کتاب های ثروتمند شدن در ایران + لینک دانلود کتاب های کسب ثروت

?>

کتاب های ثروتمند شدن در ایران یا همان بهترین کتاب هایی که با اصول ایرانی بومی سازی شده باشند و یا حداقل بهترین های جهان آن را نگارش کرده باشند. بخوانید تا بدانید که میتوانید داشته باشید!. محتوایی که میخوانید توسط تیم تولید محتوای سایت هادی عظیمی در صفحه سفارش تولید محتوا متنی سایت سئو شده تدوین شده است. شما هم میتوانید از این خدمت استفاده کنید.

یکی از موضوعات بسیار مهم که همیشه و در هر زمانی ذهن ما را به خود مشغول میکند بحث راه های رسیدن به ثروت زیاد است. تقریبا اگر بخواهیم بدون تعارف با خود اقرار کنیم که چقدر در طول زندگی به این موضوع فکر کرده ایم خواهیم دید که بخشی از تفکراتمان پیرامون این موضوع اندیشه های فراوانی داشته است. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که آیا خواندن کتاب هایی که در این زمینه راه کارهایی را  ارائه کرده اند موثر است یا خیر؟ اصلا آیا این کتاب ها برای رسیدن به ثروت موثر است یا خیر؟

مقالاتی که دیگران خواندند:

کسب درآمد از روبیکا

کسب درآمد از تولید محتوا

راه های کسب درآمد دلاری در منزل

کتاب های ثروتمند شدن کدامند؟

به طور کل رسیدن به هر هدف و برنامه ای در زندگی نیازمند تفکر زیاد است و نخست انسان باید واقع بین باشد و با توجه به شناخت کافی که از خود و شرایط و امکاناتی که دارد میتواند برنامه ریزی های متفاوتی را برای زندگی و آینده داشته باشد. برنامه هایی برای تحصیل، ثروتمند شدن، ازدواج و هزاران موضوع و برنامه دیگر.

بهترین کتاب های انگیزشی با لیست بهترین کتاب های ثروتمند شدن متفاوت هستند مقاله اختصاصی آن را نیز بخوانید. بنابراین در بحث رسیدن به ثروت زیاد نیز انسان باید ابتدا به خودباوری برسد و اهمیت این موضوع را برای خود مشخص کند و سپس برای رسیدن به آن تلاش خود را آغاز کند.

البته جالب است که بدانید جو ویتالی نویسنده کتاب “موفقیت و راز ثروت” آشکارا و صراحتا بیان میکند که لزوما تلاش و تکاپوی بسیار انسان را به ثروت نمی رساند بلکه افکار و نوع عملکرد فرد است که میتواند یاری گر اصلی در رسیدن به ثروت باشد. از طرفی ویتالی به موضوع مهم بخشش نیز در این کتاب اشاره میکند که لزوما به این فکر نکینم که روزی ثروتمند شویم و بعد از آن سخاوت و بخشش را آغاز کنیم بلکه به یاد داشته باشیم که بخشش کلید باز شدن درهای ثروت است و میشود از چیز های کوچک نیز بخشید. در حقیقت گذشتن از چیز های اندک و کوچک انسان را برای گذشت های بزرگ نیز آماده میکند و یک تمرین برای جایگاهی است که بخشش زیاد را نیز میطلبد.

معرفی کتاب های ثروتمند شدن

تلاش و رسیدن به رویاها و ثروت نیاز برداشتن گام های کوچک و دقیق است ناپلئون هیل در کتاب “بیندیشید و ثروت مند شوید” خود که حاصل تلاش ها و تحقیقات 20 ساله خود در مورد زندگی ثروتمندان است توانسته 16 قانون موفقیت را کشف کند و 13 قدم اصلی و طلایی برای رسیدن به رویاها و ثروت را بیان کرده است که شامل: اشتیاق، ایمان، پیشنهاد، تخصص، تصویر سازی، برنامه ریزی، تصمیم، پشتکار، قدرت ذهن برتر، راز میل جنسی، ضمیرناخودآگاه، مغز و حس ششم است که انسان با بکار گیری و توجه به همه این نکات میتواند مسیر رسیدن به هدف و ثروت را هموار نماید. لذا شما با خواندن این کتاب بخوبی میتوانید تغییرات زیادی را در خود ایجاد نمایید.

مطالعه کنید
چگونه یک برنامه ریزی درسی خوب داشته باشیم؟

اگر در مرحله تحصیل در آموزش و پرورش هستید برنامه ریزی درسی را به درستی یاد بگیرید. سپس کتاب های ثروتمند شدن را نیز در مرحله دوم بخوانید.

نکته دیگر که بسیاری از نویسندگان کتاب های انگیزشی بسیار به آن توجه دارند بحث قانون جذب است که معتقدند با به کار گیری و یادگیری راهکارهای جذب ثروت، سلامتی، درآمد خوب و… به خوبی میتونید پله پله به اهداف خود برسید برای مثال استر و هری هیلکس زوجی هستند که با استفاده از تجربیات زیادی که در زندگی داشته اند کتابی تحت عنوان “بخواهید تا به شما داده شود” را نوشته اند و در آن با تکیه بر قانون جذب راهکارهای مفیدی را در اختیار شما قرار داده اند.

اثرات کتاب های ثروتمند شدن در هر فرد چگونه است؟

این کتاب به شما تکنیک ها و روش های قانون جذب را آموزش میدهد و با تکیه بر 22 نکته کارآمد به شما کمک میکند تا با جذب انرژی، سلامتی، موفقیت، ثروت  و هر چیزی که به دنبال آن هستید مسیر همواری را پیش روی خود بگشاید. قانون جذب در حقیقت انرژی مثبتی را در شما زنده نگه میدارد تا به واسطه آن افکار منفی و نشدن ها را کنار بگذارید و با همین اندیشه جذب ثروت و اهداف خود را داشته باشید.

جذب کردن به روش های مختلفی برای انسان صورت میگیرد و راه های بسیاری برای آن وجود دارد برای مثال یکی از قوی ترین روش های جذب نوشتن اهداف و خواسته ها و آرزوهاست هنریت کلاوسر نوسنده کتاب “بنویس تا اتافق بیوفتد” این موضوع را به خوبی در این کتاب روشن میکند و تاکید دارد که هر خواسته و هدفی که دارید را روی کاغذ بیاورید و به این شکل احساساتتان بر روی خواسته هایتان متمرکز میشود. راه اندازی کمپین تبلیغاتی موفق چگونه انجام میشود چگونه کتاب های ثروتمند شدن بیشترین فروش درمیان کتاب ها را کسب کردند؟ مقاله معرفی شده را بخوانید.

بنابراین اصل را بر نوشتن خواسته ها میداند و معتقد است به این شکل شما میدانید که دقیقا چه چیزی را میخواهید و جزئیات آن نیز بیشتر برای شما آشکار میشود و لذا مسیر رسیدنتان به آن راحتر خواهد بود. از طرفی نوشتن اهداف به این شکل برای شما یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده ای را ایجاد میکند که در راستای آن نیز قدرت جذبتان بالا خواهد رفت. سعی کنید از نوشتن کوچکترین خواسته هایتان نیز غافل نشوید قدم ها و خواتسه های کوچک شما مقدمه ای برای رسیده به خواسته های بزرگ و اهداف بلند مدت شما خواهد بود.

مطالعه کنید
چطور برای کنکور برنامه ریزی کنیم؟ (برنامه ریزی برای کنکور)

کتابی که بسیاری را پولدار کرد!

کتاب دیگری که در زمینه قانون جذب نگارش شده است و برای افرادی که به دنبال کشف نکات و راه کارهای قانون جذبند موثر است کتاب “سارا” اثر استر هیکس است. در این کتاب که به صورت داستان بیان شده است سارا دختر کوچکی است که با جغدی به نام سلیمان دوست میشود و در ادامه برای سوال هایی که برای سارا پیش می آید نکات مربوط به قانون جذب نیز مطرح میشود و به نوعی به آموزش قانون جذب به صورت کاملا ساده و ملموس پرداخته میشود لذا این کتاب برای افرادی که میخواهند این نکات را بدانند بسیار مفید و کارامد خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که دانستن این نکات محرک شماست و ادامه مسیر با عمل گرایی شما به این نکات ممکن خواهد شد.

کتابی دیگر با نام “قدرت در درون ماست” نوشته لوئیز ال هی که در این کتاب از قدرت عظیم نهفته در وجود انسان صحبت میشود ال هی در این کتاب بیان میکند که همه انسان ها دارای قدرت بسیار زیادی هستند که فقط باید آن را کشف و درک کنند و زمانی که انسان بتواند این قدرت را کشف کند به سعادت، ثروت، سلامتی و هر آنچه که به دنبال آن است خواهد رسید. در حالت کلی راز موفقیت در زندگی ارتباط مستقیمی با سواد کلی ندارد و تخصص در یک چیز هم میتواند وضعیت اقتصادی شما را تغییر دهد.

این قدرت درونی در حقیقت محرک انسان خواهد شد و به محض شناخت، میسر موفقیت را به انسان نشان خواهد داد لذا در این راستا برای رسیدن به این انرژی درونی راهکار هایی را نیز برای شما ارائه کرده است از جمله: پیروی از صدای درون، مسئولیت پذیری، قدرت کلمات، بروز احساسات و…که انسان را به کشف نیروی درونی خود رهنمون خواهد کرد و نتیجتا رسیدن به خواسته ها و اهداف را به دنبال خواهد داشت.

مقالاتی که دیگران خواندند:

شغل با درآمد زیاد برای خانم ها

راه های کسب درآمد از اینترنت برای نوجوانان

راه های کسب درآمد در ایران چیست؟

کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه

کسب درآمد از متاورس

کتاب ثروتمند شدن در 20 روز!

اثر دیگر در زمینه رسیدن به ثروت کتاب “موفقیت نامحدود در 20 روز” نوشته آنتونی رابینز است این کتاب یکی از پر فروش ترین کتاب های این نویسنده میباشد که در آن به ارائه تمرین ها و راهکار های برای موفقیت در 20 روز پرداخته شده است.

در همان آغاز کتاب نویسنده به بیان موضوعات مهمی برای شروع از جمله هدف گذاری، شروع و بازبینی نتایج اشاره مبسوطی دارد و سپس تکنیک ها و روش های رسیدن به موفقیت را بررسی میکند و نیروهای کنترل کننده و تغییرات به وجود آمده را بررسی و بیان میکند تا به این طریق بتواند در انسان تغییراتی را ایجاد نماید و رسیدن به هدف را جامعه عمل بپوشاند.

مطالعه کنید
30 جمله انگیزشی از زبان هوش مصنوعی برای مردم ایران

یکی دیگر از نکات مهم برای رسیدن به ثروت تغییر نوع نگرش انسان ها به زندگی است در این زمینه رابرت کیوساکی در کتاب “پدر پولدار و پدر فقیر” به خوبی تاثیر نگرش مثبت در زندگی را برای بهبود شرایط مالی نشان میدهد. در حقیقت نویسنده با مقایسه ای که میان دو پدر پولدار و دو پدر فقیر انجام میدهد نکات انگیزشی لازم را نیز در لابه لای آن ارائه میدهد و به خوبی این اصل مهم را نشان میدهد که نگرش انسان ها و افراد ثروتمند با نگرش افراد فقیر به دنیا کاملا متفاوت است و این نگرش انسان های فقیر است که بین بسیاری از افراد مشترک است. و لذا به این نکته مهم اشاره میکند که باید بدانید انسان های پولدار برای پول کار نمیکنند در حالی که انسان های فقیر برای پول و نیاز و گذران زندگی کار میکنند.

بهترین نویسنده کتاب های کسب ثروت

بنابراین نویسنده سعی دارد که این نکته کلیدی را به مخاطب خود القا کند که با تغییر نوع نگرش و دیدگاه خود نسبت به کاری که دارد انجام میدهد میتواند در تغییر نوع زندگی خود گام اساسی بردارد.

یکی دیگر از نکات مهمی که برای جذب ثروت و سرمایه از اهمیت بسیار بالایی برخودار است بحث غنیمت شمردن حال و لحظه است اکهارت تال در کتاب “قدرت حال” به خوبی ارزش زمان حال را برای شما روشن کرده است و شما با خواندن این کتاب در جز به جز آن انرژی بالایی را نیز دریافت خواهید کرد. این کتاب به خوبی به شما یادآوری خواهد کرد که چگونه گذشته و آینده را رها کنید و از زمان حال خود لذت واقعی را ببرید.

نویسنده در این کتاب به شما یادآوری میکند که ناتوانایی هایی که در گذشته داشته اید را فراموش کنید و ترس از آینده را نیز درگیر امروز خود نکنید زیرا پرداختن به ناتوانی های دیروز و ترس از فردا شما را از رسیدن به اهداف خود دور میکند لذا از قدرت فوق العاده زمان حال و آرامشی که در آن وجود دارد استفاده لازم را ببرید و سعی کنید بر روی حال متمرکز باشید.

در حال حاضر شاید با تلفن همراه این مقاله را میخاونید و به دنبال برنامه ریزی برای زندگی خود هستید، چگونه با گوشی برنامه ریزی کنیم؟ را بخوانید قطعا برایتان موثر خواهد بود. پرداختن به لحظه و حالی که در آن زندگی میکنید یکی از موضوعات بسیار مهم است که بسیاری از نویسندگان و شاعران ما بسیار به ان اشراه کرده اند در این زمینه شاعر پارسی گوی عمر خیام بسیار به غنیمت شمردن دم تاکید دارد:  فردا که نیامده است فریاد مکن      حالی خوش باش و عمر بر باد مکن.

مطالعه کنید
برنامه ریزی افراد موفق در زندگی

برنامه ریزی برای مطالعه کتاب های کسب ثروت

از طرفی نکته بسیار حائز اهمیت در کسب ثروت داشتن برنامه ریزی مناسب است که در این زمینه برایان تریسی در کتاب “قورباغه ات را قورت بده” به نوعی به موضوع برنامه ریزی در زندگی اشاره دارد و معتقد است که همه ما در طول روز فعالیت های زیادی را در برنامه خود داریم که باید همه آن ها را انجام دهیم لذا توصیه میکند که کارهایی را که مشکل تر و سنگین تر از کارهای دیگر است را ابتدا انجام دهیم تا به این شکل فشار روانی آن از ذهن ما برداشته شود و به این طریق بتوانیم برای انجام بقیه کار های روزمره خود وقت و انرژی لازم را داشته باشیم.

کلام آخر

 یکی از موضوعات بسیار مهم در زمینه جذب ثروت نوع تصور ذهنی ما و تصویر سازی در ذهن است که در این زینه باب پراکتور در کتاب “موضوع راجع به پول نیست” به خوبی به این موضوع اشاره کرده است و تصویر ذهنی را در جذب ثروت، عاملی مهم برمیشمارد و معتقد است که تصویر سازی در ذهن نه تنها ثروت بلکه هر چیزی را که شما بخواهید برای شما جذب خواهد کرد. اخیرا دیده اید که بسیاری از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند و بلاگری را به درستی انجام میدهند و ثروتمند میشود چگونه بلاگر شویم؟ را به همین منظور بخوانید اگر نمیدانید چگونه آنها ثروتمند میشوند.

آنچه که ذکر شد معرفی کتاب ها و راه کارهای بسیار مفید آنها بود که با شیوه های خاص خود راهنمای شما برای جذب ثروت خواهند بود. بنابراین سعی کنید بر اساس آنچه که گذشت برای جذب ثروت چه مادی و چه معنوی تفکر خود را ثروتمند کنید، نگرش خود را نسبت به دنیا و زندگی پیرامون خود تغییر دهید، از بی حرکت و سکون اجتناب کنید تا بتوانید انسان هایی تلاشگر و فعال باشید. نوع دیگری از آموزش های ارائه شده در کتاب های ثروتمند شدن در حوزه محتوا میباشد، اگر نمیدانید بازاریابی محتوا چیست؟ ما مقاله کاملی برای آن نوشتیم.

از طرفی سعی کنید در خود ظرفیت کسب ثروت را نیز ایجاد نمایید و قبل از رسیدن به نقطه امن ثروت بخشندگی را نیز در نظر بگیرید و خود را برای فعالیت های موثر در آینده آماده کنید و پیشرفت رو به بالا داشته باشید. امید است کتاب های ثروتمند شدن را شناخته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *