سفارش طراحی سایت

?>

سفارش طراحی سایت ارزان و فوری در مجموعه دیجیتال مارکتینگ مهندس هادی عظیمی برای مدت محدود در کنار خدمت سفارش تولید محتوا متنی سایت ارائه میشود. ما با قصد ایجاد امکان سفارش طراحی سایت برای آنلاین شاپ ها و کسب و کار های کوچک هدیه 70 درصد تخفیف در قیمت طراحی سایت ارائه کردیم. شما میتوانید برای داشتن سایت تنها با پرداخت حداقل 3 میلیون تومان هزینه طراحی سایت صاحب انواع سایت فروشگاهی، شرکتی و شخصی خود باشید.

سفارش طراحی سایت

"ضروری" indicates required fields

سفارش طراحی سایت ارزان

سفارش طراحی سایت ارزان

برای ثبت سفارش طراحی سایت پیشنهاد میکنیم ابتدا از قسمت مشتریان کسانی که سفارش طراحی سایت خود را به ما سپردند را ببینید. نمونه کار های دیگری در ادامه قرار گرفته است که میتوانید قدرت تیم دیجیتال مارکتینگ مهندس عظیمی را مشاهده کنید. پس از حاصل شدن اطمینان خاطر از کیفیت و قدرت مجموعه از طریق فرم زیر سفارش طراحی سایت خود را ثبت و پرداخت را انجام دهید تا طی 10 تا 30 روز که پس از ثبت سفارش طراحی سایت به دقت برای شما مشخص شد طراحی سایت را انجام دهیم.

سفارش ساخت سایت وردپرس

سفارش ساخت سایت وردپرس

سفارش طراحی سایت وردپرس (WordPress) امروزه یکی از مسائلی است که افراد بیشتر از قبل به آن اهمیت می‌دهند. اگر شما نیز برای مطالعه‌ی این مقاله پیش‌قدم شده‌اید حتما از آن دسته افرادی هستید که به این موضوع اهمیت می‌دهید. درواقع امروز قصد داریم درباره‌ی سفارش طراحی سایت به طور کامل از ۰ تا ۱۰۰ آن را توضیح دهیم. از شما می‌خواهیم که لطفا ما را در ادامه‌ی این مطلب همراهی نمایید.

چرا باید سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنیم؟

چرا باید سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنیم؟

در قسمت اول مطلب قصد داشتم با موضوعات متفاوتی نوشته را شروع کنم اما فکر دیگری به ذهنم رسید. تصمیم گرفتم با سوالات متعدد و تکراری کاربران شروع نمایم. اولین سوال کلیدی در این حوزه که افراد از ما می‌پرسند این است که چه نیازی به طراحی سایت وب‌سایت می‌باشد؟ واقعا لازم است این همه از وقت و هزینه‌ی خود برای این‌کار بزنیم؟ و سوالاتی این چنینی که انتهای آن‌ها معلوم نیست. در پاسخ به سوالات شما عزیزان لازم دانستیم که بسیار ساده برایتان این موضوع را روشن سازیم. درواقع ساخت یک سایت و وب‌سایت، آنقدری سطح آن سخت نیست که بخواهیم خودمان را در زحمت بی‌اندازیم.

وب سایت‌ها در بازار الکترونیکی و اینترنتی، قلب فعالیت حوزه‌ی شما محسوب می‌شوند. هر چقدر هم که شما در اپ‌هایی همچو تل و اینستا به رشد دادن حوزه‌ی کاریتان اقدام نمایید، اما باز‌ هم به پای وب‌سایت‌ها نخواهد رسید. این را از خودم نمی‌گویم، این مبحث به صورت علمی ثابت شده است و کاملا واضح است که داشتن یک سایت به شما برای بیشتر دیده شدن کمک می‌نماید. درواقع سایت‌ها مانند بلیط‌های بخت آزمایی هستند که باعث می‌شوند شما به موفقیت‌های عظیمی در مدت‌زمان کوتاه دست یابید.

قطعا متوجه‌ شده‌اید که چه مقدار کسب و کارهای وارداتی و صادراتی سبب رشد اقتصادی ما شده است. این موضوع برای کسب و کار‌ها به صورت سایتی نیز صدق می‌کند؛ یعنی که شما با ساخت سایت یا خدمات سفارش طراحی سایت، می‌توانید دامنه‌ی فروش و دید‌خودتان را وسعت ببخشید.

اهمیت سفارش طراحی سایت

اهمیت سفارش طراحی سایت

شاید از نظرتان سفارش طراحی سایت یا مواردی این‌چنینی بدرد نخور و مسخره باشند، اما باید ذکر کرد که سخت در اشتباه هستید. سفارش طراحی سایت، اهمیت والایی را در بین عموم دارد و روز‌ به روز تعداد متقاضی‌کننده‌گان در زمینه سفارش سایت بیشتر می‌گردد. بدین صورت شما با عقب‌نشینی کردن و از منطقه‌ی امن خود بیرون نیومدن سبب می‌گردید تا فرصت‌های فوق‌العاده از دستتان برود.

شما با طراحی یک سایت خوب می توانید به راحتی بازدیدکنندگان خود را به مشتریان عادی تبدیل کنید. دقیقا به همین سادگی، فروش و دیده‌شدن خود را افزایش می‌دهید.  شما در این راه می‌توانید از راه‌های بسیار متفاوت اقدام نمایید برای مثال یکی از این راه‌ها سئو و ابزار‌های متناسب‌آن است. مرحله‌های بعدی درواقع بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، تبلیغات کلیکی گوگل و سایر تبلیغات موتورهای جستجو  می‌باشد. البته این‌ها فقط چند نمونه از یکسری مواردی است که شما با داشتن یک وب‌سایت مناسب به آن خواهید رسید.

در حالی که یک وب سایت بد می تواند پول و سرمایه شما را هدر دهد، یک وب سایت بهینه سرمایه گذاری شما را چندین برابر می کند.البته باید در نظر داشته باشید همان قدری که یک سایت مناسب  دارای اهمیت است و ما را به اوج می‌رساند، نتیجه‌ی برعکس آن نیز ممکن است صدق کند. بدین صورت باید حواسمان را خوب جمع کنیم که یک سایت نا مناسب طراحی نکنیم و یا به سفارش طراحی سایت نامعتبر نپردازیم. زیرا در این صورت تنها خودمان را اذیت‌کردهایم و علاوه بر اینکه اتفاق مثبتی در حوزه‌کاری‌مان ایجاد نمی‌گردد، بلکه حتی سبب می‌شود تا به ضرر و زیان برسیم.

هزینه سفارش طراحی سایت

هزینه سفارش طراحی سایت

در زیر لیست قیمت های طراحی سایت مجموعه ما را مشاهده میکنید که به مدت محدود دارای تخفیف هستند. دقت داشته باشید 3 پلن شرکتی، فروشگاهی و شخصی در دو حالت وردپرسی و اختصاصی برای سفارش طراحی سایت ارائه شده اند.

هزینه سفارش طراحی سایت فروشگاهی

9 میلیون تومان 5 میلیون تومان

 • واکنش گرا و طراحی جدید
 • بلاگ سایت حرفه ای
 • فروش نامحدود کالا
 • مدیریت محصولات، کاربران و تراکنش‌ها
 • ایجاد دسته‌بندی، برچسب‌گذاری و برند
 • تعریف انواع کالا و قیمت‌گذاری
 • تعریف کوپن، کد تخفیف
 • استفاده از انواع روش‌های پرداخت و ارسال
 • سفارش، پرداخت آنلاین، سبد خرید هوشمند

هزینه سفارش طراحی سایت شرکتی

7 میلیون تومان 4 میلیون تومان

 • واکنش گرا و طراحی جدید
 • بلاگ سایت حرفه ای
 • امکان تعریف و دسته بندی خدمات
 • ایجاد بخش نمونه‌کار ها و افتخارات
 • قابلیت ایجاد بینهایت صفحه
 • فرم‌های اختصاصی و انواع محتوا
 • آلبوم تصاویر، جستجو پیشرفته و نقشه گوگل
 • پلاگین نوبت‌دهی، کد پیگیری و…

هزینه سفارش طراحی سایت شخصی

5 میلیون تومان 3 میلیون تومان

 • واکنش گرا و طراحی جدید
 • ایجاد درجه بندی در اهمیت اخبار
 • جستجو حرفه‌ای در مقالات
 • عضویت در خبرنامه و ارسال ایمیلی و پیامکی
 • تعریف کلمات کلیدی و تگ‌های مرتبط
 • اختصاص سطوح دسترسی به کارمندان
 • قابلیت گزارش گیری از مطالب و کاربران

مدت‌زمان طراحی سایت برای حوزه کاری

زمان پروسه ساخت سایت تنها به خودتان و تصمیم‌هایتان بستگی‌دارد. یعنی سایتی که خود فرد اقدام به ساخت می‌نماید قطعا با توجه به مهارت‌هایی که دارا می‌باشد، پروسه‌ی زمانی آن را مشخص می‌کند. البته اگر قصد دارید که یک فرد متخصص در این حوزه و کاربلد برایتان سایت مورد نظرتان را طراحتی نماید، تنها کافی است که به سفارش طراحی سایت خود بپردازید.

البته پیش‌تر نیز ذکر کردیم ساخت وب‌سایت اصلا کار سختی نیست؛ منتها به یکسری مهارت‌ها می‌باشد که فرد باید بر روی آن‌ها تسلط داشته باشد. نکته‌ی جالب اینجاست که گاها مشاهده می‌نماییم که یک فرد تمام مهارت‌هایی که لازم است برای طراحی سایت داشته باشد را در خود دارد اما زمان  و وقت کافی را برای طراحی آن ندارد. در این صورت باز هم نیاز پیدا می‌کند که طراحی ساخت سایت خود را به فرد دیگری واگذار نماید.

داشتن سایت برای همه‌ی افراد ضرروی است؟

در جواب این سوال باید گفت بله زیرا شما با داشتن یک سایت، آنقدری دایره‌ی خریداران و مشتریانتان افزایش پیدا می‌نماید که خودتان متعجب خواهید شد. البته منظور من این نیست که همه‌ی افراد عادی نیاز دارند که یک سایت شخصی داشته باشند؛ خیر منظور به افرادی است که در حوزه‌ای مناسب و خاص درحال فعالیت هستند. حال فرقی ندارد این یک حوزه آموزشی باشد یا یک کسب و کار، در هر صورت در هر دو مورد پیشرفت و موفقیت فرد در آن دیده می‌شود.

در زندگی امروزه وقتی تقریبا تمامی تلفن‌های هوشمند متصل به اینترنت هستند ودر اختیار مردم قرار دارد باید به این سوال جواب حتمی داد. در کل یک وب سایت هویت حرفه ای منحصر به فرد بودن برند شما را با توجه به عناصر و معیار‌های متفاوت شکل می‌دهد.اکنون شما یک بازار کاملا مشخص و با هدف را برای کاربران خود در سراسر کشور دارید. نظر شما چیست؟ آیا رشد و پیشرفت نخواهید کرد؟ من که این‌گونه فکر نمی‌کنم. کاملا عجیب و بعید خواهد بود که شما ادعا  نمایید که با پیج‌ و کانال‌های تلگرامی بتوانید به اندازه‌ی یک سایت درآمد کسب کنید. حال اگر فرض را بر این بگذاریم که درآمدتان بیشتر از کسب‌ و کار‌هایی است که با سایت مدیریت می‌گردد، اما آیا برند و حوزه کسب و کاری‌تان واقعا شخصیت مناسبی را دارد؟

انواع سفارش طراحی سایت در مجموعه هادی عظیمی

حتما باید بدانید که یک سایت تنها در یک دسته به دیگران ارائه نمی‌شود و علاوه بر تفاوت‌های ظاهری به طور کل با یکدیگر متفاوت هستند. طراحی ساخت و ساز یک وبسایت به دو شکل صورت می‌گیرد که در ادامه برایتان ذکر خواهیم کرد.

طراحی سایت ارزان با وردپرس

در این دسته از نوع طراحی‌ها درواقع یک طراح وب یک توسعه دهنده وب نمی‌باشد. این دو کلمه هم از نظر لغوی و هم در معنای کاربردی بسیار متفاوت هستند. بگذارید اینطور بیان کنیم: طراحی وب سایت تنها چیزی است که هنگام مشاهده یک وب سایت متوجه‌ی آن خواهید شد. این طراحی‌ها و مشاهدات می‌تواند شامل موارد بسیار زیادی مانند صفحه نمایش اصلی سایت، رنگ‌ها،‌ نوارک‌‌ها و سایر چیز‌های دیگر که توسط ابزار‌های فتوشاپ برای سایت‌تان طراحی می‌گردد. این نوع طراحی سایت، معمولا انرژی و رنگ بیشتری را در خود دارد و هموار تلاش آن این است که افراد بتوانند پنل کاربری راحتی را در اختیار داشته باشند. این موضوعات یکی دیگر از ویژگی‌های متمایز  طراحی سایت صورت شکل طراحی وبسایت است.

طراحی سایت اختصاصی

جالب است بدانید که تفاوت طراحی‌های این دو نوع سایت، فرق خاصی باهم ندارند. اما اگر بخواهیم کمی دقیق و عمیق‌تر به آن بپردازیم در‌ اصل، یک توسعه دهنده وب بیشتر بر روی کدنویسی صحیح تمرکز می کند تا زیبایی بصری  .یعنی بیشتر حواس خود را بر روی جزئیات سایت معکوس می‌نماید. این موضوع نشان دهنده‌ی این است که طراحی‌های سایت به شکل توسعه دهنده برای ما سایت‌های مناسب و تاکتیکی‌تری را ارائه می‌نماید. بنابراین تنها تفاوت این دو طراحی سایت تنها بر روی این موارد است. معمولا پیشنهاد می‌شود که افرادی که قصد دارند وبسایت‌هایی در حوزه سرگرمی تاسیس کنند، از طراحی وبسایت و افرادی که قصد دارند سایت‌های تخصصی‌تری داشته‌باشند از طراحی توسعه دهنده استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از متاورس

ارزش رعایت سئو در طراحی وب‌سایت

اگر مدتی را به پردازش تولید محتوا در کسب و کار خود پرداخته باشید قطعا متوجه‌ی اهمیت بالای سئو و تاثیر آن در بیشتر‌دیده شدن سایت‌ خود خواهید شد. البته این بالاتر رفتن بازدید‌ها به چه دلیل برای ما آنقدر دارای اهمیت هستند؟ کاملا واضح است، به دلیل آنکه هرچه بازدید ما بالاتر باشد یعنی مشتریان بیشتری از وب‌سایت ما دیدن می‌نمایند و این بازدید بیشتر منجرب به تعامل بیشتر و فروش‌مان خواهد شد.

فکر می‌کنم حالا بهتر با منظور سئو آشنا شدید اما برای درک‌ هرچه عمیق‌ترتان این موضوع را با زبان ساده بیان می‌نماییم. بهینه سئو در اصل یعنی بتوانید از الگوریتم‌های گوگل به خوبی پیروی نمایید و سبب گردید که در رتبه‌ی اول لیست سرچ گوگل قرار گیرید.

امروزه تمامی کسب و کار‌ها برای قرار گرفتن این جایگاه و دریافت کردن هرچه بیشتر بازدید برای سایت‌ خود با یکدیگر درحال رقابت هستند. فکر می‌کنم این می‌تواند به خوبی نشان دهد که سئو اهمیت بسیاری در رشد و پیشرفت‌تان دارد، بنابراین اگر برای هرچه بهینه‌تر کردن سایت خود وعواملی که سبب آن می‌شود تلاش نکنید، قطعا از بقیه جا خواهید ماند.

از نظر من بهتراست که هیچ رقابتی با دیگران نداشته باشید، زیرا رقابت با دیگران، سبب حسادت و کینه‌ در مرور زمان خواهد شد. بهترین و مناسب‌ترین روش این است اگر رقابتی نیز انجام می‌دهید با خود باشد که البته این را نیز پیشنهاد نمی‌کنم. ما دشمن خود نیستیم و بلکه باید سعی نماییم که هر روز کمی بهتر از قبل باشیم بدون هیچ‌گونه اختلال در فکر و حواسمان. بنابراین بیشتر از این‌که به رقبای خود توجه نمایید، سعی کنید سایت خود را از عوامل مختلف بالا بکشید.

بیشتر بخوانید : چک لیست سئو 2022

چگونه سعی کنیم سئوی سایت خود را به خوبی رعایت نمایید؟

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که تلاش کنید تا کاربران را عاشق مطالب و محتوای خود کنید. به عبارت دیگر کاری انجام دهید که جذب سایتتان شوند و اگر بتوانید موفق شوید تا هر فردی را چند دقیقه در سایت خود نگه دارید، باید به شما تبریک بگوییم. شما باید معیار‌های بسیاری را در نظر داشته باشید تا بتوانید مخاطبان را در سایت خود نگه‌دارید. برای بهتر متوجه شدن اگر بخواهیم مثال بیاوریم باید به رنگ و طرح زمینه‌ی سایت، مطالب‌ بروز‌ محتوایی،  قابل خواندن راحت و صریح و مواردی این چنینی اشاره نماییم.

حتما توجه داشته باشید که از لینک‌های داخلی و لینک‌های هدایتگر در سایت‌ خود استفاده نمایید. انجام این‌کار در بهبود‌سازی و بهینه کردن سئویتان بسیار تاثیر گذار است؛ بنابراین قدرت لینک‌های داخلی در سایت‌ را دست کم نگیرید. شما می‌توانید برای آن‌که بازدید بیشتری را کسب نمایید، محل موردنظرتان را در گوگل به ثبت برسانید. بدین وسیله می‌توانید در سئوی خود نقش مثبت داشته باشید.

اطلاعات جامع درباره‌ی سیستم مدیریت تولید محتوا

منظور از سیستم مدیریت تولید محتوا، نرم افزار‌هایی هستند که قابلیت های خاصی را دارا هستند.این قابلیت‌ها برای کنترل کردن محتواهای سایت شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. جالب است بدانید که مشکل‌هایی از نظیر کدنویسی و برنامه‌نویسی برای طراحی‌های سایت، برطرف شده است و این خبر خوبیست. همچنین در سیستم‌های مدیریت تولید محتوای سایت، قابلیت‌های فراوانی از نظر نوشتن پست، ایجاد صفحات، بارگزاری فایل و … وجود دارد.

پر کاربرد‌ترین و پر استفاده‌ترین این سیستم‌های مدیریت شامل وردپرس، ووکامرس، بیگ کامرس و Joomla و Drupal می‌باشد. هرکدام از این سیستم‌های مدیریتی ویژگی‌های به خصوص خود را دارا می‌باشند که برای استفاده از آن‌ها ابتدا بهتر است که دوره‌های این موارد را تهیه نمایید. کارکردن با برخی از سایت‌ها مانند وردپرس بسیار آسان است و پنل کاربری ساده‌ای دارد. البته در برخی دیگر، نیاز به دانستن اطلاعات مبتدی و ساده‌تری از برنامه‌نویسی و کد‌نویسی می‌باشد.

اگر قصد کرده‌اید که خودتان به طراحی سایت خود بپردازید، پیشنهاد می کنیم ابتدا درباره‌ی این سیستم‌های مدیریتی خوب تحقیق نمایید. ما در این مقاله‌ نمی‌توانیم کامل و جامع به توضیحات این سیستم بپردازیم اما اگر قصدتان زدن سایت زد، حتما بهتر است دوره‌های آن‌ها را فراگیرید. قطعا بدون اطلاعات، نمی‌توان سایتی مناسب طراحی کرد. پس حواستان به این نکات هرچند کوچک باشد.

بیشتر بخوانید : جذب مشتری با تولید محتوا

چگونه به یک کارشناس طراحی سایت تبدیل شویم؟

سوالات بسیاری ناشی از این موارد را در روز مشاهده می‌نماییم که در پاسخ کلی به آن‌ها باید گفت که سعی بر تقویت مهارت‌های اولیه خود نمایید. شایداین موارد کلیشه و به ظاهر مسخره‌ باشند اما دقیقا با پرورش دادن این چنین مهارت‌هایی می‌توانید که به یک فرد کارشناس طراحی وب‌سایت تبدیل گردید.

ممکن است اولین مرحله‌ی ساده در تبدیل شدن به یک طراح سایت این باشد که کار با برنامه وایرفریم را کامل بلد باشیم. با استفاده از این برنامه درواقع می‌توانیم به ساختار‌های کلی سایت‌ها، طرح‌ها، قالب‌بندی‌ها و فاکتور‌هایی مورد نیاز در طراحی سایت دست یابیم. درواقع وایرفریم، با پنل بسیار ساده‌ای که دارد از خطوط ساده‌ی دور سایت و چیدمان آن شروع می‌نماید و ساختار کلی یک وب را پوشش می‌دهد. بنابراین یادگیری این برنامه را حتما در الویت‌ها قرار دهید.

در مراحل بعدی کار، لازم است که بتوانیم کار کردن با برنامه‌های فتوشاپی را فراگیریم و به سراغ برنامه‌هایی نظیر فتوشاپ برویم. بدین صورت می‌توانیم که خود ایده‌ها و عکس‌های مورد نیاز وب‌سایت خود را تهیه نماییم و از این رو به مرحله اجرو در آوریم. قول می‌دهم اگر همین چند مورد را در خود تقویت کنید و روزانه ساعتی را به یاگیری بپردازید دیگر نصف راه را رفته‌اید.

طراح وب سایت چه وظیفه‌ای دارد؟

قطعا هر فرد با مسئولیتی در هر زمینه‌ای، دارای وظایف خاصی هستند. از همین رو طراحان وب‌ سایت نیز از این استثناءبه دور نمی‌باشند. درواقع برخی از افراد با اطلاعات کمی از این حوزه‌ی کاری اسم خود را طراح وبسایت می‌دانند اما حتی نمی‌توانند به حل کردن اولیه‌ترین چیز‌ها بپردازند. به همین بهتر است که با خود صادق باشید زیرا که وظایف طراحان سایت، چیزی بیشتر از این موارد ساده است.

بیشتر بخوانید : بهترین زبان های برنامه نویسی در سال 2022

در اصل طراحان سایت، از چندین وظیفه برخوردار هستند و باید تمام این جنبه‌های مدیریتی را در خود داشته باشند که شامل این موارد می‌شود:

 1. به وجود آوردن فایل‌های پشتیبانی
 2. حل مشکلات کد‌نویسی و برنامه‌نویسی سایت
 3. مدیریت کامل سایت
 4. حل مشکلات فنی و ارور سایت
 5. ایجاد کردن فایل و ویرایش زدن محتوای سایت
 6. انجام بروزرسانی‌های وب
 7. ایجاد پنل راحت و کاربردی

مراحل طراحی سایت ارزان

تجزیه و برسی

 در مرحله‌ی ابتدایی بهتر است که طراحان سایت، سعی کنند که به جمع آوری اطلاعات گوناگون بپردازند. در همین راستا سعی کنند که به شناسایی هدف محتوایی سایت نیز دست پیدا نمایند و برای آن پلن یا برنامه‌ مشخصی بچینند.

ایجاد ساختار کلی و برنامه ریزی

در این قسمت همانطور که از اسمش پیداست، زمانی که به هدف سایت خود دست پیدا کردید بهتر است که به نقشه‌ی ادامه‌ی راه فکر کنید. زمانی که شما برنامه‌ی خود را ایجاد می‌نمایید، مسیر را برایتان روشن‌تر خواهید ساخت. از این‌که سعی کنید هر کاری را بدون برنامه جلو ببرید، جلوگیری نمایید.

ایجاد طرح

 پس از انجام دادن دو مرحله‌ی اول، طراحان سایت وظیفه دارند که مدل‌ و طرح‌های گوناگون را با سبک‌های متفاوت ترکیب‌ نمایند. بدین‌گونه به بهترین طرح مورد نظر سایت خود خواهند رسید.

تولید محتوا 

می‌توان گفت که یکی از مهم‌ترین بخش‌های این فرایند، تمرکز بر روی محتوای اصلی سایت شما می باشد. محتوا می‌تواند عکس مناسب، فیلم‌های لازم برای طراحی وب‌سایت باشد که این‌ها همگی دست خودتان است و به سلیقه ی شخصی بستگی دارد. از نظر من سعی کنید که زمان بیشتری را بر روی این مورد صرف نمایید، زیرا تقریبا کل سایت‌تان را محتوا تشکیل می‌دهد و نسبت‌ به سایر چیز‌های دیگر پر اهمیت‌تر است.

تست و مرحله‌ی آزمایشی

 قطعا پس از تمام کردن تمامی مراحل بالا، به قسمت‌های پایانی کار نزدیک می‌شویم. در این موراد بهتر است که از تست‌ها استفاده نمایید. با تست آزمایشی می‌توانید متوجه‌ی ایراد‌ها، کمی و کاستی‌ها بشوید. البته اگر خودتان نتوانستید ایرادی در سایت خود پیدا کنید، بهتر است که از فردی دیگر بخواهید که برایتان آزمایش نماید.

نهایی سازی

پس از برسی‌های لازم و برطرف کردن نقص‌های احتمالی، قطعا نوبت به نهایی کردن سایت‌های خود خواهید رسید و لازم است که کار خود را به عنوان طراح سایت، به پایان برسانید.

قطعا این نکات، تنها نکات موجود برای ساخت یک وبسایت نبود. اما قطعا مواردی است که بی‌توجهی به آن‌ها برایتان مشکلات بدی را در پیش خواهد داشت. همین که تا این بخش مقاله با ما همراه بودید، نشان می‌دهد که شما چقدر مصمم هستید و به این اطلاعات نیاز داشتید.

اشتباهات معمول طراحان وب سایت

قطعا خطا و اشتباه در این زمینه بسیار است. اما برخی از مهم‌ترین اشتباهات رایج افراد که سبب می‌گردد سایتشان را به صورت بدی جلوه بدهند را برایتان در ادامه بیان می‌نماییم.

از رنگ‌هایی در کاور و پس زمینه‌ی سایت خود استفاده می‌نمایند که هیچ هم‌خوانی با یکدیگر ندارند. بدین صورت یک جلوه‌ی زننده را به نمایش خواهید گذاشت که اصلا مناسب نیست و پیشنهاد می‌شود قبل از ترکیب‌ و طراحی رنگ‌ها، در رابطه با معنای رنگ‌ها اطلاعات بیشتر کسب نمایید. نمی‌دانم اطلاع دارید یا خیر اما هر رنگ به معنا و نماد به خصوصی معروف است که اگر می‌خواهید بیشتر راجب‌ آن‌ها بدانید بهتر است به تحقق بپردازید.

 انجام دادن تصمیم‌ها و کارهایی که سئوی سایت‌تان را به کلی نابود می‌سازد و سبب می‌گردد تمام زحماتتان از بین برود. البته با این‌که روزانه محتواهای بسیاری درباره‌ی سئو در سایت‌های گوناگون منتشر می‌شود اما هنوز هم برخی از افراد به درک عمیقی از آن نرسیده‌اند. دراین مواقع ما پیشنهاد می‌دهیم که اگر واقعا برایتان مسئله‌ی سئوی سایت سخت است.

جلوگیری از اشتباه در طراحی سایت

سریعا اقدام نمایید و فردی متخصص و کاربلد را ترجیحا کارشناسان سئو را استخدام نمایید؛ حتی اگر مایل به استخدام کردن نیستید، می‌توانید که از آن‌ها مشاوره بگیرید. این افراد اطلاعات بسیار مفید و کاربردی را می‌دانند که می‌توانند با شما به اشتراک گذاشته و سبب رشد و پیشرفت‌تان شوند.

استفاده کردن از محتواهای سایت‌های دیگر که سبب می‌گردد با برسی قوی‌ سیستم گوگل، سایت شما ردیابی گردد. در این مواقع گوگل برای افرادی که از محتواهای سایت‌های دیگر کپی گرفتند و مرتکب جرم سرقت ادبی شده‌اند، جریمه در نظر می‌گیرد. همچنین اگر این اتفاق چند‌بار بیوفتد،‌ گوگل سایت شما را مسدود خواهد کرد. بنابراین حواستان به این مسئله باشد و سعی داشته باشید که همواره از مطالب یونیک و خلاقانه در سایت‌ خود استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید : افزایش ورودی گوگل

انواع سبک سایت

سایت‌ها تنوع گوناگونی دارند و هرکدام برای انجام فعالیت در حوزه‌ی خاصی تولید می‌گردند. البته دقیق‌تر بیان نماییم سایت‌ها که تفاوت چندانی ندارند با یکدیگر، تنها چیزی که سبب اختلاف بین آن‌ها می‌شود نحوه‌ی کارکرد آن است. خوب است که بدانیم در سبک سایت‌ خودمان فعالیت انجام بدهیم زیرا برخلاف سبک سایت‌ خود فعالیت کردن سبب می‌گردد که در سئوی سایت‌ خود تاثیر منفی ایجاد کنید.

لیستی از برخی سبک‌های سایت که شامل:

میزان قیمت سفارش طراحی سایت

در آخر هم رسیدیم به این بخش هیجان انگیز، بله بخش اطلاع یابی از قیمت سفارش طراحی سایت. قبل‌تر هم از ما درباره‌ی قیمت‌ها پرسش بسیاری انجام شده بود. از همین رو تصمیم بر این گرفتیم که در یک بخش از این مقاله به طور کامل درباره‌ی میزان قیمت سفارش طراحی سایت با شما صحبت نماییم.

همانطور که در بالا گفتیم طراحی سایت‌ها به دو صورت طراحی وب سایت و طراحی توسعه کننده انجام می‌گیرد. بنابراین تا زمانی که ما اطلاعاتی از این دسته موارد را نداشته باشیم نمی‌توانیم که قیمت گذاری بر روی آن انجام دهیم. در اصل طراحان سایت‌ها، عوامل‌های بسیار گوناگونی را در تعیین قیمت‌های سفارش طراحی سایت نظر می‌گیرند. یعنی یکسری معیار‌هایی را مانند نوع طرح سایت، سبک سایت، سیستم مدیریتی و … در نظر می‌گیرند.

قطعا اگر شما نیز یک طراح وب باشید، قیمت یک پروژه‌ی بزرگ را بیشتر از پروژه‌ی کوچیک‌تر در نظر خواهید گرفت که این ‌ها نیز از دلایلی هستند که نمی‌توان قیمت ثابت و درستی را برایشان تعیین نمود. بنابراین باید قیمت‌ها را با در نظر گرفتن معیار‌های طراحان وب، محاسبه نماییم. البته اگر خودتان قصد کردید که به طراحی سایت خود بپردازید، سود بیشتری خواهید کرد.

میزان درآمد یک فرد طراح وب سایت

لازم است بگوییم که اگر آنقدری در کارتان مهارت‌دارید که می‌توانید سایت‌های گوناگونی را از نظر‌هاو سبک‌های متفاوت طراحی نمایید، پس معطل چیزی نباشید و خودتان سعی کنید که به کسب درآمد برسید. این موضوع را نیز در نظر بگیرید که هر مقدار در کار خود، حرفه‌ای‌تر باشید، پس به سود و درآمد بیشتری خواهید رسید. بنابرین با کار کردن و پرورش دادن مهارت‌هایتان می‌توانید در طولانی مدت به فردی تبدیل شوید که به صورت حرفه‌ای می‌تواند به ساخت و طراحی سایت بپردازد.

بیشتر بخوانید : راه های کسب درآمد دلاری در منزل

سخن پایانی

ما سعی کردیم که تمام آنچه درباره‌ی سفارش طراحی سایت و چگونه تبدیل شدن به یک کارشناس طراح سایت را به طور کامل برایتان بیان نماییم. حال تصمیم با خود شماست که انتخاب نمایید که آیا سایت خود را، خودتان طراحی می‌نمایید و یا خیر به سفارش طراحی سایت می‌پردازید. این موضوع کاملا بستگی به خودتان و مهارت‌هایتان و حتی تایم و زمان آزادتان دارد.

ما پیشنهاد می‌دهیم اگر خودتان به مهارت‌های لازم به طراحی سایت مسلط هستید، خودتان طراحی سایت را برعهده بگیرید زیرا که این‌گونه سایت برایتان ارزش بیشتری خواهد داشت و از هزینه‌های اضافی نیز جلوگیری می‌نمایید. البته اگر وقت و زمان لازم را ندارید که دیگر مسئله فرق می‌کند. در هر صورت امیدواریم که هر تصمیمی که در ادامه می‌گیرید برایتان مناسب‌ترین باشد. از شما عزیزان ممنونیم که ما را تا پایان این مقاله کاربردی همراهی کردید.

سوالات متداول

طراحی سایت برای همه‌ی کسب و کار ها ضرروی است؟

ضروری است اگر به دنبال این هستید که از صحنه کسب و کار ها حذف نشوید. تیم هادی عظیمی برای طراحی سایت ارزان شما آماده پاسخگویی است.

هزینه طراحی سایت در مجموعه هادی عظیمی چقدر است؟

ما برای رقابت فعالیت خود را آغاز کردیم هرگونه سایت وردپرسی با کیفیت بالا و تابع استاندارد های گوگل فقط با 4 میلیون تومان طراحی خواهد شد.

مدت زمان لازم برای طراحی سایت چقدر است؟

مدت زمان لازم برای طراحی سایت متوسط 10 روز و برای سایت حرفه‌ای 30 روز خواهد بود.

پشتیبانی ما از شما چگونه خواهد بود؟

به مدت 6 ماه هزینه برطرف کردن مشکلات احتمالی به وجود آمده رایگان خواهد بود. درصورت نیاز به اضافه کردن 3 خدمت (خدمات بسیار تخصصی) جدید به سایت طراحی شده توسط ما برنامه نویس تیم رایگان این کار را برای شما انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *