آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی [ رایگان ] + استخدام

?>

آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی، در نگاه اول بسیار سخت و دشوار می‌باشد و حتی افرادی که در زبان انگلیسی بسیار حرفه‌ای هستند نیز از نوشتن مقالات به‌صورت انگلیسی، خودداری می‌نمایند؛ زیرا که برای خود، نوشتن مقاله به زبان انگلیسی را بسیار بزرگ می‌کنند و در ذهنشان مانند غول آخر بازی‌ها به آن نگاه می‌کنند.

درصورتی‌که تمامی این افکار بسیار غلط می‌باشد، شاید برایتان سؤال پیش آید که دقیقاً کجای کار و افکارتان اشتباه است؟ باید بگوییم که هر کاری سختی خود را دارد و زمانی که ما حرفه و کاری را بلد نیستیم و آمادگی کامل را برای انجام آن‌ها نداریم، برایمان بسیار سخت و بد می‌گذرد و ما چنین فکر می‌کنیم که خیلی کار سخت و دشواریست که درواقع این‌گونه نیست.

می‌خواهیم آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی و تکنیک‌های راحت و آسان که باید قبل از شروع نوشتن یک محتوای به زبان انگلیسی و یا حتی سفارش تولید محتوا انگلیسی بدانید را، با شما به اشتراک بگذاریم. لطفاً در ادامه با ما همراه باشید تا این مطالب کاربردی به شما در مسیر راهتان کمک نمایند.

چرا لازم است آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی را یاد بگیریم؟

چرا لازم است آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی را یاد بگیریم؟

یکی از کاربردی‌ترین زبان که امروزه بسیار رایج و بین‌المللی می‌باشد زبان انگلیسی است. این زبان به‌عنوان زبان دوم در اکثر سیستم‌های آموزشی در سراسر جهان در حال تدریس است و اگر مشاهده نمایید، متوجه خواهید شد که اکثریت مقالات، کتاب‌ها و موارد این‌چنینی همگی به‌صورت انگلیسی منتشر می‌شوند.

حتی جالب است بدانید که تحقیقاتی که انجام می‌شود و منبع‌های معتبر جهان همگی به زبان انگلیسی هستند. معمولاً این‌گونه است که کشور‌ها ابتدا کتاب‌های خود را به زبان انگلیسی ترجمه می‌کنند و بعد از آن به زبان سوم جهان می‌پردازند؛ بنابراین همان‌طور که پیداست زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است و اگر شما به این زبان مسلط هستید حتماً لازم است که به مقاله‌ نویسی با این زبان بپردازید و اگر که مهارت کافی را برای نوشتن این دسته از مقالات ندارید می‌توانید که با ما در ادامه همراه باشید تا آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی را در چند گام کوتاه و آسان به شما یاد دهیم.

البته ناگفته نمایند که زبان انگلیسی رایج‌ترین زبان برای نگارش متون متفاوت است و برای بیشتر دیده‌شدن محتواهایی که تولید می‌کنید و چاپ در مجلات معتبر بین‌المللی، باید مقالات خود را به زبان انگلیسی منتشر کنیم؛ بنابراین نوشتن مقاله انگلیسی برای بسیاری از کسب‌وکارها بسیار دارای اهمیت است.

البته لازم به ذکر است که نوشتن مقاله به زبان انگلیسی سطح آن از نوشتن مقاله‌ نویسی به‌صورت فارسی، سخت‌تر است و گاهی برخی از زبان آموزان انگلیسی هم در نگارش این محتواها دچار مشکل می‌شوند که البته با دانستن چندین تکنیک و تمرین مکرر می‌توان این موارد سختی را از بین برد.

مقاله انگلیسی باکیفیت و مناسب دارای چه ملاک‌هایی است؟

مقاله انگلیسی باکیفیت و مناسب دارای چه ملاک‌هایی است؟

قطعاً می‌دانید که هر چیزی دارای یک چارچوب و استاندار خاصی است و مقالات انگلیسی نیز همین‌طور هستند. یعنی نوشتن یک مقاله‌ی انگلیسی باید شامل یکسری معیار‌ها باشد که اگر بتوانیم آن‌ها را رعایت نماییم می‌توانیم که محتوایی در سطح بالا و پیشرفته تولید کنیم. درواقع در مقاله‌ نویسی انگلیسی باید به تمام نکات نگارشی توجه کنیم و از هرگونه اشتباهات املایی و گرامری، به‌شدت بپرهیزیم. اگر بتوانیم همین چند نکته‌ی ساده را انجام دهیم،

می‌توانیم بدون آنکه به بار علمی و محتوایی مقاله‌ی مان، توجه نماییم، بر کیفیت آن بیفزاییم. این موضوع عکسش نیز صدق می‌نماید؛ یعنی اگر یک محتوا از نظر بار علمی و موضوع محتوایی بسیار کامل و سطح بالا باشد اما به نکات کوچکی مانند نکات نگارشی و اشتباهات املایی توجه ای نکرده باشند سبب می‌گردد که کیفیت مقاله‌ای که نگارش کرده‌اید پایین بیاید و از نظر سایت یا مجله‌ای که با آن‌ها کار می‌کنید پذیرفته نگردد و رد شود.

اهمیت مقاله‌ نویسی انگلیسی

اهمیت مقاله‌ نویسی انگلیسی

هدف از آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی، به‌اشتراک‌گذاری مطالب علمی و پژوهشی به زبانی است که امروزه یک زبان پرکاربرد در جهان است تا بدین صورت کارشناسان و محققان، دانشجویان و اساتید دانشگاه و سایر نخبگان بتوانند از نتایج مقاله‌ای که شما نگارش کرده‌اید بهرمند شوند و در همین راستا از مقالات و مطالب شما در تحقیقات آینده نیز استفاده نمایند؛ بنابراین مهم‌ترین اهمیت مقاله‌ نویسی به زبان انگلیسی همین موضوع است.

اگر که قصد کردید که یک مقاله را به‌صورت انگلیسی نگارش نمایید و منتشر کنید، تصمیم بسیار خوبی را گرفته‌اید اما لازم است که بدانید شما قبل از منتشر کردن و نگارش یک محتوا به زبان انگلیسی لازم است که توانایی این را داشته باشید تا بتوانید مطالبی که نگارش می‌کنید را به‌درستی به زبان انگلیسی ترجمه و تبدیل نمایید.

مطالعه کنید
کسب درآمد از تولید محتوا معرفی روش های تضمینی و پولساز

در کل یعنی علاوه بر روان بودن مطلبتان باید بتوانید که مفهوم اصلی و بار علمی آن را که جزع هدف اصلی مقاله‌تان است را به‌درستی به زبان انگلیسی در بیاورید. به‌طوری‌که فردی که محتوای شما را مطالعه می‌کند بتواند به‌راحتی منظور و حرف اصلی نویسنده را درک نماید. البته به یاد داشته باشید که چارچوب اصلی محتوایی را از بین نبرید و از اشتباهات مکرر کلمات نگارشی و گرامری، همچنین رعایت‌نکردن پاراگراف‌بندی و نکات این‌چنینی بپرهیزید که دچار شدن به این اشتباهات سبب می‌گردد ارزش مقاله‌‌ای که نگارش کردید زیر سؤال برود و شایستگی آن کاهش یابد.

قبل از آغاز آموزش مقاله نویسی به زبان انگلیسی لازم به ذکر است که شما میتوانید تولید محتوا خود را در صفحه سفارش تولید محتوا متنی سایت از طریق فرم ثبت سفارش کنید. در تکمیل محتوای این مقاله بهتر است سایت مرجع را نیز بخوانید.

آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی برای مجلات معتبر خارجی

آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی برای مجلات معتبر خارجی

اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقمند است مطالبی که نگارش می‌کند در سایت‌های معتبر خارجی و همچنین مجلات چاپ شود و منتشر گردد، ناچار هستید که مطالب را به‌صورت زبان انگلیسی بنویسید و منتشر نمایید. انتشار کردن حتی یکی از مقالات شما در چنین سایت و مجلات معتبر، می‌تواند برای شما یک رزومه عالی و یا حتی اعتباری بسیار در برداشته باشد.

زیرا که این یک موفقیت محسوب می‌گردد و اگر قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج کشور را داشته باشید، بدین‌گونه منتشر شدن محتواها و مقاله‌هایتان برایتان مانند یک شانس و بلیط لاتاری عمل خواهد کرد و می‌تواند مسیرتان را هموار کند.

حال که متوجه شده‌اید منتشر شدن مقاله‌هایتان در این مجلات و سایت‌های معتبر، برایتان چه شگفتی‌های در پی خواهد داشت، باید بدانید که چگونه کاری کنید که مطالبتان منتشر گردد. برای این کار لازم است که قالب و فرمت سایت و مجله‌ای که قصد دارید محتوایتان در آنجا به اشتراک گذاشته شود را برسی نمایید.

این کار به شما کمک خواهد کرد که محتوایی مخصوص آن مجله/سایت تولید کرده و بدین صورت شانس قبولی و پذیرفته شدن محتوایتان را بیشتر نمایید؛ بنابراین آشنایی با فرمت و قالب‌های مقاله‌ نویسی را جدی بگیرید و حتماً قبل از نوشتن مقاله انگلیسی موردنظر، به آن توجه داشته باشید. این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخورد دار است و لازم است که حتماً رعایت گردد.

اصول مهم مقاله‌ نویسی انگلیسی

اصول مهم مقاله‌ نویسی انگلیسی

نوشتن مقاله به زبان انگلیسی، تنها در نکاتی که در بالا ذکر کردیم مانند رعایت کلمات نگارشی و گرامری و یا ترجمه‌ی درست و روان انگلیسی، خلاصه نمی‌شود و این موضوع یک‌سری اصول خاص و مختص به خود را دارد که رعایت آن برای مقاله‌ نویسی انگلیسی، از واجبات است.

درواقع یک مقاله‌ی باکیفیت و معتبر باید برای خواننده سرشار از جذابیت و کنش باشد. مخصوصاً در ابتدای مقدمه‌ی مقاله، زیرا ۹۰ درصد افراد با مطالعه‌ی ابتدای مقاله‌ی تصمیم می‌گیرند که تا آخر مقاله را مطالعه کنند یا خیر

هر مقاله دارای سه دسته اصلی است که این ۳ بخش می‌توانند کل مقاله را تشکیل دهند که عبارت‌اند از:

  • مقدمه محتوا
  • بدنه متن
  • نتیجه‌گیری

 بخش اول یا همان مقدمه به دیده‌شدن هرچه بیشتر محتوای شما کمک می‌کند، بنابراین باید در همان ابتدای کار محتوایی تولید کنید که به‌یادماندنی و جذاب باشد.

البته سعی کنید بخش مقدمه را به طور چکیده‌طور آماده نمایید که برای مخاطب خسته‌کننده نشود و کنجکاوی ارضا نشدنی برای خواندن ادامه محتوا داشته باشد. قسمت بعدی یعنی بدنه و یا متن اصلی، موضوع و ساختار کلی مقاله را مشخص می‌سازد و بار علمی محتوا معمولاً در این بخش قرار دارد؛ درواقع همین حالا که شما در این بخش دارید این متن را مطالعه می‌نمایید، در اصل در بخش بدنه قرار دارید.

در آخر هم که می‌رسیم به نتیجه‌گیری اصلی مقاله در این بخش چکیده‌ای کلی از محتوای مقاله را در آنجا می‌گنجانیم و شرح می‌دهیم. معمولاً سعی می‌شود که در پایان مقاله نیز منظور را با بیانی کوتاه‌تر و به شکل خلاصه‌وار مطرح کنیم.

البته لازم است که بدانید تمام بخش‌های مقاله، به این ۳ بخش خلاصه نمی‌شوند و یک مقاله حرفه‌ای خوب، شامل چندین بخش دیگر مانند آمار، منابع و فهرست‌نویسی نیز می‌باشد. این موارد، هرکدام به نوبه خود مهم هستند و می‌توانند برای خواننده مقاله ارزشمند باشند.

مطالعه کنید
ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی، سئو و بازاریابی محتوایی متحول می‌شود؟

به‌خصوص، قسمت فهرست مقاله که باید بادقت نوشته شود زیرا بسیار مهم است. ازآنجایی‌که اکثر افرادی که مقاله را مطالعه می‌کنند برای درک بهتر موضوع، قبل از مطالعه، لیست فهرست تیتر‌های مقاله را مرور می‌کنند و علاوه‌برآن دانشگاه‌ها بسیار بر روی این موضوع تاکید دارند بنابراین، رعایت اصول فهرست گذاری در مقاله‌ نویسی انگلیسی بسیار مهم است.

همچنین رعایت اصول فهرست‌نویسی از موضوعاتی است که در کلاس‌های آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی به آن پرداخته می‌شود.

آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی

اگرچه شاید نوشتن مقاله‌ نویسی به زبان انگلیسی، برای فارغ‌التحصیلان انگلیسی یا دانشجویان این رشته کار سختی به نظر نرسد، اما بااین‌حال نوشتن مقالات انگلیسی در مقایسه با نگارش مقاله‌های فارسی بسیار سخت‌تر و تخصصی‌تر است و نیاز به مهارت‌های ویژه دارد.

برای حرفه‌ای‌تر شدن در مقاله‌ نویسی انگلیسی، لازم است که ما آموزش، تجربه، تمرین و مهارت‌های زبانی را دارا باشیم. اگر که می‌خواهید مقاله‌هایتان در مجلات مختلف منتشر گردد لازم است که به اصول مقاله‌ نویسی که در بالا برایتان شرح دادیم، مسلط باشید.

بهتر است این موضوع را بدانید که هرسال تعداد بسیار زیادی مقاله انگلیسی نوشته می‌شود و به مجلات متفاوت و سایت‌ها ارسال می‌گردد اما به دلیل وجود اشکالات بسیار زیاد در ترجمه‌ها، قواعد و اشتباهات گرامری، پذیرفته نمی‌شوند و برگشت می‌خورند. این موضوع برای افرادی که مقاله‌ها را نگارش کردند و وقت و هزینه‌ی خود را ازدست‌دادن بسیار ناراحت‌کننده می‌باشد.

زیرا آن‌ها زحمات و انرژی بسیاری را روی مقاله‌های خود می‌گذارند و وقتی به نرسند تا مدت‌ها ناراحت خواهند بود. این مسئله علاوه بر لطمه‌ی روحی باعث ازدست‌رفتن زمان که یک سرمایه‌ی معنوی محسوب می‌شود نیز می‌گردد.

البته ناگفته نماند که این موضوع سبب می‌شود تا نویسندگان با کاهش اعتمادبه‌نفس روبه‌رو گردند؛ بنابراین پیشنهاد می‌گردد تا زمانی که از کیفیت و مناسب بودن محتواهایتان، اطمینان حاصل نکردید، آن‌ها را به مجلات و سایت‌ّها ارسال نکنید.

هزینه مقاله‌ نویسی انگلیسی

هزینه مقاله‌ نویسی انگلیسی

سؤالات بسیار متعددی در این زمینه از ما پرسیده می‌شود که تصمیم بر آن شد که در این بخش از مقاله، درباره‌ی هزینه مقاله‌ نویسی انگلیسی صحبت نماییم. همان‌طور که پیش‌تر گفته شد مقاله‌ نویسی انگلیسی، تخصصی‌تر و دارای مهارت ویژه‌تری است؛ بنابراین کاملاً واضح است که هزینه‌ی مقالات فارسی با انگلیسی متفاوت می‌باشند و تعرفه‌های مقالات انگلیسی بیشتر است.

البته هزینه‌ها به چند موارد بستگی دارد برای مثال ما افراد مبتدی و حرفه‌ای را داریم که در زمینه‌ی تولید محتوا به‌صورت انگلیسی در حال فعالیت هستند، کاملاً پیداست که این دو فرد هزینه‌ی یکسانی برای مقالات انگلیسی نخواهند گرفت.

به این موضوع توجه داشته باشید که هرچه در زمینه‌ی مقاله‌ نویسی انگلیسی، مهارت بیشتری داشته باشیم و به عبارتی دیگر در آن حرفه‌ای‌تر باشید، هزینه‌ی بیشتری را خواهید کرد؛ برای همین خوب است که از همین‌الان به آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی بپردازید تا با تمرین‌کردن مکرر و نوشتن‌های زیاد بتوانید که به فردی ماهر در این زمینه تبدیل شوید.

همان‌طور که گفته شد برای قیمت‌گذاری مقاله‌های انگلیسی، حتی به طور تقریبی نیاز است که یکسری معیار‌ها را دانسته و از آن طریق بر روی مقاله، قیمت مناسب تعیین نماییم.

5 گام اصولی برای یک مقاله انگلیسی خوب

5 گام اصولی برای یک مقاله انگلیسی خوب

حتماً تا اینجا کار به طور کامل توانستید که با مقاله‌ نویسی انگلیسی یک آشنایی کلی داشته باشید، حال در این بخش از مقاله، می‌خواهیم درباره‌ی ۵ گام اساسی که برای یک مقاله انگلیسی خوب، استفاده می‌شود را با شما به اشتراک بگذاریم.

زیرا بسیاری از شما عزیزان مسلط به زبان انگلیسی هستید اما توانایی نوشتن مقالات را به‌صورت انگلیسی ندارید و خیلی برای خودتان این کار را سخت می‌نمایید. در ادامه توضیحاتی برایتان قرار می‌دهیم که در ابتدای کار می‌تواند به شما در نوشتن مقاله انگلیسی باکیفیت، کمک نمایید.

مقاله خود را به طور کامل بشناسید و برسی کنید.

مقاله خود را به طور کامل بشناسید و برسی کنید.

این بخش ممکن است برایتان بسیار بدیهی و معمولی به نظر برسد، اما قبل از شروع نوشتن مقاله انگلیسی خود، باید دقیقاً بدانید که معلمتان از شما چه انتظاری دارد و چه می‌خواهد. مانند این است که شما بدانید که سؤال در امتحان از شما دقیقاً چه می‌خواهد؟ تا زمانی که متوجه نشوید سؤال از شما چه می‌خواهد.

مطالعه کنید
بازاریابی محتوا چیست؟ (Content Marketing) مراحل و اصول کانتنت مارکتینگ در سال 2022

نمی‌توانید که پاسخ درستی نیز به آن بدهید و نمره‌ی امتحانتان بسیار کم می‌شود و شما از این موضوع متعجب خواهید شد. در مقاله‌ نویسی انگلیسی نیز همین‌طور است اگر شما با موضوع محتوایتان ارتباط برقرار نکنید و نتوانید بشناسید، درواقع مطلبی غیرمرتبط را نگارش می‌کنید و این سبب می‌گردد که مقاله‌تان ارزش و اعتبار خود را از دست دهد.

بدین‌گونه قطعاً شما دچار ناامیدی و وحشت خواهید شد زیرا که زحمت بسیاری برای محتوایتان کشیده‌اید که بی‌ثمر باقی خواهد ماند.

اگر که از من بخواهید تا برای آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی به شما نصیحتی بکنم، نصیحت من این است که برای نگارش محتوای مقاله‌ی خود، زمان و وقت بگذارید. هرآنچه که لازم است و قبل از آن دبیر یا مدیر مجله/سایت به شما گفته است را در مقاله‌‌تان به کار ببرید و توجه نمایید.

حتماً از دستورالعمل‌ها و نکاتی که یک مقاله را باکیفیت می‌نماید استفاده نمایید. بدین‌گونه به طور حتم به شما قول می‌دهم که مقاله‌تان برگشت نخواهد خورد و یک مقاله‌ی بی‌نظیر خواهد شد.

همچنین یادداشت‌برداری و خلاصه کردن نکات کلیدی مرتبط با موضوع مقاله، می‌تواند برایتان مفید واقع گردد. وقت بگذارید و مشخص کنید که این مقاله دقیقاً چه چیز را از شما می‌‌خواهد که شما دقیقاً همان را نگارش کنید. البته اگر خودتان متوجه نشدید می‌توانید بپرسید و تحقیق نمایید این قطعاً بسیار بهتر از این است که مقاله‌ی خود را نگارش کنید اما بعد متوجه گردید که از اول تا آخر محتوایتان دچار مغالطه شده‌اید.

موضوع بدنه‌ی اصلی محتوا را انتخاب نمایید

موضوع بدنه‌ی اصلی محتوا را انتخاب نمایید

قطعاً پس از متوجه شدن درباره‌ی این‌که از شما چه چیزی خواسته شده، می‌توانید که شروع به نوشتن کنید. البته قبل آن‌وقتش است که درباره‌ی موضوعاتی که در آن دسته قرار دارد و شما می‌توانید راجع به آن بنویسید، انتخابی انجام دهید.

این کار می‌تواند کمی از وقتتان را بگیرد و در مواقعی کمی دلهره‌آور باشد. اما بهتر است که همیشه موضوعاتی را انتخاب کنید که بیشتر از همه به آن علاقه دارید و یا اطلاعاتتان راجع به آن بیشتر است. با درنظرگرفتن این دو مورد می‌توانید انتخاب درست و مناسبی را داشته باشید.

البته انتخاب کردن موضوعاتی جنجالی و بحث‌برانگیز نیز، می‌تواند بسیار جالب باشد زیرا حرف برای زدن در این مقالات بسیار زیاد است و می‌توانید محتوای بیشتری در مقاله‌تان تولید نمایید.

بهتر است که نگرانی نداشته باشید زیرا شما با انتخاب کردن موضوعات متفاوت می‌توانید که توانای نگارشتان را در موضوعات متفاوت برسی نمایید و متوجه شوید که در تولید چه نوع از دسته مقاله‌هایی بسیار عالی‌تر هستید و یا برعکس.

آیا میخواهید برای تبلیغات خود رپورتاژ آگهی نوشته و منتشر کنید؟ ما این کار را برای شما در صفحه تولید محتوا رپورتاژ آگهی انجام خواهیم داد.

تحقیق کنید این اصلی ترین مرحله است!

تحقیق کنید این اصلی ترین مرحله است!

بله حالا نوبتی هم که باشد نوبت اصلی‌ترین بخش مقاله‌ نویسی انگلیسی است، آن هم چیزی نیست جز‌ٰء تحقیق کردن! این مرحله بسیار گسترده است و تنها می‌توان راجع به این موضوع ساعتی را به توضیح‌دادن پرداخت؛ البته ما سعی می‌کنیم به‌صورت مختصر چکیده‌ای از مهم‌ترین مواردی که باید در این زمینه بدانید را برایتان بیان نماییم.

در واقع افراد، به روش‌های مختلف در مورد مقاله خود به تحقیق می‌پردازند. بااین‌حال، مهم این است که در حین حرکت سریع، شما بتوانید بر روی موضوع اصلی مقاله خود متمرکز بمانید. در نهایت شما باید مقاله‌ی خود را بنویسید و این برای خودتان بد خواهد شد که اگر در هنگام تحقیق، هیچ‌چیز را ننوشته باشید.

برخی از نکات کلیدی که باید هنگام انجام تحقیق بدانید عبارت‌اند از:

مرور کلی

مرور کلی

در هنگام برسی مرور کلی و بخش اول، نیازی به خواندن تمام مطالبی که در مورد موضوع مقاله شما نوشته شده است ندارید و یا بهتر بگوییم این کار غیرممکن است و حتی بسیار وقت‌گیر، به همین دلیل مطالب را با خیال راحت، سریع و مختصر بررسی نمایید.

یادگیرید که چگونه استدلال‌ها و نکات کلیدی را بدون نیاز به خواندن همه‌ی کلمات آن بخش ارائه دهید. این‌گونه می‌توانید برای خودتان یک چالش ذهنی نیز ایجاد کنید.

یافتن منابع معتبر

در بخش بعدی چیزی که لازم است شما بدانید این است که مطالبی را که تحقیق می‌کنید و می‌خواهید در مقاله‌تان به کار ببرید از یک منبع معتبر باشد. ممکن است شما مطالب بسیار زیادی باتوجه‌به موضوع مقاله‌ی خود پیدا نمایید اما قطعاً همگی آن‌ها درست نیستند و نمی‌توانید خودسر آن‌ها را در متنتان قرار دهید. سعی کنید که از منابع معتبر در آخر مقاله خود استفاده کنید. مانند ویکی پدیا و سایت‌های معتبر این‌چنینی جهان.

مطالعه کنید
نحوه نوشتن صفحه درباره ما [ نکات مهم در سال 2022 ]

توجه از اطلاعات

مرحله‌ی آخر توجه از اطلاعات یا همان برسی مطالب است. ممکن است شما در مقاله‌تان محتواهای بسیار و گوناگون را به کار ببرید که همه‌ی آن‌ها درست نباشند بنابراین در بخش آخر شما می‌توانید که یک برسی کلی بر روی مقاله داشته باشید و ایراد‌ها و مشکلات آن را برطرف نمایید و ویرایش کنید.

ویرایش کنید

ویرایش کنید

 زمانی که محتوای خود را نگارش کردید، زمانی را صرف کنید و به خود تبریک بگویید و افتخار نمایید. بعدازاین کار باید وقت بگذارید و محتوای خود را از نظر کلماتی و گرامری و نکات دستوری، ویرایش نمایید.

بدون ویرایش کردن قطعاً متنتان دچار مشکل خواهد شد و سریعاً رد می‌شود. حتی بزرگ‌ترین نویسندگان نیز در آخر کار، متن خود را از ابتدا تا پایان ویرایش می‌نمایند، زیرا به این باور دارند که ممکن است کلماتی از چشمشان رد شده باشد یا به عبارتی همان خطای دید سبب شود که آن‌ها گاهی دچار غلط در کلمات شوند.

سخن پایانی

سخن پایانی آموزش مقاله نویسی انگلیسی

 شما با فراگیری آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی، می‌توانید که به‌صورت حرفه‌ای و اصولی، برای مجلات و سایت‌ها، محتوا تولید نمایید و از آن طریق به درآمد دست‌یابید. حتی در کشور خودمان ایران نیز، برخی از کسب‌وکارها به افرادی نیازمند هستند که مقاله‌های انگلیسی روان را نگارش نمایند، تا بتوانند در سایت‌ها خود بارگذاری نمایند.

همچنین توجه داشته باشید که اگر خودتان مقاله‌ای تدوین و نگارش کرده‌اید و مایل هستید که آن را به زبان انگلیسی ترجمه کنید، با آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی به راحت‌ترین روش ممکن می‌توانید که این کار را اصولی و مناسب انجام دهید.

حتی اگر شما تسلط کافی بر روی زبان انگلیسی داشته باشید نیز می‌توانید آموزش مقاله‌ نویسی انگلیسی را فرا‌گیرید تا در مدت‌زمان کن بتوانید از این راه، به کسب درآمد برسید. افراد بسیار زیادی در کشور هستند که به زبان انگلیسی حتی به طور حرفه‌ای مسلط هستند اما نمی‌توانند که خود جملاتی را تولید نمایند و آن را به شکل مقاله‌ نویسی انجام دهند.

بنابراین برای این افراد تنها آموزش و تمرین است که مؤثر است. ممنونیم که مارا تا پایان این مقاله، همراهی کردید و امیدواریم که مطالبمان برایتان مفید واقع شده باشد.

سوالات متداول

آیا همه‌ افراد که انگلیسی مسلط هستند یک مقاله نویس انگلیسی هستند؟

خیر این دو به یکدیگر مرتبط نیستند. مثل این می‌مونه ک ما فارسی بلد هستیم پس همه‌ی ما تولید محتواگریم؟ خب قطعا خیر

هزینه مقاله نویسی انگلیسی بیشتر است؟

بله زیرا فردی که مقاله را به صورت انگلیسی نگارش می‌کند یک پله از کسانی که مقاله را به صورت فارسی نگارش می‌کنند بالاتر هستند به همین دلیل هزینه مقالات انگلیسی بیشتر است و درآمد آن‌ها نیز به طبع بیشتر خواهد بود.

ساختاری کلی مقالات شامل چه چیزی است؟

شامل عنوان، مقدمه، بنده اصلی، نتیجه‌گیری می‌باشد.

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه‌ها

میترا مستوفی

آموزش مقاله نویسی انگلیستون حرف نداشت خسته نباشید

هادی عظیمی

درود بر شما میترا جان خوشحالیم که براتون مفید بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *