کسب درآمد از روبیکا رایگان [ صفر تا صد ]

?>

کسب درآمد از روبیکا یکی از مسائلی بود که قصد داشتیم پیش‌تر برایتان بازگو نماییم اما تاکنون فرصتی مناسب پیش نیامده‌بود. بنابراین تصمیم بر این شد که امروز از سیستم کسب درآمد از روبیکا شما را مطلع کنیم و راهکار‌هایی را بیان نماییم که دانستن آن‌ها می‌تواند کمک بسیاری به شما در زمینه‌ی به درآمد رسیدن نماید. درواقع اپ‌های بسیاری در ایران امروزه استفاده می‌گردد که از پر استفاده‌ترین‌های آن تلگرام واینستا را می‌توان نام برد؛

اما افراد ایرانی نیز سعی کردند که بتوانند اپلیکیشنی را تولید نمایند که در زمینه‌ی خودش خوب عمل نماید و نیازهای مردم را برطرف نماید و می‌توان گفت که خوب نیز عمل کرده است. درواقع یکی از بهترین و بزرگ‌ترین اپ‌های حال حاضر ایرانی که متعلق به خود ایرانیان است، روبیکا نام دارد. این اپ بتازگی در اپدیت‌های اخیر خود قابلیت جدیدی را در این برنامه اضافه کرده است که شما می‌توانید با استفاده از آن درآمد داشته باشید. در ادامه بیشتر درباره‌ی سیستم کسب درآمد از روبیکا را برایتان بازگو خواهیم کرد، ممنون خواهیم شد تا پایان مقاله با ما در سایت هادی عظیمی همراه شوید.

کسب درآمد از روبیکا، ماهی چقدر؟

بهترین های روبیکا در بد ترین شرایط ماهی 3 میلیون تومان درآمد از روبیکا دارند انتظار میرود شما نیز بتوانید با تاسیس کانال و تولید محتوا به این درآمد برسید.

بهترین روش برای کسب درآمد از روبیکا چیست؟

هیچ پاسخ یکسانی برای این سوال وجود ندارد، زیرا بهترین راه برای کسب درآمد از روبیکا به مهارت ها، علایق و اهداف فردی شما بستگی دارد. با این حال، در اینجا چند استراتژی وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید:

ایجاد و فروش محصول یا خدمات دیجیتال: اگر استعداد یا تخصص در زمینه خاصی مانند طراحی گرافیک، توسعه وب یا بازاریابی آنلاین دارید، می توانید خدمات خود را به کاربران روبیکا ارائه دهید. از طرف دیگر، می‌توانید محصولات دیجیتالی مانند کتاب‌های الکترونیکی، دوره‌ها یا نرم‌افزار را ایجاد و بفروشید.

محصولات وابسته را تبلیغ کنید: اگر مخاطبان زیادی در روبیکا دارید، می‌توانید با تبلیغ محصولات یا خدمات دیگران از طریق بازاریابی وابسته کسب درآمد کنید. این شامل به اشتراک گذاری یک پیوند وابسته منحصر به فرد است که کاربران را به سمت یک محصول یا خدمات هدایت می کند و از هر فروش ناشی از آن پیوند، کمیسیون دریافت می کند.

ارائه محتوا یا خدمات ممتاز: اگر محتوا یا خدمات ارزشمندی دارید که می‌توانید منحصراً به مشترکین روبیکا ارائه دهید، می‌توانید برای دسترسی به این محتوا هزینه اشتراک یا پرداخت یک‌باره دریافت کنید. این می تواند شامل مواردی مانند دسترسی انحصاری به یک گروه یا کانال روبیکا، مربیگری یا مشاوره شخصی، یا محتوای ممتاز مانند ویدیوها یا وبینارها باشد.

شرکت در هدایای ایردراپ یا ارزهای دیجیتال: برخی از گروه‌ها یا کانال‌های روبیکا ممکن است ایردراپ یا هدایای ارزهای دیجیتال یا سایر دارایی‌های دیجیتال را ارائه دهند. با شرکت در این هدایا، به طور بالقوه می توانید مقدار کمی پول به دست آورید، اگرچه مهم است که احتیاط کنید و فقط در پیشنهادات قانونی شرکت کنید.

مطالعه کنید
کسب درآمد از متاورس [صفر تا صد] آموزش خرید زمین در متاورس

در نهایت بهترین راه برای کسب درآمد از روبیکا به مهارت ها و شرایط منحصر به فرد شما و همچنین نیازها و علایق مخاطبان شما بستگی دارد. ممکن است برای یافتن روشی که برای شما بهترین کار را انجام می دهد، آزمایش و آزمون و خطا لازم باشد.

اپ روبیکا چیست؟

اپ روبیکا چیست؟

لازم است قبل از شرح دادن موضوعات بیشتر درباره‌ی کسب درآمد، ابتدا به طور کلی یه آشنایی با برنامه روبیکا داشته باشیم؛ زیرا ممکن است بسیاری از افراد هنوز از وجود این برنامه مطلع نباشند. برنامه روبیکا یک اپلیکیشنی است که اگر در نگاه اول آن را ببینید متوجه خواهید شد که گویا ترکیبی از برنامه‌های تلگرام و اینستاگرام است. حال شاید بگویید چرا این چنین تشبیهی؟ زیرا که در تلگرام امکان ساخت گروه و کانال وجود دارد و همچنین در اینستاگرام بخش‌هایی مانند صفحه شخصی و ویترین وجود دارد که شما می‌توانید این موارد را در اپ‌ روبیکا بیابید. درکل روبیکا اپ خاص با کاربرد متفاوت نیس و تقریبا مانند برنامه‌های دیگر ساخته  شده است. جالب است که بدانید در سال‌های اول با تبلیغات گسترده‌ای که انجام شد اپلیکیشن روبیکا بسیار سر و صدا کرد.

سایت: https://rubika.ir

دانلود از مایکت: https://myket.ir/app/app.rbmain.a

بنابراین با این توضیحاتی که در زمینه روبیکا بیان کردیم می‌توانید متوجه گردید که این اپ یک اپ همه‌کارست و قابلیت‌های بسیاری را دارا می‌باشد. اگر بخواهیم برخی از ویژگی‌های برنامه روبیکا را بیان نماییم باید به: لایو، پوشش دهی فیلم و سریال، سیستم کسب درآمد، ساخت کانال و گروه‌ها، ایجاد صفحه شخصی و …  اشاره نماییم. همانطور که در ابتدا برایتان بازگو کردیم، اپ روبیکا انگار قصد داشته که دو اپلیکیشن دیگر مانند تلگرام و اینستا را در خود داشته باشد و از اهداف اصلی روبیکا می‌توان به همین موضوع پرداخت.

نقاط قوت اپلیکیشن روبیکا

نقاط قوت اپلیکیشن روبیکا

قطعاً الان شما یک ذهنیت هرچند کم را از برنامه‌ روبیکا دارید، برای همین در ادامه به نقاط قوت و ضف اپ خواهیم پرداخت که عبارتند از:
•  لذت بردن از تجربه شبکه‌های اجتماعی و امکانات دیگر در یک برنامه به صورت کامل
• خرید و پرداخت راحت در کنار امنیت
• سرعت بسیار زیاد اینترنت‌های داخلی در برنامه روبیکا
• کم مصرف شدن اینترنت برای افراد
• وجود قابلیت و مزایای بسیار خوب و کاربردی
• سطح امنیت بالا و پیگیری پشتیبانان اپ روبیکا در ۲۴ ساعت روز
• وجود طرح‌های اختصاصی و ویژه

نقاط ضعف اپ روبیکا

نقاط ضعف اپ روبیکا

• وجود تبلیغات زیاد در اپ
 • لازم به پرداخت هزینه‌هایی برای استفاده از قسمت فیلم و سریال های ایرانی درحال پخش
• عدم وجود نایت‌مود
• وجود برخی از آیکن‌های تکراری
• سایز کوچک فونت نوشته‌ها  و برخی باگ‌ها
• کم بودن قابلیت‌های تنظیمات اپ

