چگونه کد شارژ رایگان بگیریم؟

?>

زمانی که تلفن همراه و یا به اصطلاحی گوشی موبایل را در اختیار داریم به طور معمول خدمات زیادی را به ما ارائه میدهد از برنامه ها و اپلیکشین های مورد نیاز در آن گرفته تا تماس و پیامک و هزاران فعالیت دیگر که به واسطه این تکنولوژی برای راحتی بشر ایجاد شده است و شما میتوانید به راحتی از طریق خدمات مختلفی که ارائه میشود استفاده مفیدی از آن داشته باشید.

تا قبل از گسترش اینترنت و شبکه های مجازی بسیاری از افراد فعالیت خود را از طریق پیامک و یا مکالمه انجام میدادند و به اصطلاحی خدمات محدودتری در اختیار افراد قرار داشت لذا با توجه به گستردگی استفاده از این امکانات ممکن است به نظر برسد که در زمینه تماس و پیامک بوسیله اپراتور های مختلف امکانات و خدمات چندانی ارائه داده نمیشود. اما باید گفت با وجود گسترش شبکه های مجازی همچنان محبوبیت برخی از فعالیت ها وجود دارد و در این زمینه خدمات شارژ برای پیامک و تماس همچنان بر قوت خود باقی است و شما میتوانید به خوبی با استفاده از تخفیفات و یا شرایط مناسبی که اپراتور های مختلف در اختیار شما قرار میدهند همچنان از خدمات خوب اپراتورهای مختلف استفاده نمایید و در برخی موارد نیز حتی از کدهای شارژ رایگان نیز بهره مند شوید.

یکی از خدماتی است که شما میتوانید با استفاده از آنها و همچنین با انجام دادن برخی مراحلی که توسط اپراتور مورد نظر ارائه شده است کد های رایگان شارژ را دریافت نمایید این کدها میتوانند در مواقع اضطرار به خوبی برای مشترکین مورد نظر مورد رضایت واقع شوند. در حقیقت ارائه این خدمات یکی از روش هایی است که اساسا برای جلب رضایت مشترکین اپراتورهای مختلف در نظر گرفته شده است و این مورد را نیز در لیست خدمات همه اپراتورها مشاهده خواخید کرد. لذا در این مقاله سعی داریم تا روش های دریافت این کد های رایگان را ارائه دهیم لذا با ما همراه باشید.

آیا گرفتن کد شارژ رایگان امکان پذیر است؟

ممکن است این طور به نظر برسد که آیا اصلا گرفتن کد رایگان برای دریافت شارژ امکان پذیر است یا خیر؟ لذا باید در پاسخ به این سوال گفت که بله این امکان وجود دارد و شما میتوانید به راحتی با رعایت دستور العمل های خاصی که اپراتور مورد نظر در اختیار شما قرار میدهد کد رایگان برای شارژ در قیمت های مختلف دریافت نمایید و عملا دریافت کد رایگان شارژ را برای شما امکان پذیر شده است.

ارائه کدهای دستوری دریافت شارژ رایگان چندان پیچیده نیست و شما میتوانید به راحتی آن ها را ثبت کنید و مورد استفاده قرار دهید. در حقیقت کدهای دستوری که توسط اپراتورهای مختلف ارائه شده است با شدت و ضعف برای مشترکین خود شرایط مناسبی را ایجاد کرده است.

کدام اپراتورها امکان دریافت کد شارژ رایگان میدهند؟

سوالی که در همین گام نخست برای اغلب افراد پیش می آید این است که آیا دریافت کد رایگان شارژ توسط همه اپراتور ها و یا فقط تعداد معدودی از اپراتور ها این خدمات را ارائه میدهند؟

لذا باید گفت ارائه کد رایگان به کاربران از خدمات همه اپراتورهاست و لذا تمامی اپراتور های همراه اول، ایرانسل، رایتل و… این کدها را برای کابران خود با روش ها و دستور العملی های متفاوتی ارائه داده اند و شما میتوانید در صورت دارا بودن هر کدام از این شبکه ها با توجه به دستور العمل خاصی که این شبکه ها در نظر  گرفته اند از کد های دستوری رایگان استفاده نمایید.

مطالعه کنید
بهترین زبان های برنامه نویسی در سال 2022 و 1401 + 10 مورد بهترین زبان برنامه نویسی 2022 و 1401

بنابراین کد رایگان شارژ توسط همه اپراتور ها ارائه میشود و تنها دستور العمل هاست که در این زمینه متفاوت است که شما میتوانید در ادامه با دستور العمل هر یک از این اپراتور ها برای دریافت کد رایگان آشنا شوید.

روش های ساده برای گرفتن کد شارژ به صورت رایگان

در اساس زمانی که از این کدهای رایگان صحبت میشود منظور این است که برخی از کدها هستند که خدمات خود را به صورت صد در صد رایگان در اختیار مشترکین قرار میدهند و از طرفی برخی از کدهای دستوری نیز هستند که به صورت صد در صد رایگان نیستند اما در مقابل خدماتی که ارائه میدهند میتوان گفت که عملا هزینه آن بسیار ناچیز است و این شرایط در همه اپراتور ها وجود دارد و شما نیز میتوانید در صورت دارا بودن هر کدام از سیم کارت های این اپراتور ها خدمات مناسبی را دریافت کنید لذا در ادامه هم کدهای دستوری کاملا رایگان را معرفی خواهیم کرد و هم کدهای دستوری به صرفه و مناسب تر را.

اپراتور ایرانسل

ایرانسل یکی از اپراتورهایی است که طی سالیان خدمات مختلفی را به مشترکین خود ارائه داده است و بار ها جز یکی از بهترین سرویس دهندگان و خدمات دهندگان بوده است و جز اولین اپراتور هایی که سرویس اینترنت همراه فور جی را در اختیار کاربران قرار داده است لذا با وجود این خدماتی که ارائه داده است به قطع جز اپراتور های ارائه دهنده کد های شارژ رایگان نیز هست.

این اپراتور به منظور دریافت کد رایگان شارژ یک سری دستورالعمل های ساده را در نظر گرفته است برای مثال برای دریافت کد شارژ رایگان سه هزار تومانی باید مراحل زیر را طی کنید:

اول اینکه کد 466200329 را به شماره 737453 ارسال میکنید.

سپس در مرحله بعدی شما تعداد دعوتی را که میخواهید انجام دهید را با ارسال عدد 300 به کد 737453 پی میگیرید.

در ادامه برای دریافت شارژ خود عدد 100 را به کد 737453 ارسال کنید.

در نهایت با دعوت هر دو نفر شما میتوانید شارژ 3000 تومانی رایگان دریافت نمایید.

با طی این مراحل شما میتوانید به شارژ سه هزار تومانی دسترسی پیدا کنید اما اگر بخواهید از شارژ 1000+3000 تومانی نیز استفاده نمایید اپراتور ایرانسل مراحل زیر را برای شما در نظر گرفته است:

در مرحله اول شما باید کد 357913661 را به 738150 ارسال نمایید

در مرحله بعدی آن شما باید برای پرداخت حق اشتراک خود عدد 100 را به شماره 73815 ارسال نمایید

در مرحله بعدی شما میتوانید با ارسال عدد 1010 را برای دریافت شارژ 500 تومانی  به شماره 738150 ارسال کنید.

در نهایت نیز شما میتوانید با دعوت هر نفر 2000 تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

از طرفی شما میتوانید به راحتی از طریق نصب نرم افزار نیز 500 تومان شارژ رایگان دریافت نمایید.

مطالعه کنید
بهترین دوره های ثروت سازی و درآمدزایی کدام‌اند؟ [معرفی بهترین اساتید] سال 2022 و 1401

با توجه به ان چه گفته شد شما میتوانید به راحتی از طریق روش های گفته شده از کد های دستوری دریافت شارژ رایگان نیز بهره مند شوید. از طرفی اپراتور ایرانسل خدمات دیگری را نیز ارائه میدهد که ممکن است به صورت صد در صد رایگان نباشند اما نسبت به خدماتی که ارائه میدهند بسیار به صرفه تر هستند برای مثال چند مورد از طرح های مناسب و به صرفه در این اپراتور را نیز به شما معرفی خواهیم کرد:

طرح مکالمه نامحدود

در این روش شما میتوانید از طریق کد دستوری#1*4444* از طرح های مختلف مکالمه محدود استفاده نمایید که در این روش با توجه به شماره های مختلف و زمان های متفاوت مکالمات نامحدود متنوعی را در اختیار شما قرار میدهد این مکالکات نامحدود اغلب به صورت درون شبکه ای در نظر گرفته میشوند و اغلب یا به صورت ماهانه برای شما فعال میشوند و یا به صورت شبانه روزی اما به هر صورت خدمات مکالمات نا محدود بسیار به صرفه است و اغلب یکی از گزینه هایی است که بسیار توسط مشترکین نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

استفاده از 100 برابر شارژ برای مکالمه

در این روش ملاک میزان مکالمات معمول شماست و لذا بر این اساس پیشنهادات مختلفی به شما داده میشود و شما میتوانید به راحتی با استفاده از این پیشنهادات یک بسته مناسب 100 برابر مکالمه را داشته باشید لذا سعی کنید برای دریافت 100 برابر مکالمه به دلیل محدودیت یک ماهه آن در ابتدای ماه اقدام به خرید نمایید تا بتوانید در مدت زمان مناسبی از این بسته استفاده نمایید.

اپراتور همراه اول

همراه اول نیز یکی از اپراتور هایی است که از زمان تاسیس ان همواره خدمات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار داده است از این رو بخشی از کد های دریافت شارژ رایگان از طریق این اپراتور را معرفی خواهیم کرد:

استفاده از شارژ اضطراری

در این روش شما میتوانید در مواقعی که دسترسی به هیچ روشی برای شارژ سیم کارت خود ندارید از طریق چتر اضطراری به دریافت شارژ دسترسی پیدا کنید در این روش شما میتوانید از طریق کد های زیر در مواقع نیاز به مبلغ 6000ریال از اپراتور همراه اول شارژ دریافت کنید و این مبلغ نیز در طول یک ماه قابل استفاده است و بعد از ان باید مجدد کد را شماره گیری کنید به این معنی که این کد فقط برای یک ماه انقضا دارد حال کدهای لازم برای دریافت شارژ اضطراری به قرار زیر است:

1-#25*10*

2-#81*1*

3-#17*1*

با وارد کردن این کدها شما میتوانید به راحتی در مواقع نیاز شارژ رایگان دریافت نمایید دقت داشت باشید که این کدها نیز شارژی را که در اختیار شما قرار میدهند برای استفاده درون شبکه ای است و بعد از اولین شارژی که انجام میدهید از حساب و موجودی شما  کسر خواهد شد.

طرح مکالمه نامحدود

در این روش شما میتوانید بر اساس میزان مکالمه روزانه خود از اپراتور همراه اول مکالمه نا محدود دریافت نمایید و ضمن اینکه مبلغ ناچیزی را نیز از حساب شما کم میشود و سپس بعد از ان از مکالمه نامحدود همراه اول استفاده میکنید لذا برای دریافت مکالمه نامحدود همراه اول شما میتوانید کد دستوری #1*1000* را شماره گیری نمایید. البته در نظر داشته باشید که این مکالمات به صورت درون شبکه ای قابل استفاده هستند.

مطالعه کنید
پیامرسان هایی که فیلتر نیستند!

مکالمات نامحدود عموما در همه اپراتورها یکی از گزینه هایی است که اغلب توسط افراد و مشترکین بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد زیرا خدماتی که در این طرح ارائه میشود به نسبت مبلغ ناچیزی که از حسابتان کسر میشود بسیار به صرفه است از این رو میتوان گفت این روش مناسبی است برای داشتن زمان زیاد در مکالمات.

طرح پنج دقیقه مکالمه رایگان

در این روش به صورت کاملا رایگان شما میتوانید از طریق اپراتور همراه اول مکالمه رایگان به مدت پنج دقیقه دریافت نمایید اما برای دریافت پنج دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه ای یک سری شرایط را باید دارا باشید تا بتوانید مشمول این طرح شوید لذا حتما باید میزان شارژ شما کمتر از 40 تومان باشد یعنی توانایی برقرار کردن تماس یک دقیقه ای را نیز نداشته باشید یعنی اگر میزان شارز شما بیشتر از 40 تومان باشد برای خرید این بسته با خطا رو به رو میشوید و نمیتوانید این بسته را برای خود ثبت کنید از طرفی این طرح به صورت یک ماهه است به این شکل که شما در هر ماه فقط میتوانید یکبار از این شیوه استفاده نمایید و مکالمه رایکان پنج دقیقه ای دریافت نمایید.

بنابراین برای دریافت پنج دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه ای شما میتوانید کد دستوری #26*111* را شماره گیری نمایید و این بسته را برای خود فعال نمایید و به صورت رایگان از آن استفاده نمایید پنح دقیقه مکالمه نیز برای مشترکین همراه اول است و فقط به صورت درون شبکه ای میتوانید از آن استفاده نمایید.

هدیه روز تولد

یکی دیگر از روش هایی که این اپراتور برای ارائه خدامات شارژ رایگان ارائه داده است هدیه رایگان به مشترکین خود به مناسبت روز تولد آنهاست. لذا در این روش شما میتوانید در روز تولد خود از همراه اول 60 دقیقه مکالکه رایگان دریافت نمایید و در طول 24 ساعت نیز از ان استفاده نمایید این مکالمه نیز کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای را نیز برای شما به همراه نخواهد داشت.

اپراتور رایتل

اپراتور رایتل نیز که یکی از اپراتور های نوین برای ارائه خدمات ارتباطی و مکالمات  است و یکی از اپراتور های پر طرفدار در بین مشترکین آن است و با توجه به خدماتی که ارائه داده است میزان رضایت بالایی را نیز در این زمینه کسب کرده است اپراتور رایتل نیز در زمینه ارائه خدمات و کدهای رایگان شارژ اقداماتی را انجام داده است لذا در ادامه  با روش های استفاده از کدهای دستوری رایگان این اپراتور نیز آشنا خواهیم شد:

استفاده از سرویس به جای من

همانطور که ذکر شد در برخی مواقع پیش می آید که شارژ موبایل تمام میشود و فرد هیچ دسترسی برای خرید شارژ ندارد در این روش نیز اپراتور رایتل برای راحتی مشترکین خود سرویس به جای من را در اختیار قرار داده است در این سرویس در مواقع اضطرار شما میتوانید با فعال سازی کد سرویس به جای من #444* هزینه تماس خود را بر عهده طرف مقابل قرار دهید تا بتوانید تماس حاصل نمایید در این شیوه برای طرف مقابل نیز این اعلان داده میشود که اجازه این فرایند را بدهد یا خیر و به راحتی طرف مقابل میتواند به جایشما هزینه تماس را بر عهده بگیرد.

مطالعه کنید
ثروتمند‌ترین افراد جهان در سال ۲۰۲۲ + لیست دارایی

هدیه تولد رایگان به مشترکین رایتل

اپراتور رایتل برای مشترکین خود هدیه تولد نیز در نظر گرفته است به این شکل در روز تولد هر فردی که دارای سیم کارت رایتل است این اپراتور به این مناسبت 60 دقیقه مکالمه رایگان را در اختیار مشترکین قرار میدهد و هر فردی نیز میتواند در مدت 24 ساعت از این مکالمه رایگان استفاده نماید.

بهترین پیشنهاد برای استفاده از کد دستوری شارژ رایگان کدام اپراتور است؟

با نگاهی که به خدمات هر یک از این اپراتور ها در ارائه شارژ رایگان داشتیم ممکن است این سوال مطرح شود که کدام یک از این اپراتورها خدمات بیشتری را به نسبت بقیه اپراتور ها ارائه میدهد؟

در پاسخ باید گفت در اینکه بگوییم دقیقا چه اپراتوری میتواند خدمات بیشتر و بهتری ارائه دهد عملا به اشتباه رفته ایم و نمیتوان گفت کدام اپراتور دقیقا خدمات بیشتر و بهتری را ارائه میدهد زیرا هر کدام از این اپراتور ها علاوه بر این کدهای دستوری رایگان خدمات بهتر و دیگری را نیز ارائه میدهد که مشترکین خود را راضی نگه دارند و در کنار خدمات دیگرشان کدهای دستوری رایگان را نیز ارائه داده اند تا بتوانند شرایط ایده الی را ایجاد نمایند. لذا شما میتوانید بر طبق خدماتی که هر کدام از این اپراتورها ارائه میدهند و بر اساس نوع نیاز خود یکی از این اپراتورها را انتخاب نمایید و از خدمات انها نیز استفاده نمایید اما به طور کل بدانید که کدهای دستوری برای دریافت شارژ رایگان در همه این اپراتورها میتواند به خوبی در جهت نیاز و رضایتمندی مشترکین خود پیش برود.

کلام آخر

دریافت کدهای شارژ رایگان یکی از خدماتی است که اپراتورهای مختلف برای مشترکین خود در نظر میگیرند تا از این طریق بتوانند در جهت رضایتمندی مشترکین خود اقدامی انجام دهند. در اغلب موارد در نظر گرفتن این کدهای دستوری برای دریافت شارژ رایگان بر مبنای در نظر گرفتن شرایط اضطراری در نظر گرفته شده است که این شرایط میتواند به خوبی در جهت رضایت مشتریان اقدامی مناسبی باشد.

لذا با توجه به مزیت هایی که ارائه کدهای دستوری در دریافت شارژ رایگان برای مشتریان دارد اغلب اپراتور های ایرانسل، همراه اول، رایتل و… این خدمات را برای مشترکین خود در نظر گرفته اند و شما میتوانید به راحتی با وارد کردن این کد ها و دستوری العمل ها در هر کدام از اپراتور هایی که در دسترس دارید از خدمات ویژه برای دریافت کد شارژ رایگان استفاده نمایید. این کد ها با در نظر گرفتن شرایط متعدد و یا دریافت هزینه ای ناچیز در آن خدمات رضایت بخشی را به مشترکین خود ارائه میدهند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *