدت زمان کوتاهی به درآمد برسد باید بتواند به جایگاه مناسبی از کلمات در سئو محلی برسد.

مطالعه کنید
اشتباهات رایج در تولید محتوا مشکل ساز برای سئو سایت

کسب چنین رتبه‌ای در سئو محلی کار آسانی نیست؛ اما حفظ آن بسیار سخت‌تر می‌باشد. به همین دلیل مدیران وب‌سایت‌ها و کسب و کارها از کارشناسان و متخصصان برای پشتیبانی، سئو سایت کمک می‌گیرند تا جایگاه به دست آمده را از دست ندهند. همچنین در پاسخ به سوال پرتکرار سئو داخلی چیست؟ مقاله جاعی در وبلاگ منتشر کردیم.

تولید محتوا حرفه ای چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

قطعا کاربران اینترنت برای به دست آوردن مطالب و محتواهای مفید در وب‌سایت‌ها به گردش می‌پردازند. این مطالب باید متناسب با نیاز کاربر باشد،‌ به همین علت اگر مدیر یک سایت بتواند نیاز کاربران را تشخیص بدهد و در راستای رفع آن‌ها مشغول به تولید محتوا شود قطعا در مدت زمان کوتاهی مورد استقبال قرار می‌گیرد.

فراموش نکنید تولید محتوای با کیفیت و بهینه سازی آن باعث رشد سایت خواهد شد؛ لذا از نشر محتواهای بی‌کیفیت و بدون طرفدار پرهیز نمایید. وب‌سایت‌هایی که مشغول به تولید محتوای متنی هستند باید در نظر داشته باشند که تولید محتوای بهینه و اختصاصی باعث می‌شود تا کاربران بدون هیچ تبلیغات یا ترفندی از وب‌سایت استقبال کنند.  

محتواهای سئو شده سبب می‌شود تا ربات‌های گوگل در هنگام بررسی سایت درک بهتری از مطالب و دسته‌بندی آن داشته باشند. هرچقدر که به کاربران محتوای بهتری ارائه بدهید بازگشت آن‌ها برای استفاده از دیگر مطالب بیشتر خواهد بود. این استقبال موجب می‌شود که سایت به صورت طبیعی ارتقا رتبه داشته باشد. گاهی این بازدید مستمر به فروش نیز منجر خواهد شد. میتوانید برای ارتقا سطح آگاهی خود از سئو مشاوره سئو سایت استخدام کنید.

متخصص سئو سایت چه وظایفی دارد؟

اشخاصی که به عنوان کارشناس سئو در یک آژانس مشغول به کار می‌شوند متناسب با نیاز آژانس وظایف متفاوتی را بر عهده دارند. با وجود اینکه این وظایف متفاوت است اما  نقاط اشتراکی دارند که می‌توان آن‌ها را اینگونه بیان کرد.

 • توسعه استراتژی‌های بهینه‌سازی سایت
 • بهبود نتایج رتبه‌بندی صفحات سایت
 • جمع‌آوری داده‌‌ها و نتایج پیاده سازی هر پلن
 • مدیریت بودجه و هزینه‌هایی که برای هر کمپین سئو صرف می‌شود‌.
 • برآورد هزینه‌های ماهانه براساس داده‌های جمع آوری شده.
مطالعه کنید
معرفی بهترین ابزار های رایگان سئو و بهینه سازی سایت 2022

بررسی فواید استخدام کارشناس پشتیبانی سئو سایت

کسب و کارهایی که می‌خواهند در مدت زمان کوتاهی به درآمد برسند و برند خود را به شهرت برسانند باید از بستر فضای مجازی بهترین استفاده را ببرند. این فضا به قدری گسترده است که می‌تواند به پیشرفت انواع مشاغل کمک شایانی کند. اشخاص زیادی به قدرت این فضا پی برده‌اند و در حال بهره‌‌‌وری از آن هستند. افزایش تعداد افرادی که از فضای اینترنتی برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می‌کنند روز به روز در حال افزایش بوده؛ بنابراین باید جهت دیده شدن روشی اساسی به کار گرفته شود. سفارش سئو سایت خود را به ما بسپارید تا حرفه ای ترین کارشناسان سئو را معرفی کنیم.

این روش متناسب با الگوریتم‌های گوگل، سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو نامیده شده است و افرادی که توانسته‌اند آن را به خوبی فرا بگیرند با نام متخصصان سئو در حال فعالیت هستند. پشتیبانی از سئو سایت مختص این اشخاص می‌باشد. ‌در ادامه با برسی ۶ مورد از مزایای استخدام کارشناس سئو با شما خواهیم بود.

 1. صرفه‌جویی در زمان: یادگیری تمام نکات سئو و پیاده‌سازی آن به زمان زیادی نیاز دارد‌؛ از این‌رو برای نگهداری سایت و حفظ رتبه آن بهتر است از یک شخص یا تیم پشتیبان کمک بگیرید. مدیران کسب و کاری که بهینه‌سازی سایت را به افراد دیگری می‌سپارند قطعا زمان بیشتری برای رسیدگی به سایر وظایف خود خواهند داشت.
 2. 2.   صرفه جویی در بودجه: می‌دانید که برای نگهداری سایت نیاز است تا از افراد متخصص در زمینه نرم افزار، طراح سایت، برنامه‌نویس و ‌… کمک بگیرید. عقد قرار داد به صورت جداگانه با چنین اشخاصی بسیار هزینه‌بر خواهد بود. اما اگر از یک پشتیبان سایت کمک بگیرید او با کمک تیمی که دارد تمام کارهای لازم را برای پشتیبانی سئو سایت انجام می‌دهد.
 3. برنامه ریزی بهتر: یک پشتیبان ماهر سایت با داشتن یک برنامه استراتژیک مختص به سایت شما باعث خواهد شد تا وب‌سایت در مدت زمان کوتاهی رشد بی‌نظیری داشته باشد. معمولا تمامی پشتیبان‌ها دارای تیمی از افراد ماهر در زمینه‌های مختلف هستند. او از این افراد جهت تولید محتوا، رفع مشکلات فنی سایت و‌… کمک می‌گیرد؛ بنابراین مطمئن است که در مدت زمان کمتری برنامه‌ای که در نظر دارد به بهره‌وری و موفقیت خواهد رسید.
 4. ایجاد امنیت برای کسب و کار : افرادی که تخصص زیادی در بهینه‌سازی سایت ندارند با انجام برخی از کارها سبب خواهند شد که گوگل آن‌ها را جریمه کند. گاهی این جریمه ها به قدری به کسب و کار لطمه می‌زند که موجب ورشکست شدن آن‌ها خواهد شد. به همین علت توصیه می‌کنیم برای پیشگیری از اسپم شدن صفحه سایتتان از یک فرد کار بلد در پشتیبانی سئو سایت کمک بگیرید.
مطالعه کنید
ابزار جستجوی کلمات کلیدی

پشتیبان سئو چگونه باعث حفظ رتبه سایت می شود؟

 • تحلیل محتوای وب‌سایت‌های رقبا: بخش مهمی از برنامه کاری یک کارشناس سئو صرف تحلیل و آنالیز رفتار رقبا می‌گردد. اگر به صورت دقیق بتواند گام بعدی رقیب را پیشبینی کند قطعا خواهد توانست از آن‌ها پیشی بگیرد. به دست آوردن نقاط ضعف و قوت رقبا سبب خواهد شد تا برنامه استراتژیک بهتری برای پیشرفت سایت طرح شود.
 • به دست آوردن کلمات کلیدی هدفمند: گام بعدی  پس از بررسی رقیب، استخراج کلمات کلیدی درست برای تولید محتوای مفید می‌باشد. افرادی که برای پشتیبانی سئو سایت استخدام می‌شوند باید بتوانند این کلمات را به موقع استخراج کرده و از یک تیم ماهر در جهت تولید محتوای مفید کمک بگیرند.
 • داشتن نظم: حفظ نظم سایت جزو اقدامات بسیار مهمی است که باید کارشناس سئو آن را فراموش نکند. انتشار محتوا در یک زمان مشخص به صورت مستمر سبب خواهد شد تا ربات‌های گوگل توجه ویژه‌ای به آن وب‌سایت داشته باشند و پس از مدتی رتبه سایت را تغییر بدهند؛ بنابراین می‌توان گفت که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کارشناس سئو داشتن نظم است.
 • توانایی در به روزرسانی محتواها: به روزرسانی مداوم مطالب می‌تواند تاثیر زیادی در جلب نظر کاربران و حفظ آن‌ها شود. تمامی کارهایی که در بستر فضای مجازی انجام می‌شود برای افزایش ترافیک و بازدید سایت می‌باشد. قطعا اگر مطالب مفید سایت در زمان مناسب به روزرسانی گردد کاربران با بازدید از آن باعث تغییر جایگاه صفحه و حفظ رتبه آن و در نهایت رونق کسب و کار خواهند شد.
 • ارتباط با شبکه‌‌های اجتماعی: اگر وب سایت با شبکه‌های اجتماعی لینک داده شود تاثیر بسیار زیادی بر برندینگ و ارتقای رتبه دارد. زیرا کاربران سوشال میدیا بسیار زیاد بوده و حتی اگر تعداد بسیار کمی از آن‌ها نیز از سایت استقبال کنند باعث مشهور شدن آن کسب و کار خواهند شد.
مطالعه کنید
پست مهمان چیست؟

تولید محتوا به صورت مستمر چه تاثیر در حفظ رتبه سایت دارد؟

تولید محتوا در راستای هدف سایت باعث جذب کاربران بیشتری خواهد شد. زمانی که این محتواها به صورت هدفمند و در بازه‌های زمانی مشخصی منتشر شود کاربران به صورت ناخودآگاه به یک برنامه جهت بازدید از سایت شما خواهند رسید. پس اگر تصمیم دارید با تولید محتوا به صفحه اول گوگل برسید بهتر است از یک تیم ماهر کمک بگیرید. زیرا این تیم با داشتن تجربه و مهارت کافی می‌تواند مدت زمان رسیدن به این صفحه را کاهش دهند. سفارش تولید محتوا متنی خود را به ما بسپارید تا با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام دهیم.

قطعا پس از رسیدن به صفحه یک، باید تلاش بیشتری داشته باشید تا بتواتید جزو پنج سایت اول باشید. جالب است بدانید پنج سایتی که در ابتدای صفحه یک گوگل به نمایش گذاشته می‌شود بیشرین بازدید کننده را دارند. اکثر اوقات این کاربران به خریداران کالا یا خدمات سایت تبدیل خواهند شد. به همین علت فروش آن‌ها بیشتر از سایر سایت‌ها خواهد بود. سفارش تولید محتوا انگلیسی برای سایت های انگلیسی زبان که سئو کار ایرانی یا مدیر پروژه ایرانی دارند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *