سفارش تولید محتوا متنی ارزان

?>

نویسنده محتوا هستید؟ برای پیوستن به تیم و انجام سفارش تولید محتوا سایت ما باید 6 ساعت آموزش سپری کرده و در انتها آزمون تولید محتوا را با نمره حداقل 80/100 قبول شده و به تیم اضافه شوید. 80% مبلغ تولید محتوا متعلق به نویسنده است. قوانین نگارش محتوا اختصاصی مجموعه همواره باید رعایت شود.

خدمات تولید محتوا متنی سایت

  • در صورتی که 30 مقاله در سفارش تولید محتوا شما ثبت شود، 33 مقاله برای شما نگارش خواهد شد.
  • محدودیت در حداقل و حداکثر سفارش محتوا وجود ندارد.
  • قیمت کمتری از رقبا برای جذب همکاری دائمی ارائه میشود.
  • تولید محتوا اختصاصی برای رپورتاژ آگهی نیز با همین قیمت و همین فرم دریافت خواهد شد.
  • پس از ثبت سفارش محتوا در واتساپ برای دریافت عناوین پیامی از سمت ما دریافت خواهید کرد.
  • قرار دادن تصاویر یونیک اختصاصی برای شما در تمام محتوا‌ها + خدمات لینک سازی داخلی با سایت شما در صورت تمایل!

در فرم بالا می توانید سفارش تولید محتوا متنی سایت خود را با سرعت بالایی ثبت کرده و منتظر تماس مجموعه ما برای دریافت عناوین مقالات باشید. محتوا را پس از تولید به سرعت دریافت خواهید کرد.

سفارش تولید محتوا سئو شده توسط ما تضمینی انجام می‌شود و اگر دلیلی برای با کیفیت بودن محتوا نداشتید هزینه برگردانده خواهد شد. به دلیل آغاز همکاری شما با ما و افزایش تعداد سفارشات میتوانید ثبت سفارش تولید محتوا متنی یک مقاله را انجام داده و در کمتر از 24 ساعت از ما تحویل بگیرید و سپس تولید محتوا خود را مستمر به ما بسپارید. میتوانید با توجه به اینکه کیفیت بالای تولید محتوای ما را دیده اید، تولید محتوا دیگر خود را ثبت کرده و همکاری را ادامه دهید.

مشتریان ما را نیز بررسی کنید تا بدانید با چه مجموعه هایی در حال همکاری هستیم و علت تضمین کیفیت و روند پیچیده استخدام نویسنده چیست. در ادامه فایل های نمونه محتوای تولید شده و شماره تماس برای برقراری ارتباط و کسب راهنمایی توسط ما نیز قرار دارد.

ویدئو معرفی خدمات تولید محتوا متنی یونیک

سفارش تولید محتوا متنی سایت شما در مرحله اول در سایت هادی عظیمی انجام خواهد شد و در مرحله بعدی کارشناسان ما برای دریافت عناوین محتوای شما با شما تماس خواهند گرفت. فرم بالا را برای تکمیل روند سفار محتوا خود پر کرده و پس از پرداخت منتظر تماس مجموعه باشید در وارد کردن شماره تلفن در دسترس دقت داشته باشید.

در صورتی که پروژه تولید محتوا متنی سایت شما نیاز به تولید محتوا سئو شده و حرفه ای در تعداد بیشتری می باشد و یا میخواهید اطلاعات خاصی راجب پروژه خود به ما بدهید و سپس میزان درخواستی کانتنت و تولید محتوا سایت خود را ثبت کنید. همچنین برای دریافت راهنمایی هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید.

سفارش تولید محتوا متنی سایت کیفیت بالا

سفارش تولید محتوا متنی سایت + تضمین

مجموعه ما برای تمام محتوا های تولید شده سفارشی ضمانت ارائه میکند. این ضمانت به جهت برترین بودن آن مقاله در حجم سفارش داده شده خواهد بود. همانطور که میدانید ما در زمینه های مختلف تولید محتوا متنی برای انواع سایت ها حرف اول را میزنیم. محتوا هایی تولید شده توسط ما چه در زبان فارسی و چه انگلیسی همواره برای برترین سایت ها جهت گرفتن بهترین رتبه ها نگارش شده است.

محتوا های تولید شده توسط ما برای شما نه تنها شامل تمام موارد عمومی آن عنوان خواهد بود بلکه تعدادی مفاهیم جدید که برای شما مزیت رقابتی ایجاد خواهد کرد نیز در محتوا های حرفه ای ما ارائه خواهد شد. نمونه کار های ما امروز در سایت های مطرح کشور در لینک های برتر گوگل در حال دیده شدن هستند.

در زیر برخی از نمونه محتوا های تولید شده توسط ما برای بررسی شما قرار داده شده است.

فایل های نمونه خدمات تولید محتوا ما:

ما میدانیم در صورتی که یک محتوا سئو (SEO) نشود، میزان دیده شدن آن در گوگل بسیار کم خواهد بود. به همین منظور است که تولید محتوا سئو شده انجام میدهیم. علت های رتبه نگرفتن یک محتوای سئو نشده چیست؟ پیشنهاد میشود ابتدا چک لیست سئو را بخوانید. محتوای خوب در حجم کم هم رتبه میگیرد؟ بله اگر خاص ترین محتوا برای مخاطبین خاص نوشته شود. ما تیم تحقیق کلمه کلیدی هر حوزه رو داریم و گاها برای نگارش رپورتاژ آگهی ها مشاورین پیشنهاداتی را به مشتریان میدهند.

سفارش تولید محتوای متنی یونیک خود را ثبت کنید تا با شما تماس حاصل کنیم و تولید محتوا هایتان را با کیفیت بالا و ارائه ضمانت تولید محتوا متنی انجام دهیم. مجموعه های بسیاری را بررسی کردیم و شاهد آن بودیم که نویسندگان آنها بدون هیچ دانشی در تولید محتوا برای سایت مشغول نویسندگی هستند و محتوا های تولید شده توسط این مجموعه ها در رتبه های +50 گوگل خاک میخورند. به همین دلیل در حوزه های مختلف با شرایط سخت نویسنده به مجموعه اضافه کرده ایم و همواره هم در حال افزایش تعداد این نیرو ها برای سفارش محتوا متنی هستیم.

برای رپورتاژ آگهی ها، محتوای وبلاگ و محصولات سایت خود ما تنها مجموعه ای هستیم که محتوای تضمینی با کیفیت بالا در کوتاه ترین زمان تولید میکنیم.

تفاوت سفارش تولید محتوا متنی در سایت هادی عظیمی چیست؟

ثبت سفارش تولید محتوا سئو شده و یونیک با کمترین هزینه!

ثبت سفارش تولید محتوا متنی

سفارش تولید محتوا برای سایت، چند مقاله در هفته؟

آیا میخواهید بدانید چند مقاله در هفته باید منتشر کنید؟ میخواهید بدانید از ما چند مقاله باید در هفته دریافت کنید؟ ابتدا باید به این سوال قبل از سفارش تولید محتوا متنی یونیک پاسخ دهید.

در چه حوزه ای فعالیت میکنید؟ تعداد محتوا های منتشر شده توسط رقیب شما بسیار مهم است! ما میتوانیم محتوا های با کیفیت بالا تولید کنیم تا رقیبانتان مجبور به کپی از شما شوند. اما تعداد مقالات شما باید چه تعداد باشد؟ اگر برای پیشرفت چشمگیر تلاش میکنید شما باید هر روز محتوا منتشر کنید.

تعداد محتوای منتشر شده نیز با توجه به حوزه فعالیت انتخاب کنید. ویدئو بالا را برای درک تعداد لازم برای تولید محتوا متنی سایت خود را تماشا کنید. استراتژی سئو شما برای این انتخاب بسیار مهم است. پیشنهاد دوستانه ما چیست؟ اگر حتی هفته ای یک محتوا منتشر میکنید، بهترین محتوای سایت های گوگل را منتشر کنید. خط به خط، تصویر به تصویر نوع Call to action و همه محتوای یک صفحه را به درستی آماده و منتشر کنید.

کمیت از کیفیت برای گوگل آنقدر مهم است که نیازی به تولید محتوا فراوان در هیچ حوزه نیست مگر در روز های ابتدایی آغاز کار سایت برای اثبات لیاقت کرال و ایندکس فوری!

سفارش تولید محتوا سئو شده متنی سایت خودتون در حوزه هایی مثل صنعت، فروش، کسب و کار، فروشگاهی و… را با خیال آسوده به ما بسپارید.

خدمات سفارش تولید محتوا

خدمات سفارش تولید محتوا
خدمات سفارش تولید محتوا در سایت هادی عظیمی

سفارش تولید محتوا متنی سایت امروزه یکی از مهم‌ترین خدماتی است که برای افراد صورت می‌گیرد. از قدیم تاکنون درزمینه‌ی تولید محتوا، تغیرات بسیاری صورت گرفته که سبب شده ما در این حوضه پیشرفت بسیار زیادی بکنیم. درواقع شما می‌توانید در هر زمان و هرکجا به سفارش این خدمات بپردازید تا در مدت‌زمان کوتاه برایتان انجام گردد.

اما موضوعی که مهم است این است که باید دید آیا محتوای ایجادشده دارای استاندارد‌های مناسب و کیفیت بالا برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین می‌باشد یا این‌که خیر.

البته از طرفی دیگر امروزه افراد بیشتر به این علاقه‌مند هستند که برای پلتفرم‌های متفاوت سفارش‌های خود را به ثبت برسانند زیرا که کسب‌وکارها بسیار گسترده شده‌اند و نیاز است که ما نیز مطابق با افراد دیگر در مسیر موفقیت قدم بزاریم.

اینفوگرافی زیر را برای مطالعه کوتاه و کسب اطلاعات کامل از کل اکوسیستم سفارش تولید محتوا تهیه کرده‌ایم.

سفارش تولید محتوا ارزشمند
سفارش تولید محتوا ارزشمند

تاثیر شناخت مخاطب در تولید محتوا

اگر شما هم خواهان تولید محتوای یونیک و با کیفیت برای وبسایت‌ها و کسب‌ و کار‌های خود هستید قطعا در این مسیر سوالات زیادی را در ذهن دارید که لازم است برای آن‌ها جوابی پیدا کنید، بنابراین بهتر است با ما همراه باشید تا بتوانیم شما را در راه رسیدن به جواب‌‌های ساده سوال‌هایتان یاری دهیم. اما قطعا بهتر است که قبل از شروع توضیحات بدانیم که چه مقدار با تولید محتوا متنی سایت آشنایی دارید.

تا چه اندازه با سفارش تولید محتوا آشنایی دارید؟

تا چه اندازه با سفارش تولید محتوا آشنایی دارید؟

دانستن این سوال بسیار مهم و کلیدی می‌باشد که نیاز است در ابتدای کار از آن مطلع باشید. بسیاری از افراد امروزه به دنبال تولید محتوا هستند و از اهمیت آن برای کسب و کار و سایت خود مطلع‌اند اما چیزی که اکثر این افراد از آن آگاه نیستند این نکته است که رمز و راز اصلی آن را نمی‌دانند.

صرفا هر فردی که برای شما سفارش تولید محتوا انجام می‌دهد، نمی‌تواند شما را به به هدفی که دارید در راستای بالا آمدن سایت‌ و فروش زیادتان برسانند.

اگر که شما به دنبال سفارش تولید محتوای با کیفیت هستید و با انواع نوع محتوای متنی آشنایی کامل دارید، می‌توانید که در این زمینه قطعا پیشرفت نمایید.

اما افرادی که از این موضوع بی‌خبر هستند در اولین گام باید با محتوای متنی و انواع آن آشنا باشند تا بتوانند که از آن به طور صحیح در پلتفرم‌های متفاوت استفاده نمایند. اگر شما با انواع محتوا و نحوه‌ی نگارش و معیار‌های کلیدی آن، آشنایی ندارید به طور حتم نیز نمی‌توانید که به موفقیت برسید.

زیرا که تولید محتوا یک حوضه‌ی بسیار گسترده‌ای می‌باشد که نکات بسیار مهم و کلیدی را دارا است و لازم است شما درباره‌ی آن ها بدانید. برای مثال شما باید به بهینه بودن محتواهایتان بر اساس نکات مهم سئو، توجه‌ی بسیاری کنید.

درواقع اگر محتوایی که تولید می‌شود بهینه نباشید و یا نکات کلیدی سئو در آن رعایت نگردد، درواقع هیچ تاثیری برای پیشرفت و رساندن شما به هدف‌تان نخواهد داشت و تنها سبب اتلاف وقت و هزینه‌ی تان می‌گردد. در مقیاس سئو این کلام صحیح است اما اگر کمپین های مختلف تبلیغاتی دارید و برای سایت خود ورودی ایجاد میکنید مسئله سئو برایتان در لحظه و برای آن محتوا مطرح نخواهد بود.

به عبارت دیگر هر مقدار شما برای محتوایی که در آن نکات اصولی سئو رعایت نشده باشد، هزینه کنید در‌واقع مانند آب در هاون کوبیدن می باشد. به همین دلیل لازم است که شما در زمان تولید محتوای خود حتما به این موضوع ذکر نمایید تا به اصول سئو به طور کامل بپردازند.

سفارش تولید محتوا و تاثیر کیفیت آن در افزایش بازدید!

کیفیت در سفارش تولید محتوا

اگر یک محتوا از نظر سئو به خوبی صورت گیرد می‌تواند سبب گردد که افراد یا مخاطبانتان با انجام یک سرچ ساده در گوگل و یا هر پلتفرم دیگر به راحتی بتوانند که به محتوای شما دسترسی پیدا کنند. البته لازم است که این موضوع را نیز ذکر کرد که دستیابی مخاطبتان به موتور‌های جستجو تنها رسیدن به پایان این راه نیست.

زیرا که لازم است که در ادامه افراد بر روی سایت و یا پلتفرمتان کلیک نمایند و از آن بازدید کنند که این موضوع به محتوای شما بستگی خواهد داشت. درواقع باید به حدی محتوای شما جذاب و گیرا باشد که حتی سبب گردد مخاطبتان برای چند مین یا چند ساعت درگیر آن باشند.

بنابراین تا اینجای کار به طور خیلی مختصر متوجه این موضوع شده‌اید که سفارش تولید محتوا یک عمل مهم و دارای اهمیت است و نیاز است که نکات اصولی در آن رعایت گردد. به طور کل باید به این موضوع اشاره نماییم که تولید محتوا را جدی بگیرید زیرا که سایت‌های برتری مانند آمازون، دیجی کالا، ترب، زومیت و بامیلو همگی با استفاده از تولید محتوای یونیک و با کیفیت توانستند که به جایگاه کنونیشان برسند.

شما نیز با برنامه‌ریزی درست و صحیح و سفارش تولید محتوای یونیک، می‌توانید به راحتی موقعیت و جایگاه اینترنتی خود را ارتقاء دهید و در این مسیر به پیشرفت فراوانی دست پیدا کنید.

وظیفۀ متخصص تولید محتوا فارسی چیست؟

وظیفه متخصص در سفارش تولید محتوا

پس از آنکه درباره‌ی تولید محتوا در بالا برایتان مطالب قرار دادیم و شما را آشنا کردیم لازم است که درباره‌ی یک متخصص تولید محتوا فارسی برایتان مطالب شرح دهیم و وظایف اساسی این فرد را برایتان بیان کنیم.

به طور کل یک متخصص تولید محتوا فردی است که به نوشتن و نویسندگی و چالش‌های ذهنی علاقمند است. این فرد می‌تواند محتوای شما را با توجه به مهارت و قلمی که دارد نگارش نماید.

ما متخصصان بسیاری را داریم که هرکدام بسته به نوع سابقه کاریشان و مهارت‌هایشان گوناگون عمل می‌کنند، اما در کل یک متخصص تولید محتوا که بتواند سفارش تولید محتوا متنی را به درست‌ترین حالت ممکن نگارش کند کسی است که ویژگی‌های زیر را در خود دارد.

درواقع متخصصان تولید محتوا برای خدماتی که انجام می‌دهند و انتشار محتواهایشان در طی یک فرایند و پروسه زمانی، برنامه می‌ریزند و معمولا یک تقویم محتوایی را دارا هستند.

اگر بخواهیم به طور کامل اشاره نماییم ویژگی‌ها و خصوصیت‌های یک محتوا نویس خوب این است که بتواند در متن‌های خود تاثیر گذار باشد و روی افراد تاثیر بگذارد.

حال چه موضوع تجاری باشد و چه غیر تجاری. این افراد تمام سعی خود را می‌کنند که بهترین خود باشند و معمولا تحویل کارهای خود را هیچ زمان با تاخیر انجام نمی‌دهند.

زیرا ممکن است یک موضوع محتوایی جدید تنها 3 روز یا نهایت یک هفته موضوع سرچ کاربر باشد و بعد از آن دیگر اهمیتی برای سرچ نداشته باشد و باید تا زمانیکه موضوع داغ است محتوای آن تولید و برروی سایت قرار بگیرد بعنوان مثال موضوعی همانند ساختمان پلاسکو و یا ریزش ساختمان متروپل تنها 10 روز موضوع پرطرفدار و داغ برای کاربران محسوب میشد و پس از آن موضوعات دیگر جایگزین آنها شدند .

افراد متخصص تولید محتوا به جهت کاری که انجام میدهند دائما باید اطلاعات خود را بروز نگه دارند تا بتوانند محتوای آپدیت شده متناسب با نیاز روز تولید کنند و از لحاظ بروزرسانی محتوا شما هیچگونه نگرانی نخواهید داشت.

هدف تیم ما از این توضیحات این است که شما بیشتر با وظایف این افراد آشنا شوید و بتوانید که خصوصیات‌های متمایز این افراد را درک نمایید.

سفارش تولید محتوا ارزان یا خطرناک؟

تفاوت میان ارزان و خطرناک چیست؟ آیا میدانید در تولید محتوا که مهم ترین ستون یک کسب و کار آنلاین و سایت است احتیاط بسیار زیادی در انتخاب مجموعه یا شخص تولید کننده محتوا داشت؟ حقیقت این است که افراد زیادی مدعی تولید محتوا هستند اما آیا رفتار، قلم و تفکرات آنها حرفه ای است؟ در بسیاری از مواقع اینگونه نیست و بخاطر هزینه پایین شاهد محتوای مضر خواهیم بود.

چرا مجموعه با وجود اینکه نرخ مشخص و پایینی دارد که هر 6 ماه افزایش قیمت اعمال میکند اما با کیفیت است؟ تعدد سفارش و مشتریان دائمی سبب این مورد شده اند و دلیل کیفیت این است که بیشترین میزان دریافتی ما حقوق نویسندگان است. هر ماه دوره کوتاه ارتقا سطح نویسنده و تولید کننده محتوا داریم که باعث میشه اعضا مجموعه بروز و حرفه ای ادامه دهند.

انواع خدمات سایت تولید محتوا هادی عظیمی

انواع خدمات تولید محتوا ما

ما ۴ نوع خدمات گوناگون در زمینه‌ی تولید محتوا را داریم که در ادامه به معرفی هر کدام از آن‌ها خواهیم پرداخت. هر کدام از این نوع خدمات سایت تولید محتوا در واقع بسیار گسترده هستند و نیاز است که دوره‌های کامل آن‌ها را فراگیرید تا بتوانید که به طور کامل تولید محتوا خود را انجام دهید.

محتوای ارائه شده توسط ما بسیار باکیفیت‌تر از سایت های دیگر خواهد بود. برای مثال سفارش تولید محتوا در سایت هادی عظیمی با قیمت بهتر و کیفیت بالاتر و سرعت در تحویل ارائه میشود. دقت داشته باشید با ثبت سفارش در پلتفرم تولید محتوا هادی عظیمی میتوانید بدون پرداخت مالیات و سفارش تولید انواع محتوا متنی خود از جمله فروشگاهی، علمی و تبلیغاتی را ثبت کنید.

تیم تولید محتوا ما سفارش تولید محتوا متنی، صوتی و تصویری را پذیرفته و با کیفیت بالا تحویل شما خواهد داد. اگر بخواهید سئو خود را نیز میتوانید به تیم ما بسپارید و 20% هزینه های تولید محتوا را کاهش دهید.

سفارش تولید محتوا متنی سایت

سفارش تولید محتوا متنی حرفه ای

جمع آوری محتوا به معنای جمع آوری چندین مقاله از چندین سایت یا کتاب و اصلاح آنها به صورت قسمتی است، اما تولید محتوا به این معناست که نویسنده بر اساس مهارت، تجربه، خلاقیت و نوآوری خود محتوا تولید کند. درواقع تولید محتوای متنی امروزه یکی از بهترین و پر استفاده ترین نوع تولید محتوا مقالات وبلاگ می‌باشد و ما اغلب سفارش تولید محتوا متنی را داریم.

در هر بخش نکات مهمی گفته شد که ممکن است نخوانده باشید پادکست زیر مجموعه نکات مهم خدمات تولید محتوا هادی عظیمی است. پیشنهاد میشود گوش کنید!

سفارش تولید محتوا ویدئویی

تولید محتوا ویدئویی

تولید محتوا ویدئویی سایت، یکی از این ۴ نوع خدمات تولید محتوا است و یک روش بسیار خوب برای اموزش توضیحات است. زیرا داشتن تصاویر به راحتی می تواند پیام های مختلفی را به مخاطب منتقل کند.

ذهن انسان تصاویر را بسیار راحت‌تر از متن پردازش می‌کند، بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که تعداد افراد علاقه‌مند به ویدیو هر روز در حال افزایش است و این روش نیز امروزه بسیار در پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام استفاده می‌گردد.

درواقع وقتی ما ببینیم که یک فردی از محصول خود در جلوی چشمان ما در فیلم استفاده می‌کند، اطمینان و اعتماد بیشتری به آن‌ها خواهیم داشت. این‌گونه حتی ممکن است که سریعا ترغیب شویم تا بتوانیم خرید داشته باشیم.

سفارش تولید محتوا صوتی

تولید محتوا صوتی

محتوای صوتی به هر نوع اطلاعات منتشر شده ای گفته می شود که با شنیدن مصرف می شود، به عبارت دیگر هرگاه صدایی در وب سایت یا یکی از شبکه های اجتماعی ضبط و منتشر شود، در واقع یک محتوای صوتی تولید شده است.

محتوا شامل هر نوع سرگرمی یا بازاریابی صوتی، مانند پادکست، کتاب صوتی و ویژگی‌های دستیار صوتی هوش مصنوعی است.

معمولا سفارشات تولید محتوا صوتی، برای دوبلوری و صداگذاری بر روی فیلم‌ها بیشتر درخواست می‌شود و تیم‌ما سعی می‌کند که سفارشات را به طور کامل تحویل دهد.

صدای مرد و زن با انتخاب شما برای مقالات شما میتوانند پادکست های خلاصه ارائه کنند و صدای بیزینس شما باشد. در کنار خدمات تولید محتوا متنی سفارش محتوای صوتی نیز پیشنهاد می‌شود.

سفارش تولید محتوا تصویری

تولید محتوا تصویری

سفارش تولید محتوا متنی یونیک سایت به صورت تصویری همانطور که از اسمش پیداست با کمک تصاویر شکل گرفته می‌شود. تصاویر جذاب و چشم‌گیر در تولید محتوای تصویری از اهمیت بسیاری برخوردار هسند.

ویدئو یا یک اینفوگرفی کامل هرکدام که انتخاب شما باشد توسط طراحان حرفه ای مجریان متخصص ما انجام خواهد شد.

انواع موضوعات خدمات تولید محتوا

سفارش تولید محتوا حرفه ای در تمام حوزه ها
سفارش تولید محتوا در تمام حوزه ها عمومی یا تخصصی با کیفیت بالا

در واقع شاید دوست دارید بدانید که معمولا چه نوع موضوعاتی را برای خدمات تولید محتوا متنی سایت نگارش می‌کنند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

سفارش تولید محتوا متنی سئو شده سایت 2022

 درواقع در هر زمینه‌ای می‌توان که به پلتفرم تولید محتوا هادی عظیمی پرداخت چه به صورت متنی چه به صورت ویدیوئی و این مسئله سبب شده که امروزه در کشورمان کسب و کار‌ها نسبت به گذشته پیشرفت بیشتری نمایند و به فروش بسیار زیادی دست پیدا کنند که همه‌ی این‌ها به دلیل محتوای مناسب است.

درواقع ما با تولید محتوا سئو شده سایت 2022 و تولید محتوا آنلاین را یک نوع سرمایه‌گذاری خوب بر روی کسب و کارمان می‌دانیم. زیرا هر مقدار که ما بیشتر هزینه تولید محتوا متنی سایت و سرمایه گذاری نماییم قطعا زودتر به هدف خود خواهیم رسید.

پیشنهاد موضوع برای سفارش تولید محتوا شما توسط ما

پیشنهاد موضوع برای تولید محتوا

اغلب ما سوالات بسیاری این‌چنینی را داریم که از ما می‌خواهید تا به شما موضوعاتی برای سفارش تولید محتوا بدهیم که بر اساس رشته‌های شغلی باشد. امروز در این بخش از محتوایمان سعی داریم چند مورد از موضوعات جذاب را به شما معرفی نماییم.

موضوعات جذاب تولید محتوا برای شرکت خدمات معماری مهندسی

موضوعات جذاب تولید محتوا برای فروشگاه اینترنتی لوازم

موضوعات جذاب تولید محتوا برای سایت فروش لوازم و لباس ورزشی

آیا هر کسب‌وکاری به سفارش محتوا نیاز دارد؟

آیا هر کسب‌وکاری به محتوا نیاز دارد؟

این سوالی است که بسیار از ما پرسیده می‌شود بنابراین لازم دانستیم که پاسخ آن را برایتان بگوییم. اگر بخواهیم بدون هیچ پیچیدگی بگوییم باید گفت که بازاریابی مبتنی بر تولید محتوا سئو شده سایت 2022 می‌تواند برای کسب و کار مفید باشد و سبب رشد و پیشرفت شود.

به همین دلیل لازم است بدانید که محتوای مفید برای هر کسب و کاری ضروری و الزامی است.

حال شاید برایتان سوال باشد که به چه دلیل تولید محتوا برای کسب و کار‌ها مزیت محسوب می‌شود و مهم‌ترین آن‌ها را برایتان ذکر کردیم.

فکر کنیم حال دیگر جواب این سوال را به طور کامل متوجه شده‌اید. درواقع هر کسب و کار می‌تواند از روش تولید محتوا کمک بگیرد و استفاده کند اما برای همه‌ی فعالیت‌ها ضروری نیست و عملکردی اختیاری می‌باشد.

سفارش تولید محتوا متنی یونیک ارزان

برای مثال برخی از کسب و کار‌ها با زدن یک پیج اینستاگرام و تولید محتوا در آن می‌توانند که تمام مزیت‌های گفته شده در بالا را در بر گیرند اما در برخی دیگر از کسب و کارها اصلا این‌گونه نیست و باید گاهی یک وبسایت راه‌اندازی کرد، تولید محتوای صوتی و ویدئویی انجام داد و چه بسا حتی تبلیغات بسیار گسترده‌ای بر روی آن ایجاد کرد.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که پیشرفت هر نوع کار نو‌پا ای بسته به شرایط متفاوتی دارد.

برخی دیگر از سوالاتی که از ما می‌شود این است که پرسشی مطرح می‌کنید که برای کسب و کار خودمان از چه نوع تولید محتوایی استفاده نماییم؟

در پاسخ به این سوالات باید ذکر کرد که تمامی این‌ها بسته به شغل و کسب و کار خودتان دارد. برای مثال ممکن است که کسب و کار شما یک گل‌فروشی باشد و یا این‌که ممکن است یک مزون لباس فروشی باشد.

قطعا تولید محتوا کردن برای این دو نوع کسب و کار، حال چه در سایت و چه در پلتفرم‌های گوناگون می‌باشد و نیاز است که خودتان پس از شناخت کامل کارتان، یک تصمیم درست و متناسب را بگیرید.

لپ کلام اگر بخواهیم به شما پیشنهادی دهیم باید بگوییم که اگر در کسب و کاری که دارید می‌توانید تولید محتوا انجام دهید، حتما این کار را بکنید زیرا که به شما کمک می‌کند و سبب می‌گردد که پله‌های ترقی را طی کنید و به موفقیت برسید. درواقع با استفاده از تولید محتوا شما هرگز ضرر نخواهیدکرد.

تولیدمحتوای خوب و بروز سبب میشود کاربران روزانه با سرچ و کلیک برروی اخبار و مقالات سایت شما ترافیک بسیاری را برای سایت شما به ارمغان بیاورند که در نهایت اگر سایت فروشگاهی داشته باشید منجر به خرید کاربر میشود و یا اگر سایت خبری و یا خدماتی داشته باشید که باعث رتبه گرفتن سایت شما در آمار و رتبه های گوگل شده و به صدر لیست جستجو می آیید .

سفارش تولید محتوا برای محصول

برای فروشگاه اینترنتی خود و تمام محصولات خود نیاز دارید که تولید محتوا متنی و تصویری را انجام دهید. تیم ما سفارش تولید محتوا برای محصول و در کل تولید محتوا فروشگاه شما را با هزینه مناسب تولید محتوا متنی مشخص شده انجام خواهد داد. در صورتی که تا کنون برای محصولات و وبلاگ فروشگاه خود تولید محتوا نکرده باشید پس از آغاز همکاری با ما اثیر آن را در سایت خود خواهید دید.

تولید محتوا متنی وبلاگ سایت فروشگاهی نیازمند رعایت نکات بسیار مهمی برای افزایش فروش است و تولید محتوای اختصاصی برای آن تخصص ویژه خود را میخواهد که توسط تیم تولید محتوا هادی عظیمی برای شما ارائه خواهد شد.

تولید محتوا برای محصولات بصورت جداگانه علاوه بر جذب کاربر و در مواردی زیادی خرید کاربر سبب پیشنهاد به اطرافیان میشود زیرا تولید محتوای تکراری باعث میشود کاربر صفحه فروش محصول را ترک کرده و به سایت های رقبای شما سر بزند و یا حتی از آنها خرید خود را انجام دهد .

در نتیجه یکی از نکات مهمی که در امر سئو محصولات باید در نظر داشته باشید تولیدمحتوای دسته اول و به روز است و همچنین هرگز نباید محتوای رقیب را کپی کرده و برای محصولات خود درنظر بگیریم زیرا علاوه بر تاثیر منفی که بر سئو محتوا خواهد داشت باعث افت رتبه و از دست رفتن مشتریان قدیمی میشود.

تفاوت سفارش تولید محتوا آگهی (رپورتاژ)

معمولا افراد بسیار بین این دو زمینه گیج می‌شوند زیرا که هم آگهی و هم تولید محتوا برای جذب مخاطبان، صورت می‌گیرد که البته یک تفاوت بسیار مهم در آن‌ها وجود دارد. درواقع باید به هرکدام از این موارد به صورت جداگانه و متفاوت نگاه کرد زیرا که در ابتدا این دو عملکرد بسیار مشابه بهم هستند اما تفاوتی کاملا چشم‌گیر در بین سفارش آگهی و تولید محتوا وجود دارد.

در زمانی که ما قصد داریم به تبلیغات بپردازیم قطعا می‌توانیم از راه‌های بسیاری برای این‌کار استفاده نماییم و هدف اصلی ما این است که بتوانیم به دنبال مخاطبان و کاربران باشیم.

برای مثال در سایت‌های همچو دیوار و شیپور این عمل امکان پذیر است و یا حتی در کانال‌های تلگرامی و اینستاگرامی شما می‌توانید به راحتی به تبلیغ بپردازید. اگر کمی بیشتر بی‌اندیشید متوجه خواهید شد که شما درواقع به دنبال مشتری و افراد هستید.

شما از راه‌های گوناگون و از سایت‌های متفاوت برای تبلیغ کردن کسب و کار خود استفاده می‌کنید و این موارد می‌تواند برای شما بسیار کمک‌ کننده باشد. اما اگر تا به حال هم از تبلیغات و هم از تولید محتوا استفاده کرده باشید به آسانی متوجه‌ی این موضوع خواهید شد که در تبلیغات شما به دنبال افراد هستید و اما در سفارش تولید محتوا اصلا نیازی به انجام این همه کار در سایت‌ها و پلتفرم‌های متفاوت نیست.

درواقع در زمان تولید محتوا شما تنها یکبار به تولید محتوا می‌پردازید و معمولا افراد به دنبال شما می‌آیند و این‌گونه یک تفاوت بزرگ بین تولید محتوا و سفارش آگهی های تبلیغاتی مشاهده می‌شود.

برای سفارش تولید محتوا جهت رپورتاژ آگهی باید بصورت بسیار خلاقانه تر از تولیدمحتوای معمولی عمل کرد زیرا قرار است مخاطب جذب بنر ، متن و تصاویر استفاده شده در رپورتاژ شود و ترغیب شود تا برروی آن کلیک کرده و از سایت ما دیدن کند .

میتوان یک بنر تبلیغاتی جهت رپورتاژ را همزمان در چند سایت و پلتفرم انجام داد ولی نکته ای که وجود دارد نباید از آن بنر در تمامی مناسبت ها و جشنواره ها استفاده کرد زیرا به چشم کاربر تکراری میشود و در دفعات باعث میشود براحتی از کنار آن گذشته و توجهی نداشته باشد .

آیا سفارش رپورتاژ آگهی در کنار تولید محتوا متنی به ما کمک می کند؟

آیا سفارش رپورتاژ اگهی در کنار تولید محتوا متنی به ما کمک می کند؟

قطعا جواب این سوال در ذهن شما بسیار نامعلوم باقی مانده است. همانطور که در بالا گفته شد شما برای انتشار تولید محتوای خود لازم نیست که به تبلیغات در کانال‌های تلگرامی و اینستاگرامی بپردازید و هزینه‌های اضافه بر سازمان را نیز انجام دهید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در شبکه‌های اجتماعی حساب باز کنید و به مبحث دیجیتال مارکتینگ کاملا تسلط داشته باشید و بدین صورت قطعا به موفقیت چشم‌گیری خواهید رسید.

البته منظور از این حرف، این نمی‌باشد که شما اصلا به تبلیغات نیاز ندارید و انتشار رپورتاژ آگهی به شما برای پیشرفت کمک نمی‌کند! خیر تنها منظور ما این است که شما با تمرکز کافی بر روی یکی از وبسایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی‌تان نیز می‌توانید پیشرفت کنید و به موفقیت برسید.

علت اصلی سفارش تولید محتوا تبلیغاتی

اما اگر شما دوست دارید که مسیر موفقیت‌تان سریع‌تر رخ دهد و برایتان هزینه‌ی اینکار مسئله‌ای نیست بنابراین می‌توانید که برای جذب مخاطب از سفارش تولید محتوا رپورتاژ آگهی نیز استفاده نمایید.

افراد زیادی امروزه از هر دو روش این مجموعه استفاده می‌نمایند و بسیار نیز از این موضوع رضایت دارند زیرا که این‌گونه به جذب و بالا بردن بیشتر سایت و کسب و کارشان می‌گردد. ما پیشنهاد می‌دهیم که شما از سفارش رپورتاژ آگهی به عنوان یک تکمیل کننده در کنار تولید محتوای خود نگاه کنید زیرا این‌گونه برای شما بهترین نتیجه‌ها را به ارمغان خواهند آورد. از نظر متخصصان بازاریابی شما می‌توانید با کمک هر دو مبحث در کمترین زمان به موفقیت برسید.

نحوه سفارش تولید محتوا متنی برای سایت

نحوه سفارش تولید محتوا متنی

در ابتدا نیز به این موضوع اشاره کردیم که محتواها بسیار گسترده هستند و انواع متفاوتی نیز دارند که لازم است هر فردی متناسب با نیاز خود، اقدام به سفارش و تولید آن نماید. درواقع تولید محتوای متنی یکی از بیشترین و پر استفاده‌ترین نوع خدمات سفارش تولید محتوا متنی می‌باشد. زیرا که در هر وبسایت واپلیکیشن می‌توان از آن استفاده کرد و یکی از پر کاربرد‌ترین خدمات این ابزار محسوب می‌گردد.

اگر شما قصد تولید محتوا برای سایت و کسب و کار خود را مدنظر دارید، باید در قدم اول از تمامی خدمات محتوایی که قصد تولید آن را دارید مطلع گردید و پس از آشنایی کلی با این خدمات به راحتی تصمیم گیری کنید که برای کار خود نیاز به سفارش چه نوع محتوایی دارید.

درواقع دانستن این موضوع دارای اهمیت بسیاری است زیرا زمانی که ما بتوانیم نیازهای خودمان را به طور کامل بشناسیم، آنگاه می‌توانیم راه‌حل به خصوص آن را برای برطرفی نیازمان نیز در کمترین زمان پیدا کنیم.

سفارش تولید محتوا متنی برای سایت

اگر بخواهیم با مثال جلو برویم باید گفت که برای مثال شما یک محصول از یک وبسایت فروشگاهی دارید که نیازمند آن هستید که محصول مورد نظر را معرفی کنید، در این صورت لازم است که شما از بهترین‌ راه تولید محتوا یعنی تولید محتوای متنی استفاده نمایید زیرا که با تولید یک محتوای متنی، ما به صورت کامل می‌توانیم به معرفی محصول مورد نظر بپردازیم و به طور کامل آشنایی پیدا کنیم.

البته روش‌های متعدد دیگری نیز برای معرفی محصولات وجود دارد مانند تولید محتوای ویدئویی که البته این‌گونه کمی زمان‌بر و سخت‌تر خواهد بود اما باید گفت که بازخورد خیلی بهتری دارد زیرا که مخاطبتان اطمینان خاطر می‌کند و اعتماد بیشتری به ما در خرید خواهد داشت. لازم است بدانید که شما باید هر یک از این نوع خدمات انواع تولید محتوا را در جای و مکان مناسب خود استفاده نمایید تا به بهترین شکل ممکن عمل نماید و کاربران و مخاطبان بسیاری را جذب نماید.

یک نکته‌ی مهم دیگر در زمینه استفاده از انواع خدمات تولید محتوا وجود دارد که آن هم این است که شما باید از قبل بدانید که در چه پلتفرمی می‌خواهید محتوای خود را به اشتراک بگذارید.

سپس از آن طریق تصمیم بگیرید که چه نوع تولید محتوایی برای شما بهتر می‌باشد البته اگر شما دارای یک وبسایت هستید این کار برایتان بسیار راحت‌تر انجام می‌گردد. زیرا که شما امکان سفارش تولید محتوا متنی و هم به صورت ویدئویی را خواهید داشت و از این نظر مشکلی ندارید.

اما اگر در شبکه‌های اجتماعی درحال فعالیت هستید باید کمی دقیق‌تر برسی نمایید که چه نوع محتوایی برای شما می‌تواند مخاطب و کاربر جذب نماید. به طور کل شاید در حساب اینستاگرامی که دارید بهتر است که به صورت ویدئویی به فعالیت بپردازید.

نحوه اصولی بروز رسانی محتواها

نحوه اصولی بروز رسانی محتواها

درواقع برای محتواهای قدیمی‌تان که قبل‌تر در وبسایت یا پلتفرم‌های خود منتشر کردید به دنبال یک راه باشید. قطعا مطالب قدیمی نمی‌تواند افراد را به خود جذب نماید بنابراین شما با بروزرسانی کردن مکرر و منظم می‌توانید که به راحتی مطالب قدیمی خود را بروز نمایید و سبب گردید تا از مطالب قدیمی‌تان نیز استفاده شود.

اگر بتوانید بروزرسانی محتوایی خود را با کیفیت سفارش دهید قطعا می‌تواند که به رشد و پیشرفت شما کمک اساسی کند.

بنابراین هیچ‌گاه به حذف کردن مطالب قدیمی فکر نکنید و تنها سعی کنید سفارش تولید محتوای یونیک و جدید را بدهید تا بتوانید آن را جایگزین مطالب قدیمی کنید.

هزینه سفارش تولید محتوا متنی برای سایت

هزینه سفارش تولید محتوا
هزینه سفارش تولید محتوا متنی

قطعا یکی از مهم‌ترین مطالب این مقاله برای شما اطلاع از هزینه‌ تولید محتوا متنی می‌باشد آن هم به این دلیل که شما با آگاهی از هزینه‌ها قطعا می‌توانید که به اکثر سوالات ذهن خود پاسخ دهید.

امروزه کسب‌ و کار‌های مجازی و اینترنتی یکی از پر درآمد‌ترین کسب و کار‌ها در کشور عزیزمان محسوب می‌گردند و بسیاری از افراد در کنار کار خود سعی می‌کنند که در زمینه‌ی مبحث دیجیتال مارکتینگ نیز به فروش محصولات خود بپردازند.

اگر کمی دقت نمایید و نگاهی به اطراف کنید متوجه خواهید شد که امروزه وبسایت‌ها و شرکت‌های بسیاری به انجام تولید محتوا متنی می‌پردازند و هرکدام از این مجموعه‌ها متناسب به عملکرد کار خود برای محتواهایشان نرخ تعیین می‌نمایند.

همانطور که پیش‌تر گفتیم یکی از معیار‌های مهم افراد برای تولید محتوا چه به صورت متنی و چه به صورت ویدئویی این است که از هزینه‌های تولید محتوای خود آگاه باشند. این‌‌گونه با اطلاع داشتن از این موضوع به طور حتم افراد می‌توانند که پیش خود سبک و سنگین کنند و همه‌ی جوانب را در نظر بگیرند و تصمیم مناسب را انجام دهند. حتی من هم اگر روزی نیازمند این باشم که به تولید محتوا بپردازم اولین مسئله‌ای که برایم دارای اهمیت است اطلاع داشتن از هزینه‌های تولید محتوا می‌باشد.

انتخاب سایت برای خدمات تولید محتوا متنی

قطعا برای انتخاب مجموعه‌های گسترده‌ای که در زمینه‌ی انجام خدمات تولید محتوا مشغول به کار هستند نیازمند این هستید که کمی در جستجو داشته باشید و بتوانید مناسب‌ترین مجموعه را انتخاب نمایید.

مجموعه‌ای که بتواند تولید محتوایی با کیفیت را با هزینه‌ی مناسب برایتان ارائه دهد قطعا برایتان بسیار خوشایند خواهد بود. البته شما باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که هر مقدار تولید محتوای با کیفیت‌تر و اصولی‌تر را بخواهید باید به طبع هزینه‌ی بیشتری برای آن بپردازید زیرا که تولید محتوا در همان سادگی خود بسیار پیچیده می‌باشد.

بنابراین هر فردی قادر به این نخواهد بود که بتواند تولید محتوای با کیفیت و مناسب را انجام دهد و تنها یک عده افراد کمی هستند که در این زمینه درحال فعالیت می‌باشند.

به این موضوع توجه کنید که افرادی که سفارش تولید محتوا انجام می‌دهند دارای یک قلم خاص هستند که می‌توانند از هنر وجودشان استفاده نمایند و بهترین محتوا را برایتان تولید کنند. پس بهتر است که بدانید هر مقدار قلم فرد تولید‌محتوا کننده، بهتر و روان‌تر باشد معمولا هزینه‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

البته این مسئله ن تنها در کشور ما بلکه در سایر کشور‌های جهان نیز همین‌گونه است. پیشنهاد می‌کنیم که روی کسب و کار خود و محتوای سایت‌تان بیشترین سرمایه‌گذاری را انجام دهید زیرا که بعد‌ها می‌توانید ۱۰ برابر آن را پس از از فروش و رشد کسب و کارتان بدست آورید.

نحوه انجام ثبت سفارش تولید محتوا سئو شده

نحوه انجام ثبت سفارش تولید محتوا

قطعا قبلا شرکت‌ها و مجموعه‌ها بیشتر به صورت حضوری نیرو های تولید محتوا استخدام می‌کردند. اما همانطور که می‌دانید با ورود بیماری و ویروس خطرناک کویید 19 اغلب کسب و کار‌ها به صورت اینترنتی و مجازی در اومده. همچنین سبب شده که افراد و شرکت‌ها به فکر این‌ باشند که کارهای شرکتی‌ خود را بر روی وب قرار دهند.

البته گاها دیدیم که ثبت سفارش را از طریق تماس تلفنی و به صورت تلگرامی یا واتسپی انجام دهند.

قطعا این‌گونه کار برای ما راحت‌تر شده و در هر کجا و هر زمان می‌توانیم که به ثبت سفارش تولید محتوا مورد نیاز خود بپردازیم، تنها مشکلی که به وجود آمده است این مسئله می‌باشد که اطمینان و اعتماد امروزه بسیار سخت است. آن هم به دلیل کلاهبرداری‌های اینترنتی و جعلی می‌باشد که امکان اطمینان به طور کامل را از ما گرفته است.

برای تولید محتوای سایت خود شما می‌توانید از فرم مربوطه سایت استفاده نمایید و برای سفارش از آن‌ها کمک بگیرید و سفارشات خود را به تیم و مجموعه‌ی معتبر ما با خیال راحت بسپارید.

پس از آنکه شما ثبت سفارش کردید بعد از آن دیگر به تیم ما بستگی دارد و تمامی کارها را برای شما انجام خواهیم داد معمولا فرایند تحویل سفارشات متفاوت بوده و بستگی به نوع درخواست سفارش شما دارد.

معمولا ما سعی می‌نماییم که در طی فرایند انجام پروسه تولید محتوا، معمولا بخشی از سفارشات شما هنگامی که تکمیل شد را برایتان ارسال نماییم تا شما از روند کار ما و سفارش خود مطلع باشید و روی آن‌ها نظارت کنید.

سفارش تولید محتوا متنی سایت و افزایش درآمد

هدف شرکت ما این است که در مدت‌زمان کم و با کیفیت عالی محتوا، محتواها را به دست شما برسانیم. اما مزیت های بسیاری داریم، ما تصاویر را یونیک کرده و در محتوا قرار میدهیم. ما مالیات پرداخت شما را خودمان پرداخت میکینم، ما بهترین نیرو های متخصص را برای تولید محتوا هر حوزه انتخاب میکنیم. ما از منابع مختلف معتبر برای خلق یک محتوا بسیار کامل استفاده میکنیم. ما در وقت مشخص شده سفارش تولید محتوا شما را تحویل میدهیم.

زمان لازم برای تولید محتوا متنی و انتشار محتوا

مدت‌زمان نتایج پس از سفارش تولید محتوا متنی و انتشار محتوا

پس از اینکه شما سفارش نوشتن محتوا خود را ثبت کردید و به دستتان رسید، بلافاصله در انتظار این هستید که نتیجه‌ی آن را ببینید و در عرض چند روز شاهد رشد و پیشرفت کسب و کار خود شوید. اما باید گفت که هرکاری روند و پروسه زمانی بخصوص خود را دارا می‌باشد و باید آرام آرام این فرایند صورت گیرد و کار یک شبه نمی‌باشد.

درست است ممکن است شما بهترین محتوا را برای انتشار داشته باشید و آن‌ها را منتشر کنید. در این مدت شما هر روز منتظر یک معجزه و رشد سریع هستید و هر روز منتظر می‌مانید تا شاهد به نتیجه رسیدن تلاش‌های خود باشید.

در این خصوص باید گفت که حتی اگر محتوای یونیک و با کیفیت نیز در دسترستان باشد اما باز هم نیاز است که به محتواهایتان فرصت دهید تا بتواند به آرامی مخاطبان و کاربران را به خود جذب نماید. به همین دلیل لازم نیست که هر روز چشم انتظار باشید و این کار را برای خودتان سخت کنید باید به محتواهای خود فرصت دیده شدن بدهید.

هر روز دست از صبر و تلاش بر ندارید و بیشتر تمرکز خود را بر روی ایجاد ترافیک بیشتر بر روی سایت و انتشار تولید محتوای بیشتر بر روی سایت بگذارید.

ممکن است این را ندانید، اما روند مشاهده نتایج و تأثیر سفارشات تولید محتوای شما در هر وب سایت و کسب و کاری متفاوت است و روند مشاهده تأثیر مثبت انتشار محتوا در هر پلتفرمی که دارید می تواند که گوناگون باشد و بین یک تا چند ماه طول بکشد.

البته اگر در این مدت به تولید محتوا ادامه دهید که برای کاربر جذاب باشد، می توانید به تدریج رتبه موتور جستجوی خود را افزایش دهید و حتی به اولین رتبه در گوگل برسید و یا در پلفرم‌های دیگر در اینترنت به جایگاه مناسبی دست پیدا کنید.

اطلاع از قیمت تولید محتوا برای وبسایت

اطلاع از قیمت تولید محتوا برای وبسایت

اغلب اوقات افراد از تولید محتوای متنی برای سایت خود استفاده می‌کنند، به همین دلیل ابتدا باید دانست که چه نوع موضوعی را برای سایت خود نیازمند هستید و از آن طریق برروی آن محتوا، قیمت گذاری می‌شود.

قطعا مطالبی که نوشتن درباره‌ی آن‌ها راحت‌تر و تحقیقشان ساده‌تر باشد از قیمت کمتری برخوردار هستند مانند مطالب عمومی که وقت کمتری را برای مطالعه و تحقیق می‌گیرند. اما تولید محتواهایی که برای حوضه‌های تخصصی مانند حقوقی و پزشکی ثبت می‌گردد، هزینه‌ی بیشتری را دربر می‌گیرد.

آن هم دلیلش کاملا مشخص و آشکار است زیرا وقت و هزینه‌ی بیشتری را از فرد کارشناس تولید محتوا خواهد گرفت.

لازم است که به این موضوع نیز توجه کنید که هر مقدار برای تولید محتواهای خود هزینه نمایید و سفارش‌های تولید محتوایی‌تان گران‌تر باشد قطعا نتیجه‌ی شما خیلی بهتر خواهد بود.

زیرا اغلب مجموعه‌هایی که تولید محتوا را با هزینه‌ی بسیار اندک برایتان انجام می‌دهند از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و شما نمی‌توانید که انتظار زیادی از‌ آن‌ها داشته باشید. بنابراین هزینه کردن برای تولید محتوای سایت یا پلتفرم خود را جدی بدانید و مانند یک سرمایه گذاری کوچک در نظر داشته باشید.

نکات طلایی برای ثبت سفارشات تولید محتوا

نکات طلایی برای ثبت سفارشات تولید محتوا

هر زمان که شما قصد این را دارید که به تولید محتوا بپردازید و با یک شرکت و مجموعه کار کنید لازم است که قبل از هر چیزی به طور خیلی واضح انتظارات خود را و مواردی که می‌خواهید در محتواهایتان رعایت شود را ذکر نمایید زیرا پس از این‌که کار تحویل داده شود دیگر حق اعتراض بی‌جا و بی‌فایده خواهد بود.

بنابراین بهتر است که نکاتی طلایی را قبل از سفارش خود بدهید تا افرادی که برای شما سفارشتان را نگارش می‌کنند به طور کامل از خواسته‌هایتان مطلع گردند. در ادامه چند نکته به طور مثال برایتان می‌آوریم که متوجه‌ی حرف ما شوید:

شما با گوش زد کردن این ۵ نکته‌ی ساده می‌توانید از مشکلاتی که در اینده قرار بود اتفاق بیافتد جلوگیری نمایید و از کیفیت محتوای سفارش داده‌ی خود راضی باشید.

نکاتی که کارشناس تولید محتوا متنی سایت باید رعایت کند

کافی است که کارشناس تولید کننده‌ی محتوای شما به این نکات توجه داشته باشید تا بتواند به طور کامل شما را به آنچه که نیاز داشتید برساند. همیشه سعی کنید که ریز جزئیات را به نویسنده‌ای که قرار است با شما کار کند منتقل کنید تا بعد‌ها مشکلی پیش نیاید.

امیداواریم که توانسته باشیم تا این جای کار، شما را به طور کامل در مسیری که می‌خواستید در آن اطلاعات کاملی از سفارش تولید محتوا داشته باشید، یاری کرده باشیم.

البته هنوز تمام نشده اما اگر باز نتوانستید که جواب سوال‌های خود را در این مقاله پیدا کنید می‌توانید که با ما همکاران ما تماس داشته باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

مراحل کامل تولید محتوای با کیفیت

مراحل یک تولید محتوای با کیفیت

قطعا یک تولید محتوا با کیفیت و با سطح بالا، نیازمند آن است که در آن مواردی رعایت گردد تا از این طریق به یک محتوای مناسب تبدیل گردد. در ادامه به برخی از مراحلی که فرد تولید کننده باید به آن توجه داشته باشد اشاره خواهیم کرد. پس ما با همراه باشید.

انتخاب موضوع محتوا در هنگام تولید محتوا متنی

اولین قدمی که ما باید درباره‌ی تولید محتوا سایت بدانید این است که یک انتخاب مناسب برای موضوع تولید محتوا خود داشته باشیم. شما با کمی جستجو و دانش کافی و اطلاعات، به راحتی می‌توانید موضوع مناسب و جذاب مخاطب‌پسند را برگزینید و از آن رو شروع به تولید محتوا کردن بپردازید.

عنوان تجاری جذاب

قطعا هم برای دیده شدن مطالب محتوایی‌تان و هم برای اینکه کاربران را متوجه کنید که در محتوای روبه رو با چه چیزی قرار است که آشنا شوند، بهتر است که یک عنوان جذاب انتخاب نمایید.

انتخاب عنوان برای یک محتوا، کار بسیار سختی نیست و با کمی فکر و جستجو در گوگل می‌توانید که عنوانی مناسب را انتخاب کنید. البته نگارش یک عنوان جذاب خود یک بحث بسیار طولانی و مفصل را در پیش دارد.

ایجاد حس نیاز در محتوا

هر زمان که شما یک محتوا با کاراکتر‌های بسیار دارید نیاز است که بدانید و سعی کنید که در همان ابتدای محتوایتان کاری کنید که مخاطب جذب شود و گیرایی شدیدی به محتوایتان پیدا کند.

این‌گونه سبب می‌شود که کابر تا پایان محتوا با ما همراه باشد در غیر اینصورت اگر در همان ابتدا نتوانستیم که محتوای جذاب و گیرایی را داشته باشیم قطعا کاربر از صفحه سایت خارج خواهد شد. تنها کاری که لازم است انجام دهیم این است که بتوانیم حس نیاز را در کاربر ایجاد نماییم.

بنابراین می‌توان ذکر کرد که یکی از بخش های دیگر که سبب می‌شود ما یک محتوای با کیفیت داشته باشیم این است که از از حس نیاز در محتوا استفاده نمایید.

ایجاد تیتر‌های جذاب

همانطور که پیش‌تر گفتیم داشتن عنوان جذاب سبب می‌گردد که کاربر داخل سایت ما شود و از محتوا دیدن کند اما چیزی که سبب می‌گردد که مدتی کاربر در محتوای ما ماندگار گردد و آن را مطالعه کند داشتن تیتر‌های جذاب، کوتاه و گیرا می‌باشد. داشتن تیتر‌های قشنگ هر فردی را می‌تواند برای مدت‌زمانی در سایت‌تان نگه دارد و ترافیک سایت را افزایش دهد.

استفاده از تصاویر مرتبط و بامزه

به کارگیری تصاویر و فایل‌های گرافیکی و نقاشی مانند در محتوای شما سبب می‌شود که کاربر جذب گردد و مدت‌زمان ماندن در صفحه سایت شما را فراموش کند. پس حتما سعی کنید در محتواهای خود از تصاویر مرتبط با موضوع و عنوان استفاده کنید زیرا می‌تواند که به رشد سایت‌ شما کمک بسیاری نماید.

برای تولید محتوا چکار باید کرد؟

مسیری که ما خودمان برای تولید محتوا پیش میبریم را در خلاصه ترین حالت ممکن برایتان خواهیم گفت تا به کمک آن بتوانید بهترین تولید محتوا خود را انجام دهید. آموزشی که ارائه خواهد شد در مورد اصول تولید محتوا متنی سئو شده خواهد بود و میتوانید به کمک این آموزش تولید محتوا متنی سایت خود را حرفه ای تر انجام دهید.

انتخاب موضوع در تولید محتوا اولین کاری خواهد بود که باید انجام دهید. تصور کنید کلمه کلیدی تولید محتوا را در اختیار دارید و میخواهید در مورد موضوع مرتبطی مثل سفارش تولید محتوا یک متنعالی بنویسید. موضوع پس از مشخص شدن کلمه کلیدی انتخاب میشود. حال که موضوع خود را یافتید باید برای شناخت مخاطبین خود اقدام کنید.

برای شناخت مخاطبین علایق آنها و اهداف آنها را دنبال کنید در سفارش تولید محتوا مشتری به دنبال یافتن اطلاعاتی همچون قیمت پایین تولید محتوا متنی و کیفیت خوب محتوا سئو شده است. در نتیجه با ارئه توضیح کامل و مشخص کردن قیمت پلتفرم تولید محتوا سایت خود مشتری را مجذوب خدمات کنید. تبریک میگوییم مسیر تولید محتوا شما جامع و کامل طی شد. برای آموزش های بیشتر تولید محتوا را بخوانید.

اشتباهات رایج در تولید محتوا

اشتباهات رایج در تولید محتوا

هرچیزی اگر به طور درست استفاده نشود نمی‌تواند که آن بازخورد خوب را داشته باشد و حتی در برخی از مواقع به ما آسیب نیز میزند بنابراین لازم است که تا حد امکان از اشتباهات این چنینی پرهیز کرد. برای مثال ماسکی که به درست‌ترین روش ممکن استفاده نگردد، مشخص است که نمی‌تواند از حفظ سلامتی ما محافظت کند.

این موضوع درباره‌ی محتواها نیز صدق می‌کند. محتوایی که به درستی نگارش و تولید نشده باشد قطعا نمی‌تواند هیچ‌ کمکی به ما در زمینه‌ی رشد و پیشرفت کسب و کارمان کند. با اینکه آموزش‌ها همیشه درحال برگزاری می‌باشد اما با این حال در بیشتر مواقع مشاهده می‌گردد که مجموعه‌ی های تولید کننده‌ی محتواها به این موضوع توجه نمی‌کنند و دچار اشتباهاتی در تولید محتوا می‌شوند.

اگر شما نمی‌خواهید جزء این افراد باشید و محتوای بی کیفیت تولید نکنید بهتر است که مواردی که در بالا برایتان ذکر شد را مطالعه کنید.

محتوای اشتباه چگونه تولید میشود؟

بی‌شک این لیست اشتباهات بسیار بیشتر از این موارد است اما به دلیل این‌که نمی‌توانیم این بخش را خیلی طولانی کنیم، برخی از مهم‌ترین آن‌ها را برایتان نام بردیم که قطعا می‌تواند کمک بسیاری به شما کند. نادیده گرفتن این اشتباهات سبب می‌شود که تمام بازاریابی محتوایی شما را هدر دهند.

سخن پایانی

اهمیت سفارش تولید محتوا

هدف تیم ما همیشه و همواره این بوده که بهترین‌ها را برای مشتریانمان ارائه دهیم و آن‌ها از ما رضایت کامل داشته باشند. درواقع ما با تهیه مطالب باکیفیت سعی می‌کنیم که سفارش تولید محتوا سایت ها را بی‌نقص وعیب تحویل دهیم. ما هر زمان برای بهتر شدن خود و تیم‌مان تلاش می‌کنیم و خوشحال می‌شویم اگر شما جزء افراد و مشتریان ما در این زمینه باشید. راهنمایی و کمک شما برای ما افتخار است.

بهتر است که هرچه سریع‌تر اقدام نمایید و از همین الان و همین امروز شروع کنید تا بتوانید در مدت‌زمان کم، به پیشرفت بزرگی دست پیدا کنید. تقویم محتوایی داشته باشید و روزانه به تولید محتوا مورد نظر کسب و کارتان بپردازیم تا بتوانیم با افزایش دادن ترافیک و جذب مخاطبان، کسب و کار خود را رونق دهید.

این را بدانید که اگر امروز برای موفقیت تلاش نکنید زمان طلایی را از دست خواهید داد. تلاش کردن هرچند کوچک هم باشد، دارای اهمیت می‌باشد. اگر که مایل به برونسپاری و تولید محتوا هستید ما با کمال افتخار اینجاییم تا با تیمی از متخصصان تولید محتوا، پروژه‌های شما را بر عهده بگیریم.

همچنین اگر سوالی در ذهنتان بود می‌توانید که از همکاران ما بپرسید تا شما را در زمینه تولید محتوا راهنمایی کنند. همین‌طور اگر نیاز به مشاوره داشتید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان با ما تیم پشتیبانی ما در سایت هادی عظیمی ارتباط بگیرید.

هر سوالی که در مورد تولید محتوا دارید در کامنت ها مطرح کنید در سریعترین زمان پاسخگوی شما هستیم. بخش تماس با ما برای مشاوره تولید محتوا متنی در خدمت شما است.

سوالات متداول

هزینه تولید محتوا چه مقدار است؟

هزینه‌ها بستگی به معیار‌های متفاوتی دارد و نمی‌توان بر روی آن همینطور نرخ گذاشت. اما پایین ترین قیمت متعلق به مجموعه ما است برای ثبت سفارش درون سایت فرم را پر کنید.

مدت‌زمان تحویل سفارش تولید محتوا چقدر است؟

در زمان مشخص شده توسط شما فایل محتوا های تولیدی تحویل داده خواهد شد. بستگی به نوع کاراکتر و موضوعات درخواستی شما دارد اما معمولا ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا در کمتری زمان سفارشات شما را به دست‌تان برسانیم. البته اگر سفارش شما فوری باشد حتما به دست‌تان خواهد رسید و نیاز نیست که نگران این موضوع باشید.

کمی گمراه شدم چطور می‌تونم با شما در ارتباط باشم

شما به راحتی می‌توانید قبل و بعد تولید محتوا خود با ما از طریق پنل سفارش در ارتباط باشید. همچنین قابلیت چت آنلاین وجود دارد که شما به راحتی می‌توانید از آن قسمت با ما ارتباط بگیرید. برای دریافت مشاوره نیز می‌توانید با همکاران ما در این بخش تماس حاصل نمایید.

در چینش استراتژی تولید محتوا مشکل دارم، چیکار باید کنم؟

ما همیشه رضایت مشتری برای ما بسیار مهم است و خوشنودی شما باعث خوشنودی ما می شود. ما سعی داریم که محتواهای با کیفیت را برایتان تولید نماییم و به همین دلیل ما سفارشات با تعداد بالا را با تقویم محتوایی برای شما انجام می‌دهیم و از آن رو شما می‌توانید که لیست را داشته باشید و بر روی محتواهایی که قرار است اماده گردد تمرکز نمایید.

چند نوع خدمات تولید محتوا داریم؟

ما حدودا 4 نوع خدمات تولید محتوا داریم از نظیر متنی، صوتی، ویدئویی و تصویری.

چطور میتونم به شما اطمینان کنم و برای شما واریزی انجام بدهم؟

وبسایت هادی عظیمی جواز فعالیت سایت و نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت را دارا بوده و همچنین در طی مدت فعالیت خود با سازمانها و ارگان های زیادی فعالیت دارد که سبب اعتماد مشتریان میشود.

مزیت رقابتی برتر شما نسبت به رقبا چیست؟

وبسایت ما با داشتن مزایای زیادی اعم از : هزینه مناسب در بازار تولیدمحتوا ، مدت زمان کم جهت تحویل تولیدمحتوا، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و ده ها مورد دیگر که باعث جلب رضایت مشتری میشود و برای تولیدمحتوا مجدد به وبسایت ما مراجعه میکنند.

5/5 - (56 امتیاز)