سفارش تولید محتوا انگلیسی [محتوا یونیک سئو شده زبان انگلیسی]

?>
سفارش تولید محتوا انگلیسی سئو شده و یونیک
سفارش تولید محتوا انگلیسی سئو شده و یونیک

آیا میخواهید برای سایت انگلیسی زبان خود محتوای با کیفیت و یونیک تولید کنید؟ مجموعه ما این کار را با کیفیت بسیار بالا در اسرع زمان محتوا های شما را تحویل خواهیم داد. سفارش تولید محتوا انگلیسی نکته تفاوت مجموعه ما این است که به صورت مستقیم با شما در ارتباط خواهیم بود. فرم بالا برای ثبت سفارش شما در اختیارتان قرار گرفته است. میتوانید از طریق فرم بالا سفارش را ثبت و پرداخت کنید با شما تماس گرفته خواهد شد تا عناوین و اطلاعات لازم دریافت شود و تولید محتوا آغاز شود. برای محتوا های فارسی نیز از سفارش تولید محتوا متنی استفاده کنید.

خدمات سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی

خدمات سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی

کسب‌وکارهای اینترنتی شکل نوین و مدرن دادوستدهای امروزی است. حالا دیگر اینترنت یکی از اعضای خانواده ماست. در کنار ما حضور دارد و در لحظه لحظه زندگی ما جاری است . حتی هنگام خواب  توی بستر،  ما هچنان با اینترنت و فضای مجازی در پیوندیم. اما بسیاری از افراد زیرک که در هر زمینه‌ای نهایت استفاده را می‌برند، توسعه شبکه‌های مجازی را به فال نیک گرفته‌اند. به دنبال مسیرها و میانبرهایی هستند برای معرفی اقدامات و فعالیت های اقتصادی خود و در نهایت رسیدن به منافع سرشار مالی.  

یکی از مسیرهایی که شبکه های اجتماعی طی می کند و کاربرانش را به سودهای هنگفت می‌رساند، سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی است . امروز قرار است در مورد اهمیت این موضوع و نکات طلایی که در این زمینه موجود است، با شما حرف بزنیم.

سفارش تولید محتوا سایت صنعتی

چرا سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی اهمیت دارد؟

چرا سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی اهمیت دارد؟

در عصر ارتباطات که با یک فشردن یک دکمه با ساکنین آن سوی کره زمین ارتباط پیدا می کنیم، لازم است ابزارهایی در اختیار داشته باشیم. سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی یکی از این ابزارهاست. شما قادر خواهید بود از این رهگذر، کسب‌وکار خود را به مخاطبان و کاربران خارجی که وب سایت شما را می بینند، معرفی کنید.

همچنین ، قادر خواهید بود، درباره کالاهای خود با آنها گفتگو کنید. این که محصولات شما چه ویژگی هایی دارد و با دیگر محصولات مشابه چه امتیازات و چه تفاوت هایی برخوردر است. این نوع فعالیت ها باعث می شود تا شکل درآمد شما کمی تغییر پیدا کند. درآمد ارزی درکنار پولی که در داخل و به صورت فروش حضوری بدست می آورید، قرار خواهد گرفت. بعد از مدتی ، شاهد خواهید بود سطح درآمد شما و منافعی که از این گذر به دست آورده اید، حیرت انگیز است.

سفارش تولید محتوا انگلیسی و امکاناتی که فراهم می کند

سفارش تولید محتوا انگلیسی و امکاناتی که فراهم می کند

چنانچه می خواهید در بازارهای داخلی و خارجی از اعتبار و ارزش جهانی برخوردار شوید، حتما به سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی فکر کنید. توسعه کاری شما با زبان های دیگر به ویژه انگلیسی که زبانی جهان شمول است، باعث بهبود برند شما می شود. شما با تولید محتوایی که به زبان انگلیسی تهیه شده است، خواهید توانست فعالیت های خود را از سطح داخلی بگذرانید و به سطح بین المللی ارتقاء دهید. مشتریان زیادی محصولات و کالاهای شما را خواهند دید و دایره ارتباطاتان گسترده تر خواهد شد. از طرفی با بدست آوردن یک ویترین جهانی به سود هنگفتی خواهید رسید و درآمد ارزی تان شما را تا سالها بیمه خواهد کرد.

اما اجازه بدهید، ببینیم تولید محتوا چیست و چرا سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی را باید جدی بگیریم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا چیست؟

محتوایی که ساخته می شود، به هر زبانی که باشد، تابع یک سری قوانین و نکات ظریفی است که در این زمینه محتوا را در چنته گرفته است. تولید محتوای خوب و قدرتمند که وب سایت شما را به خوبی در معرض دید قرار بدهد، نیازمند دانستن معلوماتی است. چنانچه فقط به نمایش گذاشتن محصول، هدف باشد؛ اما چیزی درباره دانش سئو ندانید، باید قید موفقیت را بزنید. کسی شما را در این هیاهوی مجازی که میلیون ها وب سایت اقتصادی در آن حضور دارند، نخواهد دید. در این همهمه بازار، که صدا به صدا نمی رسد، چنانچه قواعد این بازی را نشناسید و آن را به کار نگیرید، محکوم به شکست خواهید بود. حال باید دید این نکات چیست و با چه تمهیداتی می توان بدان دست یافت.

بسیاری از مختصات محتوای اصیلی که به زبان فارسی ، تولید می شود، برای محتوای زبان انگلیسی هم صدق می کند. نظیر نقش کلمات کلیدی، چگالی آن ، انتخاب نوع لحن تولیدات ، موضوعی که انتخاب می شود، و …. با این همه سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی دقیقا از همان الگوی ساخت محتوای به زبان فارسی تبعیت نمی کند. در ادامه به برخی از نکاتی که بین ساخته های محتوایی به زبان فارسی و انگلیسی مشترک است، اشاره می کنیم:

سفارش تولید محتوا سایت گردشگری

سئو بودن محتوا

سئو بودن محتوا

سئو یا Search Engine Optimization عملی است که در طی آن ، وب سایت بهبود حاصل می کند. هدف از سئو ، حضور وب سایت ما در رتبه های نخست نتایج موتورهای جستجو است. فرایند سئو دارای سه مرحله است: سئو داخلی، سئو فنی و سئو خارجی . سئو داخلی با بهبود عنوان مقاله و هدینگ1  Hکار خود را آغاز کرده و در طول مقاله باتوجه به قواعد سئو مراحل را پیش می‌برد. محتوای تولید شده چنانچه مطابق با قواعد سئو باشد، بوسیله موتورهای جستجو به آسانی درک خواهند شد. ساخت محتوا باید به گونه ای باشد که پاسخ مناسبی به همه سوالات کاربر بدهد. در سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی، آخرین آپدیت الگوریتم های گوگل در آن رعایت می شود.

خوانایی محتوا

خوانایی محتوا

متن محتوایی که نوشته می شود، باید از نظر خوانایی سالم و بی نقص باشد. به گونه ای که مخاطب از خواندن آن دچار گیجی و خستگی نشود. طول کلمات، اندازه پاراگراف ها، عناوین موضوعات و … همه به گونه ای است که خوانایی محتوا را بهبود می دهد.

سفارش تولید محتوا سایت پزشکی

برخورداری از لحن مناسب

برخورداری از لحن مناسب

در راهبرد ساخت محتوا، مخاطب شناسی از موارد مهمی است که یک تولیدگر محتوا باید به آن نظر داشته باشد. چه کسی قرار است مخاطب شما باشد، در چه محدوده سنی قرار گرفته است، نوع فعالیت و کسب و کاری که دارد چیست، کجا زندگی می کند و از چه فرهنگی برخوردار است. پاسخ همه این سوالات و بسیار سوالات دیگر شما را راهنمایی می کند تا مخاطب وب سایت خود را بشناسید. در سفارش تولید محتوا انگلیسی با توجه قرار دادن جنس، نوع فعالیت، سن و … محتوای انگلیسی ساخته و پرداخته می شود.

ویژگی های یک تولید کننده محتوا به زبان انگلیسی

ویژگی های یک تولید کننده محتوا به زبان انگلیسی

همانطور که می دانید، سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی، موضوعی کاملا حرفه ای می باشد. بویژه در شرایط امروز که همه فعالیت ها آنلاین هستند، بهترین و پرکشش ترین محتوای را به کاربران نمایش می دهد. از همین رو، برای ساخت محتوا به زبان انگلیسی باید بدانیم به چه کسی باید رجوع کرد. افراد بسیاری در زمینه تولید محتوا به زبان فارسی در حال فعالیت هستند. اما افرادی که سطح نوشتاری آنها در زبان انگلیسی بالا باشد، خیلی زیاد نیست. از همین رو لازم است برخی از صفات و ویژگی های یک تولید کننده حرفه ای محتوای به زبان انگلیسی را بشناسیم. در ادامه به برخی از  این ویژگی ها اشاره می شود:

چیرگی بر قواعد نگارش به زبان انگلیسی

چیرگی بر قواعد نگارش به زبان انگلیسی

نخستین ویژگی یک تولیدگر محتوا به زبان انگلیسی، سطح چیرگی او بر قواعد نگارشی است. یک تولید کننده محتوا به زبان انگلیسی می بایست به صورت حرفه ای با گرامر، کلمات و اصطلاحات رسمی و عامیانه، علائم نگارشی و … آشنایی داشته باشد.

حرفه ای بودن در زمینه سئو

حرفه ای بودن در زمینه سئو

از جمله مختصات یک تولیدکننده محتوا به زبان انگلیسی ، حرفه ای بودن او در زمینه سئو است. یک سازنده محتوای انگلیسی باید الگوریتم گوگل را بشناسد. با نحوه عملکرد ربات های گوگل آشنایی داشته و آپدیت های آن را دنبال کند. نویسنده و تولیدگر محتوا می بایست به گونه ای متن را به رشته تحریر در آورد که برای مرورگرهای موجود کاملا بهیه شده باشد.

سفارش تولید محتوا سایت فروشگاهی

در تولید محتوا با تجربه باشد

در تولید محتوا با تجربه باشد

برای اینکه بتوانید متن خوب و قابل فهمی برای وب سایت تان آماده کنید، به سراغ کسی بروید که سالها ترجمه کرده باشد. کسی که چندین پروژه را به انجام رسانده باشد و در این زمینه مبتدی نیست. چنانچه می توانید رزومه او را بررسی کرده  و از او نمونه کار بخواهید. در چنین شرایط با اطمینان خاطر بیشتری به تولید محتوا دست خواهید زد.

نویسنده ای که استخدام می کنید، وقت شناس باشد

نویسنده ای که استخدام می کنید، وقت شناس باشد

درسفارش تولید محتوا زبان انگلیسی، اصل را بر این گذاشته ایم که نویسنده نسبت به کارش متعهد باشد. در وقت مقرر کار را تمام کرده و پروژه را تحویل دهد.  تیمی که در اختیار دارید، باید با بالاترین کیفیت کار را به انجام برسانند. محتوای نوشتاری می بایست کاملا اصل و یونیک باشد و مشابه آن در جایی دیده نشود. کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند، با تمامی قواعد نوشتاری به زبان انگلیسی آشنا می باشند. این مترجمین،  سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی را بدون خطا انجام داده  و پروژه را سر وقت تحویل می دهند. تیمی که در اختیار گرفته اید، در نسبت با وضوح و روانی متن بسیار حساسیت به خرج می دهند. حتی در صورت امکان به تغییر، محتواهای نوشته شده همسو با سفارشی که گرفته اند، اصلاح و ویرایش می کنند. 

نرخ تولید محتوای انگلیسی چقدر تمام می شود؟

نرخ تولید محتوای انگلیسی چقدر تمام می شود؟

هزینه تولیدات محتوایی به عوامل بسیاری بستگی دارد؛ این که نوع مقاله و موضوع آن چیست. زبان محتوا، لحن آن و مواردی دیگر تعیین کننده قیمتهای تولید محتوا می باشند. همه این فاکتورها با هم محاسبه شده و خدمت مدیران سایت ارسال می شوند.

بستر مناسب برای انتشار محتوا

بستر مناسب برای انتشار محتوا

به منظور بالابردن اعتبار برند در شبکه های اجتماعی، باید دید کدام یک از آنها مناسب فعالیت اقتصادی شما هستند. اینستاگرام، یوتیوب، لینکدین یا … سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی باید متناسب با یکی از این کانال ها صورت بگیرد.

زبان انگلیسی یک زبان جهان شمول است و زبان دوم بیشتر مردم دنیاست بنابراین مهم است که محتوا در چه کانالی قرار می گیرد. برای این که بتوانید بهترین بستر را برای انشتار محتوای انگلیسی گزینش کنید، می بایست به این موارد توجه داشته باشید:

سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی مقرون به صرفه است؟ 

سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی مقرون به صرفه است؟

خوشبختانه یکی از مقرون به صرفه ترین راههای سرمایه گذاری سفارش تولید محتوا، زبان انگلیسی است. چرا که با کاربران بسیاری سر و کار خواهید داشت و به شکل مطلوبی فعالیت شما دیده خواهد شد. هر چه بهتر بازاریابی کنید، تعداد بازدیدکنندگان شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. این امر باعث می شود تا کوچکترین فعالیت شما در بازارهای جهانی دیده و حتی رصد شود. با به نمایش درآمدن محصولات معرفی شده، شانس خرید از شما بیشتر خواهد شد.

و این مسیر زمانی طی می شود که شما یک سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی درجه یک داشته باشید. هر چند که هزینه سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی نسبت به فارسی کمی بیشتر می باشد، اما نتایج آن هم متفاوت تر است. یادتان باشد که درآمد شما ارزی است و سودی  که نصیبتان می شود، دو برابر و حتی چند برابر خواهد بود. از همین رو به واقع تولید محتوا به زبان انگلیسی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

سفارش تولید محتوا ترکی استانبولی

افزایش میزان بازدیدکنندگان با ساخت محتوای انگلیسی

افزایش میزان بازدیدکنندگان با ساخت محتوای انگلیسی

همانطور که در سطور فوق گذشت، شبکه های اجتماعی فرصت بی نظیری است برای معرفی کسب و کارهای آنلاین. این که فروشگاه های مجازی خود را از طریق این دریچه های جهانی به مردم دنیا نشان دهید. از همین رو، از جمله شیوه هایی که می توان به معرفی محصولات و خدمات بازاریابی دیجیتال و مارکتینگ محتوا دسترسی داشت، استفاده از این کانالهاست.

شما به عنوان یک مدیر کسب و کار آنلاین باید از تمامی ظرفیت ها و زوایای پیدا و پنهان این شبکه ها استفاده کرده و به معرفی محصول بپردازید. چنانچه سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی بر عهده مجرب ترین و حرفه ای ترین تیم ها گذاشته شود، بازدید از سایت شما فزونی می گیرد. از طرفی موتورهای جستجوگر نیز محتوای انتشار داده شما را به ردیف اول نتایج بررسی می رسانند.

چنانچه در کارتان پشت کار داشته باشید، به تدریج برند شما از گمنامی بیرون خواهد آمد و کسب و کارتان بیشتر رونق خواهد گرفت. از همین رو، تکنیک های بازاریابی را برنامه کاری تان بگنجانید و به دنبال جذب مخاطبان بیشتری باشید. اجرای این تکنیک ها کمک می کند تا میزان بازدید مخاطبان از سایت شما بالا رفته و شما را در گوگل ارتقاء دهد.

چگونه در ویترین گوگل بدرخشیم؟

چگونه در ویترین گوگل بدرخشیم؟

هر نوشتار و محتوایی که دسته اول ، جذاب، سالم و تاثیرگذار ساخته و پرداخته شود، محبوبیت بیشتری بدست خواهد آورد. دایره طرفداران و مخاطبانش وسیع تر خواهد شد و منافع زیادی را به جیب های سرمایه گذار روان خواهد کرد. برای این که بخوبی در ویترین گوگل ظاهر شوید و چشم ها را به دنبال خود بکشانید، میبیاست اصول نگارشی را به خوبی رعایت کنید. فیلم ها و پادکست هایی که می سازید، بکر و یونیک باشد. ارتباط با مشتریان را هرگز دست کم نگیرید. با خواندن پیشنهادات و انتقادات آنها به فکر بهبود و اصلاح نواقص کارتان باشید.

حتما تیمی که سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی را به عهده گرفته اند، باید با سئو آشنایی کامل داشته باشند. کلید واژه ها نقش مهمی در رقابت بین سایت های مشابه و رقیبتان خواهد داشت. این ها فقط کلمات نیستند، نوع سلیقه و نگرش کاربران فضای مجازی است که به دنبال موضوعات خود در گوگل به ثبت رسانده اند. بهترین کلمات کلیدی را پیدا کرده و مورد استفاده قرار بدهید.

محتوایی که به زبان انگلیسی نوشته می شود، گذشته از رعایت قواعد نگارشی باید از نکات فنی نیز تبعیت کند. محتوای تولید شده با کیفیت و اصالت ، بهتر مورد توجه کاربران قرار خواهند گرفت. به یاد داشته باشید، کاربران برای  بدست آوردن بهترین نتیجه بسیار در سایت های دیگر چرخیده اند و به اصطلاح بازار دستشان آمده است.لذا از قرار دادن محتوای تکراری و مشابه پرهیز کنید. خیلی زود با این کار شما را ترک کرده و به سراغ سایت هایی می روند که از مفاهیم و موضوعات بکر و یونیک بارگذاری شده باشند.

چند قاعده نوشتاری که در سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی رعایت می شود

چند قاعده نوشتاری که در سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی رعایت می شود

در ادامه برای آشنایی با حوزه سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی، به چند قواعد پرکاربرد در این زمینه اشاره می کنیم:

بند اول مقاله به مثابه طعمه است

بند اول مقاله به مثابه طعمه است

کارشناسانی که در زمینه سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی فعالیت می کنند، کارشان شبیه به ماهیگری است. بدین نحو که وقتی نویسنده به انگلیسی می نویسد ، هرگز برای ادای تکلیف نیست. این کاری است که به هوشیاری دقیقی نیازمند است. یک ماهیگیر برای این که بتواند بهترین و بزرگترین ماهی را صید کند، باید به دنبال طعمه خوبی باشد. هر خرده آشغالی را به سر قلاب نمی زند.

 ماهی ها هرگز به لقمه کوچک ناقابل رضایت نمی دهند. از همین رو، ماهیگیر با پیدا کردن طعمه ای وسوسه انگیز به شکار بزرگترین ماهی می رود. نویسنده محتوا نیز چنین رویکردی با متن خواهد داشت. نویسنده فرقی نمی کند به چه زبانی می نویسد، اگر بند اول را کم اهمیت در نظر بگیرد مخاطب مانند ماهی لغزنده زیرک ترک شان خواهد کرد. لذا در نوشتن پاراگراف اول همه سعی و هنرتان را جمع کنید تا مخاطب را به دام بیندازید. این تکنیکی معروف به نام هوک است که به تکنیک قلاب ماهیگیری نیز معروف است .

چند شیوه معمول که نویسندگان تولید محتوا در نوشتن بند اول از آن غفلت نمی کنند:

حالا که دامنه بحث به گوگل ترنسلیت رسید، اجازه بدهید به صورت گذرا به این شیوه از ترجمه اشاره کنیم. اینکه چرا یک نویسنده ای که سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی را در کارنامه کاری خود دارد، از این شیوه استفاده نمی کند.

تولید محتوا سئو شده سایت

گوگل ترنسلیت را رها کنید!

گوگل ترنسلیت را رها کنید!

مترجم گوگل شیوه ای است که در آن می شود هر متنی را قرار داد و به بسیاری از زبانها آن متن را ترجمه کرد. کار کردن با گوگل ترنسلیت بسیار راحت ارزیابی شده است و هر دانش آموز دبستانی نیز می تواند از آن استفاده کند. کافی است متن را در کادر بگذارید و دکمه ترنسلیت را بزنید. متن ترجمه شده پیش رویتان گذاشته می شود. اما آیا این نوع متون ترجمه شده، اصالت و کیفیت هم دارند؟ پاسخ صددرصد خیر است. زیرا مترجمی که هوش ماشینی دارد، هرگز  صنایع ادبی، اصطلاعات و اسلنگ ها را نمی شناسد. ضرب الامثل ها را نمی داند . تنها کاری که انجام می دهد، ترجمه کلمه به کلمه است . چه بسا متنی که از زیر دست مترجم گوگل بیرون می آید یک متن مسخره و خنده دار باشد.

حتما شما نیز این جمله را به زبان انگلیسی شنیده یا خوانده اید، You are apple of my eyes. اگر این عبارت را به گوگل بدهید او آن را چنین ترجمه میکند:

تو سیب چشم من هستی!

به همین راحتی معنا و فحوای یک عبارت زیبا را خراب می کند. زیرا مترجم ماشینی فقط به معنای ظاهری و سطحی جملات نظر دارد. و آن چه که در معنی و عمق مفهوم است درک نمی کند.

شما به عنوان یک مدیر وب سایت، ادمین یک صفحه مجازی یا یک کاسب کار بین المللی باید تولید محتوا را به کاردانش بسپارید. به کسی که بتواند به خوبی از پس معانی و بیان ، اصطلاحات کوچه بازاری برآید و به درستی با مخاطب ارتباط برقرار کند.

آیا برای ساخت محتوای انگلیسی باید تافل داشت؟

آیا برای ساخت محتوای انگلیسی باید تافل داشت؟

کسی که می خواهد سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی قبول کند، آیا نیاز است که مدرک تافل داشته باشد؟ آیا داشتن مدرک آیلتس الزامی است؟ در پاسخ باید گفت؛ لزوما داشتن مدرک گواهی بر مترجم بودن خوب نیست . بلکه تجربه، میزان مهارت و غوطه وری او در زبان انگلیسی است. این که بداند گرامر چه تاثیر به سزایی در خوانایی محتوای انگلیسی دارد . این که نحوه نگارش و ویرایش را بشناسد و به آن اهمیت بدهد. به نکات اصولی سئو ارج بگذارد و مطابق با قواعد سئو متن را به رشته تحریر در آورد.

علاوه براین چنانچه پادکست و محتوای صوتی تولید می کند، لهجه او چگونه است؟  فیلم هایی که تولید و بارگذاری می کند، تا چه حد می تواند گویای کسب و کار آنلاین شما باشد. همچنین فرق بین لحن محاوره و رسمی را بداند و تشخیص بدهد که کی و چه کجا باید از این دو مقوله استفاده کند.

در هر صورت دانستن زبان انگلیسی باید به گونه ای باشد که کاربر انگلیسی زبان هرگز فکر نکند شخصی غیر انگلیسی متن را نوشته است. همین که این نکات را در نویسنده محتوا بیابید، کافی است .

سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی چگونه انجام میگیرد؟

سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی چگونه انجام میگیرد؟

در دایره فعالیت های تولید نوشتاری به زبان انگلیسی، علاوه بر مترجم، ویراستار، نویسنده ماهر در زمینه های مختلف، حضور دارند. درباره چگونگی سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی باید گفت؛ به دو صورت انجام می گیرد:

در ترجمه از روی متن، شما متنی را به زبان فارسی به کارشناسان زبان انگلیسی می دهید و از آنها می خواهید که متن را ترجمه کنند.

در شیوه دوم نیز، فقط کافی است موضوع را به مترجم ارایه بدهید. او با تخصصی که در زمینه مورد نظر شما دارد به تالیف متن به زبان انگلیسی می پردازد. کار آنها به گونه ای است که علاوه بر ترجمه، با فنون ویراستاری ، سئو ، محتواهایی کارآمد و هماهنگ با معیارهای سئو تسلط دارند . بدین گونه مترجم با تولید متنی محکم و سئو شده به سایت شما جایگاه نخست گوگل را اعطا می کند.

قالب‌های تولید محتوا

قالب‌های تولید محتوا

ساخت محتوا در سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی به گونه ای است که در شش فرمت قابل اجراست. این قالب ها به گونه ای ساخته و پرداخته شده اند که در بیشتر مواقع نیاز مدیران را پاسخ می دهند. از طرفی مورد رضایت کاربران انگلیسی زبان شما نیز واقع می شوند. هر کدام از این فرمت های محتوا، ویژگی و مختصات خاص خود را دارد .

 به عنوان مثال :

مقاله وبلاگ و سامانه

مقاله وبلاگ و سامانه

این گونه کانالها برای مقالات عمومی یا تخصصی مناسب هستند و چنانچه با اصول سئو همراه باشند، حکم یک نشریه را خواهند داشت.

شبکه های مجازی

شبکه های مجازی

 به منظور تولید محتوای شبکه های مجازی مانند ، اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک ، لینکدین مقاله، عکس، پادکست و غیره محتواهای مناسبی هستند .

ایمیل و نامه

ایمیل و نامه

 نوشتن محتوای زبان انگلیسی تنها به نوشتن مقالات محدود نمی شود. بلکه نوشتن متن ایمیل و نامه و حتی پیامک نیز شامل سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی می باشد.

ابر محتوا

ابر محتوا

 ابرمحتوا یکی دیگر از قالب هایی است که متن نوشتاری به زبان انگلیسی را در بر می گیرد. این متن ها معمولا بیش از ده تا بیست هزار کلمه دارند و حول محور یک موضوع واحد می چرخند. انتشار این گونه مطالب ، بسیار تاثیر فراوانی در ارتقاء جایگاه شما در گوگل خواهند داشت.

شعر و متن ادبی

شعر و متن ادبی

 بارگذاری مقالاتی که با شعر و متن ادبی آرایش شده باشند، برای جذب مخاطب بسیار تاثیر گذار است. سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی تنها دربرگیرنده مقالات رسمی و گاه خشک و بیروح نیست . گاهی قراردادن چند خط جمله زیبا و ادبی در میان صفحات کسب و کار شما ، باعث می شود تا متن از یکنواختی بیرون آید.

بازاریابی و سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی

بازاریابی و سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی

هر فعالیت اقتصادی که در عرصه آنلاین صورت بگیرد، خواهد توانست علاوه بر بازارهای ایران ، بازارهای خارجی را هم تسخیر کند. سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی امکانات خوبی  را برای مدیران شبکه های مجازی و صفحات اجتماعی فراهم می آورد. به عنوان مثال آنها کمک می کنند  تا به بازارهای برون مرزی نیز دسترسی داشته باشند. امروزه تحریم دایره فعالیت های مدیران صنایع و شرکت های کوچک و بزرگ را محدود کرده است. از همین رو، لزوم استفاده از روش های سریع و جذابی که بتواند تحریم ها را دور بزند، حس می شود. بازاریابی اینترنتی یکی از این روش هاست که می تواند شما را در هر نقطه دنیا به مشتریانتان وصل کند. از طرفی این تحریم ها بلاخره روزی از میان برداشته خواهد شد. به روزی بیندیشید که درهای بازارهای جهانی به روی شما گشوده شده است و شما می توانید از رقبای داخلی خود پیشی بگیرید.

اولین و مهم ترین گام در بازاریابی جهانی

اولین و مهم ترین گام در بازاریابی جهانی

اولین مرحله در بازاریابی بین المللی ، ساخت اسناد راهنما و وبلاگ به زبان انگلیسی است. متون و سایر محتواهایی که به این زبان ساخته می شوند، عامل مهمی هستند برای این که صاحب صنایع را به موفقیت های مالی برسانند. حتی اگر شما صاحب یک شرکت کوچک باشید، می توانید با بکارگیری فنونی که در این عرصه هست، به محتواهایی دست پیدا کنید که به خوبی کسب و کارتان را معرفی کند. با مشتری ها و کاربران تان گتفگو کنید و از نقطه نظرات آنها آشنا شوید. تنها پیش شرط این کار، کمک و بهره گیری از افراد متخصص و متعهدی است که سفارش تولید محتوا به زبان انگلیسی را قبول می کنند. این گروه از مترجمین با سخت ابزارهای موثر و قدرتمند در مارکتینگ بین المللی سهم بزرگی در موفقیت های مالی شما خواهند داشت .

حرف حسابی که امروز یک شعار بازاریابی است

حرف حسابی که امروز یک شعار بازاریابی است

در ادامه بحث دیجیتال مارکتینگ و در تبع آن سفارش تولید محتوا به زبان انگلیسی باید گفت؛ محتوا را جدی بگیرید. بیل گیتس را همه می شناسند . او بیست سال قبل ، پیش از آن که فضای مجازی این گونه بین مردم جایگاه بدست بیاورد، گفته بود:

محتوا پادشاه است!

آن روزها شاید کسی به این خوبی بیل گیتس را نمی شناخت و اهمیت جمله ای را که به زبان آورده بود، درک نمی کرد. اما حالا پس از بیست سال، متوجه می شویم که براستی شغل آینده سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی است . فرقی نمی کند با چه زبانی محتوایتان را در ویترین جهانی می چینید، مهم این است که محتوای شما چمشگیر باشد.

سفارش تولید محتوا انگلیسی؛ سخن پایانی

سفارش تولید محتوا انگلیسی؛ سخن پایانی

در این مقاله به صورت کامل به شرح خدماتی پرداختیم که در حوزه سفارش تولید محتوا زبان انگلیسی صورت می گیرد. چنانچه با همراه بوده باشید، با نکات طلایی و ارزشمندی صحبت کردیم که می تواند صاحب یک شرکت اقتصادی را به منافع مالی بسیاری برساند. این مقاله سعی داشت تا شما را به رموز و پیچ و خم یک محتوای اصیل که در موتور جستجوگر گوگل رتبه داشته باشد، آشنا کند.

موضوعاتی چون، اهمیت سفارش تولید محتوا به زبان فارسی، تولید محتوا چیست، گوگل ترنسلیت، نکات و قواعد اصول سئو و .. در این نوشتار مورد بحث قرار گرفت. از این که تا پایان این متن با ما همراه بودید، متشکریم.