درآمد بیشتری از روبیکا نیاز دارید؟ فکر نمیکنید شاید بتوانید سریعتر و بیشتری از راه هایی دیگر به درآمد برسید؟ تولید محتوا را بیاموزید. پس از شروع تولید محتوا همانند نویسندگان پلتفرم تولید محتوا هادی عظیمی که از صفحه سفارش تولید محتوا متنی برای سایت درآمد دارند به درآمد خواهید رسید. برای توضیحات کامل در این حوزه کسب درآمد از تولید محتوا را بخوانید.

مطالعه کنید
چگونه در خانه پول در بیاوریم؟

نحوه کسب درآمد از روبیکا

بعد از توضیحات لازم که راجب این برنامه برایتان شرح دادیم، به بخش اصلی و موضوع مقاله یعنی نحوه کسب درآمد بالا از روبیکا می‌پردازیم. 

در ابتدای ورود به اپ روبیکا با 4 بخش اصلی روبیکا مواجه میشویم که شامل ویدئوگرد، کسب درآمد ، فیلم و سریال و روبی کلاس(بخش اضافه شده جدید مختص دانش آموزان) هستند .بنا به موضوع مقاله برروی گزینه کسب درآمد کلیک میکنیم . 2 روش کسب درآمد از روبیکا اعم از درآمد از پیامرسان(درآمد از انتشار محتوا) و روبینو (درآمد از اشتراک گذاری عکس و فیلم ) را یادآوری میکند .

مقدار درآمد اتومات درنظرگرفته شده برای هر کاربر جدید روبیکا 0 است و حداقل درآمد جهت تسویه حساب روبیکا با کاربر مبلغ 200000 ریال است که پس از کسب درآمد از روبیکا از سمت افراد متخصص روبیکا به کاربر پرداخت خواهد شد .

بخش درآمدزایی روبیکا قطعاً با هدفی ساخته شده است که این هدف درواقع تولید محتوای سالم و درآمدزایی برای صاحبان سایت و کانال است. راه‌اندازی کسب درآمد از برنامه روبیکا سبب می‌شود که جریان رشد اقتصادی در کشور بهتر گردد و افراد بتوانند از این شرایط برای بیشتر کردن درآمد خود استفاده نمایند. اگر بخواهیم که به طور کلی نحوه کسب درآمد را برایتان باز نماییم باید ابتدا آن را به دو بخش تقسیم نماییم.

کسب درآمد از روبیکا به صورت مستقیم و واضح

در ادامه لازم است بدانید کاربران به دو صورت می‌توانند که به درآمد برسند که در ادامه برایتان خواهیم گفت:

ابتدا می‌توانند پیج و صفحه شخصی مناسب خود را در قسمت روبینو روبیکا فعال نمایند و راه‌اندازی کنند که درواقع این‌کار نیاز به زمان و صبوری دارد. البته اگر فردی الگوریتم‌های روبیکا را بلد باشد و به محتوای پیج خود توجه داشته نماید قطعاً نتیجه‌ی بهتری دریافت خواهد کرد و از همین‌رو پیشرفت چشم‌گیری می‌نماید. به طور کل این روش مانند روش درآمد زایی در اینستاگرام می‌باشد با این تفاوت که در اینستا قطعاً فروش و مخاطبان فعال بیشتری خواهید داشت و این موارد در اپ روبیکا درصدش کمتر می‌باشد.

در روبیکا نیز میتوانید پست هایی را به اشتراک بگذارید و همچنین دنبال کننده ها و دنبال شونده هایی را داشته باشید که در صورت رضایت از محتوای شما آن را پسندیده و صفحه شما را دنبال خواهند کرد . البته هنوز برخی قابلیت های اینستاگرام نظیر پیشنهاد پیج های مشابه شما به کاربر وجود ندارد که به احتمال زیاد در آینده نزدیک این امکان نیز فراهم خواهد شد.

در روبینو شما میتوانید تمامی اطلاعات خود اعم از بیو ، نام کاربری و ادرس ایمیل خود را تغییر دهید و البته لینکی بنام لینک روبینو مختص پیج شما ساخته خواهد شد که میتوانید آن را برای دوستان و مخاطبان خود خارج از محیط روبیکا ارسال کنید و آنها را دعوت به تماشای محتوای پیج خود نمایید.

مطالعه کنید
راه های کسب درآمد از اینترنت برای نوجوانان [رایگان] در سال 1401 و 2022

کسب درآمد از روبیکا به صورت غیر مستقیم و پنهان

قدم دوم برای به درآمد رسیدن این است که یک کانال با محتوای مناسب بسازید و سعی کنید که درآن تعامل داشته باشید و محتوای خوبی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. این روش مانند روش تلگرام است و بسیار مفید و مناسب است و شما باید در این روش، سعی داشته باشید که ممبر و عضو کانال خود را بیشتر نمایید به صورتی که ویو مناسب را دریافت کنید.

و اگر تبلیغات درون برنامه ای انجام دهید باعث افزایش مخاطبان کانال خود و به طبع افزایش درآمد خود از کانال میشوید .

هرچند تمامی این فعالیت های زمانی ارزشمند و قابل دستیابی است که بصورت مستمر و هدفمند صورت گرفته و باعث جلب رضایت مخاطبان و کاربران شود .که در نتیجه داشتن استمرار در این زمینه سبب رشد و بهبود اعضای کانال و همچنین طی کردن مراحل کسب درآمد بصورت قانونی و تاییدشده توسط روبیکا است .

مشاهده میزان کسب درآمد از روبیکا

مشاهده میزان کسب درآمد از روبیکا

یکی از قابلیت‌های جالب و جذاب کسب در آمد از روبیکا این است که شما پنل شخصی خواهید داشت؛ که می‌توانید در آنجا میزان درآمد خود را مشاهده نمایید.  به طور کل درآمد به صورت ریال به شما نشان داده می‌شود و زمانی که به سقف مورد قبول تسویه رسید می‌توانید اقدام کنید.

خوب است که بدانید زمانی که شما دوستان، اقدام به دریافت وج می نمایید، کانال/پیج شما مورد بازبینی افراد کارشناس قرار می‌گیرد و اگر محتوای مناسب قرار گرفته باشد و از نظر اخلاقی، ملاک‌های جمهوری اسلامی ایرانی را زیر سوال نگذاشته باشد، پرداخت برای شما واریز می‌گردد. درغیر اینصورت قطعاً یا جریمه متحمل خواهید شد و یا به طور کل درآمدتان ۰ محسوب می‌شود. بنابراین به محتوای پیجی که می‌زنید بسیار توجه داشته باشید تا زحماتتان از بین نرود.

شما در بخش تنظیمات خود که در منوی اصلی قرار دارد می‌توانید وارد بخش پنل کسب درآمد شوید و در آنجا میزان درآمد کنونی خود را مشاهده کنید. برخی دوستان سوال پرسیدن که درآمد و میزان عدد آن چه زمان بروز می‌شود و برایمان قابل نمایش خواهد بود که باید گفت، حدود ۱۰ روز طول می‌کشد که اعداد درآمد شما برایتان اپدیت شود.

سخن پایانی

سخن پایانی

 اگر بخواهیم پیشنهادی دهیم تا بتوانید درآمد بیشتری را کسب نماید باید ذکر نماییم که لازم است شما روی محتوای پیج یا کانال خود متمرکز شوید. قطعاً اگر پیج داشته باشید و محتوای مناسب را در صفحه قرار دهید، بازخورد بهتری خواهید گرفت و مخاطبان بیشتر مشاهده می‌نمایند و فایل شما را دانلود می‌کنند که این‌ها قطعاً برای شما درآمد بیشتری را به همراه خواهد داشت. البته این موضوع به خلاقیت شما و ایده‌هایتان نیز بستگی دارد. اگر بتوانید نیاز‌های مخاطبان خود را شناسایی کنید یقینا می‌توانید بازخورد بهتری را دریافت نمایید. هینطور هر مقدار محتوای یونیک و تازه به مخاطبانتان انتقال دهید، برایشان جذابیت بیشتری خواهد داشت واین هم یکی دیگر از پیشنهاد‌های ما به شما برای بالا بردن درآمدتان است.

مطالعه کنید
کسب درآمد از بازی به تومان | معرفی چند بازی با درآمد ریالی

با سیستم کسب درآمد از روبیکا، شرایطی ایجاد شده است که شما بتوانید به‌آسانی با کمی وقت‌گذاشتن به درآمد برسید؛ بنابراین چرا از این فرصت استفاده نکنید؟ از این فرصتی که می‌تواند برایتان درآمد که مهم‌ترین چیز در زندگی امروزه است را رقم آورد. اگر شما کمی آموزش ببینید و وقت بزارید قطعاً می‌توانید کسب‌وکار کوچک خود را در اپ روبیکا، رشد دهید و به درآمد قابل قبولی برسید. امیدواریم که توضیحاتی که برایتان قرار دادیم، از نظرتان مفید بوده باشد.

سؤالات متداول

سؤالات متداول
بیشترین درآمد برای روبینو است یا پیام‌رسان؟

خب جواب به این سؤال بسیار سخت است و بستگی به میزان فعالیت و تعداد مشاهده و استقبال مخاطبانتان دارد. البته که در هر دو روش روبینو و پیام‌رسان شما می‌توانید به فعالیت بپردازید که این یک ویژگی مثبت محسوب می‌گردد.

چگونه درآمد کسب کنم؟

خیلی راحت ابتدا با داشتن یک هدف محتوایی شما می‌توانید با بارگذاری کردن آن‌ها به کسب درآمد برسید. البته  به ویو و مشاهد گران محتوای شما نیز این موضوع ربط دارد و در محاسبه درآمدی شما لحاظ خواهد شد.

چگونه درآمد برای من واریز خواهد شد؟

وقتی که به سقف موردنیاز پولتان برسد شما می‌توانید که درخواست واریزی داشته باشید و حتماً همکاران از لحاظ اولویت و قیمت و درآمد هر فرد، شروع به تسویه کردن حساب می‌کنند.

درآمد چگونه محاسبه می‌شود؟

درآمد در قسمت روبینو و پیج شخصی به صاحب  پیج و در مسنجر تعلق می‌گیرد و کسب درآمد از کانال هم به ادمینی که فایل را آپلود و بارگذاری می‌نماید می‌دهند. پس توجه نمایید که اگر می‌خواهید از کانال خود کسب درآمد کنید بهتر است که آپلود فایل‌ها را توسط کسی قرار دهیم که می‌خواهید به‌حساب او واریز گردد.

پیام‌های فورواردی هم برای ما درآمد محسوب می‌شوند؟

بله جالب است بدانید که هر مقدار محتوای شما جذاب‌تر و مناسب‌تر باشد و میزان فوروارد کردن آن بالا باشد، درآمدی که برای شما محاسبه خواهد بود بیشتر می‌گردد.

5/5 - (8 امتیاز)

دیدگاه‌ها

تقویم محتوایی چیست؟ معرفی ابزار و نمونه تقویم محتوایی

[…] موضوع تولید محتوا در سایت ما آموزش دیدید میتوانید در صفر تا صد کسب درآمد از روبیکا نیز موفق […]

درآمد طراحی سایت در ایران به چه شکل است؟

[…] تخصص کمی دارید آموزش کسب درآمد از روبیکا را […]

تولید محتوا برای کسب و کار اینترنتی چه اهمیتی دارد؟

[…] واقع شوید و جز انتخاب های اولیه مخاطبان قرار بگیرید. صفر تا صد کسب درآمد از روبیکا را از سایت هادی عظیمی بیاموزید تا بهترین مسیر را […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *