هادی عظیمی + بیوگرافی و رزومه هادی عظیمی

?>

در این صفحه با مهندس هادی عظیمی موسس کاپاتیم و بیزنس های داخلی کاپاتیم آشنا خواهید شد. هادی عظیمی در سایت آموزش کسب درآمد اینترنتی خود اقدام به انتشار کتاب آموزش کسب درآمد اینترنتی کرده است. همچنین دوره های مختلف آموزشی در دسته بندی های سئو، برنامه نویسی، طراحی و فروش نیز در سایت در دسترس می‌باشد. در ادامه متن مصاحبه مهندس هادی عظیمی با روابط عمومی کاپاتیم را خواهید خواند.

هادی عظیمی کیست؟

در جواب به این سوال باید بگویم که من هادی عظیمی خودم را شخصی می‌بینم که سالها برای بودن در مسیر درست تحقیق کرده است. در واقع سال های گذشته بنده به یادگرفتن و تجربه کردن سپری شد. من از دوران کودکی به تکنولوژی علاقمند بودم؛ به طوری که دلیل شب بیداری های من تنها می توانست موضوعی در حوزه تکنولوژی باشد. اگر قرار بود کاری را انجام دهم دیگر نمیخوابیدم تا زمانی که تمام شود! منظور من این نیست که کار خوبی می کردم، من هرآنچه که بودم را بیان می‌کنم. 22 سال دارم و کارمندانم به من می گویند کمی بزرگتر به نظر می رسم!

هادی عظیمی در حوزه فناوری چگونه آموزش دید؟

درمورد آموزش باید بگویم که من منتظر الهام شدن یک علم نبودم و یا اینکه شخصی از نزدیکان من تصمیمی برای ارتقا سطح علمی من در حوزه مورد علاقه ام نداشت. من فقط میخواستم، میخواستم که هادی عظیمی بهترین نسخه خودش و همان شخص رویا هایش باشد. برای همین بود از هیچ چیزی برای یادگرفتن در حوزه مورد علاقه ام کوتاه نمی‌آمدم.

زمانی که من میخواستم از کامپیوتر ها و چگونگی کارکرد آنها یاد بگیرم، در سنی بودم که افراد هم سن من علاقه بیشتری به یک گل کوچیک در کوچه تا چنین موضوعی داشتند! اما دیگران دلیلی بر نرسیدن به رویا های من نباید میشدند. به همین دلیل مطالعه، تماشا و قرار گرفتن در موقعیت آموزشی از سن کم تنها راه یادگیری من شد. قطعا این علاقه و انجام این دسته از کار ها برای آموزش باعث شد من دوستان خودم را از دست بدهم. یادگرفتن یک علمی که علاقمندان کمی در دورانی از گذشته داشت باعث تنهایی من شد.

امروز هادی عظیمی در چه چیزی خبره است؟

هیچ چیز؛ چرا اینگونه گفتم؟ زیرا غرور و شکست فاصله ای با هم ندارند. من میگویم بهتر است سوالتان را اصلاح کنید و بپرسید هادی عظیمی چه خدمتی می‌کند؟ حال می توانم کامل تر پاسخ دهم. در حقیقت امروز من و تیمم توانایی برند سازی، طراحی سایت و اپلیکیشن، ساخت پلتفرم های آگاهی بخش و تبلیغاتی، تولید محتوا اختصاصی با هدف بازاریابی، افزایش فروش و خلق مشتریان ثابت، کارآفرینی و ایجاد زمینه ای برای کسب درآمد اینترنتی را داریم.

اگر خودم بخواهم یک جمله برای خدمتی که تمایل دارم ارائه کنم بگویم، این است: “من هادی عظیمی، می‌خواهم برای شما خلق ثروت کنم!” حقیقت این است که به شدت در زمینه خلق ثروت و انواع حوزه های مختلفی از تکنولوژی و رابطه میان این دو با یکدیگر تحقیق کرده ام کتاب ها خوانده ام و لحظات تجربه کرده ام که گمان می کنم بهتر است من کسی باشم که دانسته های خود را برای دیگران منتقل کرده باشم.

خدمات تیم شما چند دسته است؟

دسته اول کارفرمایان بسیار حرفه ای می باشد که برای برند سازی، توسعه کسب و کار خود و تولید محتوای اختصاصی با ما تماس گرفته و سفارش ثبت می کنند. اما دسته دوم شرکت های دیجیتال مارکتینگی می باشند که فاقد تیم تولید محتوای حرفه ای هستند، این شرکت ها با ما برای تولید محتوای مشتریانشان قرار داد می بندند. دسته دوم به دلیل تعداد زیاد نویسندگان حرفه ای ما اقدام به این کار می کنند. دسته سوم دانشجویان دوره های ما و کارمندان ما می باشند. تصور کنید اشخاص پس از گذراندن دوره های آموزشی کسب درآمد هادی عظیمی مستقیم وارد بازار کار می شوند و شروع به خلق ثروت می کنند. بدون محدودیت سنی صرفا با توجه به توانایی های اشخاص همه از محتوا های آموزشی ما استفاده می کنند و سپس در صورت تمایل می توانند کار پر درامد خود را آغاز کنند.

راه های استفاده از خدمات تیم شما چیست؟

اگر می خواهید برای ثبت سفارش تولید محتوا، طراحی سایت و… اقدام کنید بهتر از وارد صفحه خدمات تیم هادی عظیمی شوید. اما اگر تمایل دارید دور های آموزشی ما را خریداری کرده و آموزش ببینید بهتر است وارد فروشگاه اینترنتی هادی عظیمی شوید.


پرفروش ترین محصولات

آخرین پست های آموزشی