پیامرسان هایی که فیلتر نیستند!

?>

در این پست میخواهیم پیامرسان هایی که هنوز فیلتر نشده اند و در واقع شما کاملا مجاز به استفاده از آنها هستید را معرفی کنیم. البته در انتهای لیست پیامرسان هایی که هزینه اینترنت آنها نیز نیم بها هست هم برای شما مشخص شده است. حتما نظر خودتون رو کامنت کنید و البته هر مشکلی داشتید توی کامنت بنویسید.

چه پیام رسان هایی هنوز فیلتر نشده است؟

تعداد بسیار زیادی از پیامرسان های خارجی در ایران فیلتر هستند. که البته بعضی از آنها هم تا قبل از رفع تحریم های فناوری آمریکا در ایران خارج از دسترس بود. حال معرفی کنیم پیامرسان های ایمنی را که بدون فیلترینگ میتوانید از آنها استفاده کنید.

شماره 1 پیامرسان های فیلتر نشده

جیمیل در تمام گوشی های اندروید و ios و تمام پلتفرم ها به سادگی در دسترس است و میتوانید فایل هایی تا حجم 15 گیگ را در این برنامه ارسال و دریافت کنید. در شرایط مساعدی و با سرعت بالایی میتوانید از GMAIL برای پیمرسانی استفاده کنید.

شماره 2 پیامرسان های فیلتر نشده

گوگل ویس یکی از امکانات گوگل برای برقراری تماس های صوتی و تصویری حفاظت شده و بدون فیلتر است. Google Voice را برای تماس های ایمن فراموش نکنید. ما تا کنون 2 فضای بدون فیلتر را معرفی کردیم و 2 فضای دیگر نیز معرفی خواهد شد.با استفاده از این برنامه در زمان صرفه جویی کنید، متصل بمانید از پیمایش ساده گرفته تا رونویسی پست صوتی، Voice صرفه جویی در وقت را در حین متصل ماندن آسان تر از همیشه می کند.

شماره 3 پیامرسان های فیلتر نشده

پیامرسانی ایمن برای کودکان! نگران تماس های تصویری کودکان نباشید. با این نرم افزار بدون فیلتر میتوانید پیامرسانی کودکان را در شرایط ایمن ادامه دهید. caribu.com این نرم افزاری است که برای کودکان شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. شماره 3 پیامرسان بدون فیلتر نیز معرفی شد.

مطالعه کنید
نتیجه لغو تحریم های فناوری محور آمریکا برای کسب و کار ایرانی

شماره 4 پیامرسان های فیلتر نشده

پیام رسان بدون فیلتر و کاملا حفاظت شده خلوت! tox.chat نوع جدیدی از پیام رسانی فوریچه شرکت‌ها و چه دولت‌ها، نظارت دیجیتال امروزه بسیار گسترده است. Tox نرم‌افزاری با کاربری آسان است که شما را با دوستان و خانواده بدون اینکه کسی به آن گوش دهد متصل می‌کند. در حالی که سایر سرویس‌های معروف از شما می‌خواهند برای ویژگی‌ها هزینه کنید، Tox کاملاً رایگان است و بدون تبلیغات ارائه می‌شود — برای همیشه.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *